@media only screen and (max-width: 1000px) { } Rodina přepínačů DGS-1100 je cenově dostupné řešení pro společnosti SOHO a SMB, stejně jako pro implementaci v pobočkách, konferenčních místnostech velkých podniků, kdekoli jsou vyžadovány základní funkce správy. Intuitivní GUI GUI DGS-1100 umožňuje snadnou správu funkcí vrstvy 2, jako jsou VLAN, protokol Spanning Tree Protocol (STP) a agregace odkazů (statická).< /p> S výkonnými bezpečnostními funkcemi, jako je IGMP snooping, Static MAC a Storm Control,... Celý popis
Koupit za 2 653 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
0 %
D-Link DGS-1100-05PDV2 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port
Doprava:
zdarma
Skladem
2 653 Kč
Koupit za 2 653 Kč
96 %
D-Link DGS-1100v2 , 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port
Doprava:
47 Kč
Skladem
1 980 Kč
Koupit za 1 980 Kč
95 %
D-Link DGS-1100-05PDV2
Doprava:
67 Kč
1 919 Kč
Koupit za 1 919 Kč
93 %
Switch D-Link DGS-1100-05PDV2 (DGS-1100-05PDV2)
Doprava:
59 Kč
Skladem
1 852 Kč
Koupit za 1 852 Kč
92 %
D-Link DGS-1100-05PDV2
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 811 Kč
Koupit za 1 811 Kč
Popis
@media only screen and (max-width: 1000px) { } Rodina přepínačů DGS-1100 je cenově dostupné řešení pro společnosti SOHO a SMB, stejně jako pro implementaci v pobočkách, konferenčních místnostech velkých podniků, kdekoli jsou vyžadovány základní funkce správy.
Intuitivní GUI GUI DGS-1100 umožňuje snadnou správu funkcí vrstvy 2, jako jsou VLAN, protokol Spanning Tree Protocol (STP) a agregace odkazů (statická).< /p>
S výkonnými bezpečnostními funkcemi, jako je IGMP snooping, Static MAC a Storm Control, je rodina přepínačů DGS-1100 všestranným nástrojem pro prostředí vyžadující jednoduché nasazení a snadná konfigurační řešení bez zbytečné složitosti. Snadné nasazení a správa Bezplatný systém Network Assistant (DNA) společnosti D-Link poskytuje informace o všech připojených zařízeních a urychluje počáteční nastavení.
Bezplatný systém správy sítě D-View 7 je dodáván s licencí pro 25 uzlů a 2 sondy a plný přístup k nástrojům pro správu.
Volitelný upgrade licence vám umožní rozšířit vaši síť a možnosti analýzy.
Hloubka [mm]: 97
Velikost tabulky MAC adres: 2 kB
Vyrovnávací paměť: 2 MB
Šířka [mm]: 150
Hmotnost [g]: 380
Šířka pásma: 7,4 Mp/s
Typ pouzdra: Rack
Výška [mm]: 28
Rychlost sběrnice: 10 Gb/s
Přepnout vrstvu: 2
Architektura portu: Gigabit Ethernet
Počet konektorů 10/100/1000: 5
Počet konektorů 10/100: Žádné
Konektory PoE/PoE+: 2
Počet konektorů SFP: Žádné
Spravovatelné: Ano
Počet konektorů 100/1000/10000: Žádné
Celkový počet portů: 5
Intuitivní GUI GUI DGS-1100 umožňuje snadnou správu funkcí vrstvy 2, jako jsou VLAN, protokol Spanning Tree Protocol (STP) a agregace odkazů (statická).< /p>
S výkonnými bezpečnostními funkcemi, jako je IGMP snooping, Static MAC a Storm Control, je rodina přepínačů DGS-1100 všestranným nástrojem pro prostředí vyžadující jednoduché nasazení a snadná konfigurační řešení bez zbytečné složitosti. Snadné nasazení a správa Bezplatný systém Network Assistant (DNA) společnosti D-Link poskytuje informace o všech připojených zařízeních a urychluje počáteční nastavení.
Bezplatný systém správy sítě D-View 7 je dodáván s licencí pro 25 uzlů a 2 sondy a plný přístup k nástrojům pro správu.
Volitelný upgrade licence vám umožní rozšířit vaši síť a možnosti analýzy.
Hloubka [mm]: 97
Velikost tabulky MAC adres: 2 kB
Vyrovnávací paměť: 2 MB
Šířka [mm]: 150
Hmotnost [g]: 380
Šířka pásma: 7,4 Mp/s
Typ pouzdra: Rack
Výška [mm]: 28
Rychlost sběrnice: 10 Gb/s
Přepnout vrstvu: 2
Architektura portu: Gigabit Ethernet
Počet konektorů 10/100/1000: 5
Počet konektorů 10/100: Žádné
Konektory PoE/PoE+: 2
Počet konektorů SFP: Žádné
Spravovatelné: Ano
Počet konektorů 100/1000/10000: Žádné
Celkový počet portů: 5
Parametry
| Výrobce | D-Link |
| Pro malé firmy | ano |
| Stolní | ano |
| Úroveň správy | se smart správou |
| Hmotnost | 119 g |
| Šířka | 14 cm |
| Výška | 5.3 cm |
| Materiál | kov |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 2 |
| Celkový výkon PoE | 18 W |
| Max. PoE výkon na port | 34 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 5 |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 5 |
| Přepínací kapacita | 10 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |