Dell S3222DGM

80 %
Stars
(1 hodnocení)

Monitor Dell S3222DGM Jste nadšeným hráčem videoher? Právě pro vás je monitor Dell S3222DGM. Ohromí vás skvělým rozlišením a plynulostí obrazu, především pak výborným časem odezvy. Oceníte také zakřivení obrazovky, které zajišťuje skvělý obraz z každé polohy, což se hodí při hraní her i při sledování filmů. Nové jedinečně navržené osvětlení na spodní hraně monitoru poskytuje decentní osvětlení prostoru pod monitorem pro hraní her v prostředí se slabým osvětlením. Softwarová funkce ComfortView snižuje... Celý popis

Koupit za 8 316 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Monitor Dell S3222DGM
Jste nadšeným hráčem videoher? Právě pro vás je monitor Dell S3222DGM. Ohromí vás skvělým rozlišením a plynulostí obrazu, především pak výborným časem odezvy. Oceníte také zakřivení obrazovky, které zajišťuje skvělý obraz z každé polohy, což se hodí při hraní her i při sledování filmů. Nové jedinečně navržené osvětlení na spodní hraně monitoru poskytuje decentní osvětlení prostoru pod monitorem pro hraní her v prostředí se slabým osvětlením. Softwarová funkce ComfortView snižuje vyzařování škodlivehé modrého světla a pomáhá tak snížit únavu očí.

Dokonalý obraz
Kvalita obrazu vás prostě nadchne. Vysoký poměr kontrastu, vysoký jas 350 cd/m2 a odezva 1ms spolu v sobě skloubí brilantní obraz. Obraz je jasný, podání černé hlubší, bílá je čistší a barvy jsou živější, díky zakřivenému tvaru dokonale uvidíte i ty nejjemnější detaily.

Neskutečné herní zážitky
Užijte si neskutečné herní zážitky díky WQHD rozlišení 2560 x 1440 pixelů, obnovovací frekvenci 165 Hz a ultra rychlé odezvě 1 ms. S kombinací tak skvělých parametrů vždy udržíte krok s akcí a výrazně zvýšíte šanci na výhru. K monitoru jednoduše připojíte sluchátka nebo externí reproduktory.

 

Přednosti monitoru Dell S3222DGM

 

- Zakřivený herní monitor
- Obnovovací frekvence 165 Hz a doba odezvy 1ms
- 31,5" VA panel s rozlišením 2560 x 1440 (16:9) a antireflexní úpravou
- Nativní kontrast 3000 : 1
- Funkce ComfortView, AMD FreeSync Premium, FPS Counter a Dark Stabilizer
- Připojení 2x HDMI, DisplayPort, Audio-Jack konektor
- Decentní osvětlení prostoru pod monitorem
- Možnost výškového nastavení monitoru
- Podpora VESA
- Rozměr: 70.88 cm x 23.76 cm x 45.60 cm
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud