Dálkový ovladač LG AN-MR19BA

95 %
Stars
(139 hodnocení)

Ovladač lze používat s vybranými modely chytrých televizí LG, konkrétně s řadami W9, E9, C9, B9, SM99, SM95, SM90, SM86, SM81, UM80, UM75, UM74, UM73, UM71 a UM6970. S jinými modely není kompatibilní! Popis produktu Dálkový ovladač, se kterým už bude ovládání vaší chytré televize hračka. Připadá vám navádění kurzoru na obrazovce jen za použití šipek na ovladači moc zdlouhavé a složité? Nebo jste si k televizi dokonce připojili počítačovou myš? Tyto problémy lze vyřešit i jednodušeji. A to pomocí... Celý popis

Koupit za 969 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ovladač lze používat s vybranými modely chytrých televizí LG, konkrétně s řadami W9, E9, C9, B9, SM99, SM95, SM90, SM86, SM81, UM80, UM75, UM74, UM73, UM71 a UM6970. S jinými modely není kompatibilní!

Popis produktu
Dálkový ovladač, se kterým už bude ovládání vaší chytré televize hračka. Připadá vám navádění kurzoru na obrazovce jen za použití šipek na ovladači moc zdlouhavé a složité? Nebo jste si k televizi dokonce připojili počítačovou myš? Tyto problémy lze vyřešit i jednodušeji. A to pomocí magického ovladače LG AN-MR19BA, který v sobě chytře spojuje prvky klasického dálkového ovládání a myši. Ukazatel na vaší televizi tak můžete posunovat rychle pohybem ruky nebo využít klasické rolovací kolečko. K dispozici je také ovládání hlasem.

Ovládání pohybem
Procházení internetu nebo například procházení nastavení je díky tomuto ovladači zcela jednoduché. Pokud s dálkovým ovládáním zatřesete zleva doprava, zobrazí se na obrazovce ukazatel. Ten se bude pohybovat tam, kam s ovladačem zrovna zamíříte, podobně jako u počítačové myši. Nepotřebuje však žádnou podložku a televizi tak můžete bez zbytečného vstávání či zdlouhavého navigování pomocí šipek ovládat přímo z vašeho oblíbeného křesla.

Rolovací kolečko
Ať už zrovna na internetu vybíráte z dlouhého seznamu hudebních videí nebo například jen chcete rychle změnit televizní kanál, je tu pro vás praktické rolovací kolečko. To funguje stejně jako na klasické myši. Jeho stisknutím se také navíc dostanete do hlavního menu.

Rozpoznání hlasu
Tento dálkový ovladač není jen praktický, ale i chytrý. Je totiž vybaven funkcí Google Assistant a nabízí možnost ovládat televizi hlasovými příkazy. Stačí zmáčknout tlačítko mikrofonu a vyřknout váš povel. A možná právě proto mu společnost LG přiřadila název magický ovladač.
Zobrazit více

Články odjinud