GIGABYTE LCD - 34\" Gaming monitor G34WQC2 Monitor, který vytáhne z vašeho počítače to nejlepší. Objevte kvalitu obrazu34\" 1500R VA panel přináší pohled bližší lidskému oku. Technické specifikace Úhlopříčka: 34\" Displej: VA 1500R Rozlišení: 3440 x 1440 WQHD Sytost barev: 95% DCI-P3/125% sRGB Jas: 450 cd/m2 Kontrast: 4000:1 Odezva: 1ms GTG Obnovovací frekvence: 200Hz Spotřeba: 37 W Konektivita 2x HDMI 2.0 2x DisplayPort 1.4 1x Sluchátkový Jack Vlastnosti VESA Display HDR400 Flicker-Free... Celý popis
Koupit za 7 030 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor G34WQC2, VA, 21:9, 3440x1440 QHD, 200Hz, 450 cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
Doprava:
69 Kč
Skladem
7 030 Kč
Koupit za 7 030 Kč
95 %
Herní monitor Gigabyte G34WQC2 3440 x 1440 (UWQHD) 200 Hz
Doprava:
zdarma
Skladem
6 608 Kč
Koupit za 6 608 Kč
100 %
GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor G34WQC2, VA, 21:9, 3440x1440 QHD, 200Hz, 450 cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 2xDP EDF_1541154
Doprava:
zdarma
Skladem
7 105 Kč
Koupit za 7 105 Kč
98 %
Gigabyte G34WQC2
Doprava:
zdarma
Skladem
7 460 Kč
Koupit za 7 460 Kč
86 %
GIGABYTE LCD - 34" Gaming monitor G34WQC2, VA, 21:9, 3440x1440 QHD, 200Hz, 450 cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 2xDP
Doprava:
119 Kč
Skladem
7 386 Kč
Koupit za 7 386 Kč
Popis
GIGABYTE LCD - 34\" Gaming monitor G34WQC2
Monitor, který vytáhne z vašeho počítače to nejlepší. Objevte kvalitu obrazu34\" 1500R VA panel přináší pohled bližší lidskému oku.
Technické specifikace
Úhlopříčka: 34\"
Displej: VA 1500R
Rozlišení: 3440 x 1440 WQHD
Sytost barev: 95% DCI-P3/125% sRGB
Jas: 450 cd/m2
Kontrast: 4000:1
Odezva: 1ms GTG
Obnovovací frekvence: 200Hz
Spotřeba: 37 W
Konektivita
2x HDMI 2.0
2x DisplayPort 1.4
1x Sluchátkový Jack
Vlastnosti
VESA Display HDR400
Flicker-Free
HBR3
Nastavitelnost
Otáčení: -5°~+21°
Naklánění: -15°~+15°
Nastavení výšky: 130 mm
Rozměry a váha
Rozměry: 808 x 534.6 x 220 mm
Váha: 7.36 kg
Co je v krabici
1x DisplayPort kabel
Monitor, který vytáhne z vašeho počítače to nejlepší. Objevte kvalitu obrazu34\" 1500R VA panel přináší pohled bližší lidskému oku.
Technické specifikace
Úhlopříčka: 34\"
Displej: VA 1500R
Rozlišení: 3440 x 1440 WQHD
Sytost barev: 95% DCI-P3/125% sRGB
Jas: 450 cd/m2
Kontrast: 4000:1
Odezva: 1ms GTG
Obnovovací frekvence: 200Hz
Spotřeba: 37 W
Konektivita
2x HDMI 2.0
2x DisplayPort 1.4
1x Sluchátkový Jack
Vlastnosti
VESA Display HDR400
Flicker-Free
HBR3
Nastavitelnost
Otáčení: -5°~+21°
Naklánění: -15°~+15°
Nastavení výšky: 130 mm
Rozměry a váha
Rozměry: 808 x 534.6 x 220 mm
Váha: 7.36 kg
Co je v krabici
1x DisplayPort kabel
Parametry
| Úhlopříčka displeje | 34 " |
| Doba odezvy | 1 ms |
| Výrobce | Gigabyte |
| Rozlišení obrazovky | 3440 x 1440 px |
| Frekvence | 200 Hz |
| Typ panelu | VA |
| Eprel | 2215823 |
| Práce s barvami | dobrá volba pro tvorbu obsahu |
| Vhodnost pro hraní her | pro rychlé akční hraní |
| Vertikální úhel pohledu | 178 ° |
| Horizontální úhel pohledu | 178 ° |
| Jas | 450 cd/m2 |
| Max. vertikální frekvence | 200 Hz |
| 3D | ne |
| Typ povrchu displeje | matné |
| Širokoúhlé | ano |
| Úhlopříčka v cm | 86.36 cm |
| Poměr stran | 21:9 |
| Poloměr zakřivení | 1500R |
| Technologie panelu | LCD |
| Podsvícení | LED |
| Ultrawide | ano |
| S reproduktory | ano |
| S TV tunerem DVB-T2 | ne |
| S webkamerou | ne |
| Kensington Lock | ano |
| Spotřeba energie | 37 W |
| Energetická třída | G |
| Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h | 32 kWh |
| Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h | 68 kWh |
| Hmotnost | 7.36 kg |
| Barva | černé |
| Šířka | 80.8 cm |
| Výška | 53.46 cm |
| Hloubka | 22 cm |
| Vhodnost pro velikost stolu | pro velká pracoviště (nad 32″) |
| Použití ve vícemonitorových sestavách | vhodný jako jeden ultraširokoúhlý monitor |
| DVI | ne |
| HDMI | ano |
| DisplayPort | ano |
| Verze HDMI | 2 |
| Verze DisplayPort | 1.4 |
| Počet HDMI | 2 |
| Počet DisplayPort | 2 |
| Pivot | ano |
| S nastavitelnou výškou | ano |
| VESA uchycení | 100 x 100 mm |
| VESA | ano |
| Prohnuté | ano |
| Rovné | ne |
| Výstup na sluchátka | ano |
| HDR | ano |
| Flicker-Free | ano |
| S filtrem modrého světla | ano |
| S automatickou regulací jasu | ne |
| FreeSync | ano |
| G-Sync kompatibilní | ne |
| FreeSync Premium | ano |
| Adaptive-Sync | ano |
| G-Sync (nativní) | ne |
| Pro grafiky a fotografy | ano |
| Herní | ano |
| Pro CAD | ano |
| Dotykové | ne |
| KVM | ne |
| Smart | ne |
| Daisy Chain | ne |
| Barevná hloubka | 10 bit |
| Barevné pokrytí sRGB | 125 % |
| Power Delivery | ne |
| USB-C | ne |