Přepínače Cisco Catalyst řady 9200 rozšiřují výkon síťových a hardwarových a softwarových inovací založených na Catalyst 9000 na širší sadu nasazení. S nativním rodokmenem nabízejí přepínače Catalyst řady 9200 jednoduchost bez kompromisů – jsou bezpečné, vždy aktivované a zjednodušené v IT. Jako základní stavební bloky Cisco Digital Network Architecture pomáhají přepínače Catalyst řady 9200 zákazníkům zjednodušit složitost, optimalizovat IT infrastrukturu a snížit provozní náklady využitím inteligence,... Celý popis
Koupit za 127 620 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Cisco Catalyst C9200L-48P-4X-E Switch, 48x 10/100/1000 RJ-45, 4x 10G SFP, PoE+ (802.3af/at), PoE Budget 740W, 1x 1000W, spravovatelný C9200L-48P-4X-E
Doprava:
49 Kč
127 620 Kč
Koupit za 127 620 Kč
98 %
Cisco Catalyst C9200L-48P-4X-E Switch, 48x 10/100/1000 RJ-45, 4x 10G SFP, PoE+ (802.3af/at), PoE Budget 740W, 1x 1000W, spravovatelný C9200L-48P-4X-E
Doprava:
67 Kč
125 865 Kč
Koupit za 125 865 Kč
96 %
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-48P-4X-E (C9200L-48P-4X-E)
Doprava:
zdarma
118 621 Kč
Koupit za 118 621 Kč
0 %
CISCO Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-48P-4X-E
Doprava:
zdarma
Skladem
112 831 Kč
Koupit za 112 831 Kč
94 %
Catalyst 9200L 48-port PoE+, 4 x 10G, Network Essentials, C9200L-48P-4X-E C9200L-48P-4X-E
Doprava:
99 Kč
104 559 Kč
Koupit za 104 559 Kč
Popis
Přepínače Cisco Catalyst řady 9200 rozšiřují výkon síťových a hardwarových a softwarových inovací založených na Catalyst 9000 na širší sadu nasazení.
S nativním rodokmenem nabízejí přepínače Catalyst řady 9200 jednoduchost bez kompromisů – jsou bezpečné, vždy aktivované a zjednodušené v IT.
Jako základní stavební bloky Cisco Digital Network Architecture pomáhají přepínače Catalyst řady 9200 zákazníkům zjednodušit složitost, optimalizovat IT infrastrukturu a snížit provozní náklady využitím inteligence, automatizace a informace o lidech, které nepotřebuje žádný jiný poskytovatel, bez ohledu na to, kde se nacházíte. založené na síti.
Přepínače Catalyst řady 9200 poskytují bezpečnostní funkce, které chrání integritu hardwaru i softwaru a všech dat protékajících přes přepínač.
Poskytuje flexibilitu pro zachování váš podnik běží hladce.
V kombinaci s otevřenými API Cisco IOS XE a programovatelností technologie UADP ASIC poskytují přepínače Catalyst 9200 to, co nyní potřebujete, s ochranou investic pro budoucí inovace.
Velikost tabulky MAC adres: 16 kB
Šířka [mm]: 445
Hmotnost [g]: 4350
Rychlost sběrnice: 176 Gb/s
Typ pouzdra: Rack
Přepnout vrstvu: 3
Šířka pásma: 262 Mp/s
Architektura portu: 10gigabitový Ethernet
Počet konektorů 10/100: Žádné
Počet konektorů SFP: 4
PoE/PoE+ konektory: 48
Počet konektorů 10/100/1000: 48
Hloubka [mm]: 288
Spravovatelné: Ano
Počet konektorů 100/1000/10000: Žádné
Vyrovnávací paměť: Žádná data
Celkový počet portů: 52
Výška [mm]: 44
S nativním rodokmenem nabízejí přepínače Catalyst řady 9200 jednoduchost bez kompromisů – jsou bezpečné, vždy aktivované a zjednodušené v IT.
Jako základní stavební bloky Cisco Digital Network Architecture pomáhají přepínače Catalyst řady 9200 zákazníkům zjednodušit složitost, optimalizovat IT infrastrukturu a snížit provozní náklady využitím inteligence, automatizace a informace o lidech, které nepotřebuje žádný jiný poskytovatel, bez ohledu na to, kde se nacházíte. založené na síti.
Přepínače Catalyst řady 9200 poskytují bezpečnostní funkce, které chrání integritu hardwaru i softwaru a všech dat protékajících přes přepínač.
Poskytuje flexibilitu pro zachování váš podnik běží hladce.
V kombinaci s otevřenými API Cisco IOS XE a programovatelností technologie UADP ASIC poskytují přepínače Catalyst 9200 to, co nyní potřebujete, s ochranou investic pro budoucí inovace.
Velikost tabulky MAC adres: 16 kB
Šířka [mm]: 445
Hmotnost [g]: 4350
Rychlost sběrnice: 176 Gb/s
Typ pouzdra: Rack
Přepnout vrstvu: 3
Šířka pásma: 262 Mp/s
Architektura portu: 10gigabitový Ethernet
Počet konektorů 10/100: Žádné
Počet konektorů SFP: 4
PoE/PoE+ konektory: 48
Počet konektorů 10/100/1000: 48
Hloubka [mm]: 288
Spravovatelné: Ano
Počet konektorů 100/1000/10000: Žádné
Vyrovnávací paměť: Žádná data
Celkový počet portů: 52
Výška [mm]: 44
Parametry
| Výrobce | Cisco |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro serverovnu | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Hloubka | 29 cm |
| Hmotnost | 4800 g |
| Šířka | 45 cm |
| Výška | 4 cm |
| Materiál | kov |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| S redundantním napájením | ano |
| Bez ventilátoru (fanless) | ne |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 48 |
| Celkový výkon PoE | 740 W |
| Max. PoE výkon na port | 33 W |
| Stackování (stohovatelnost) | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 48 |
| Počet SFP+ portů | 4 |
| Počet LAN portů 10 Gb/s | 4 |
| Přepínací kapacita | 176.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L3 |