Denon DHT-S416

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Značka DENON pronikla na český (v té době ještě československý) trh koncem léta roku 1992. Společnost Denon byla založena v roce 1910 v Japonsku. Přední japonský výrobce kvalitních hifi zesilovačů, CD a DVD přehrávačů, tunerů, receiverů, mini systémů a gramofonů zaujal v nabídce českých obchodů důležité místo a našel si nesčetné množství příznivců. Vylepšete si své centrum zábavy pomocí špičkového zvukového projektoru s bezdrátovým subwooferem a streamováním hudby přes Google Chromecast Denon DHT-S416.... Celý popis

Koupit za 8 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Značka DENON pronikla na český (v té době ještě československý) trh koncem léta roku 1992. Společnost Denon byla založena v roce 1910 v Japonsku. Přední japonský výrobce kvalitních hifi zesilovačů, CD a DVD přehrávačů, tunerů, receiverů, mini systémů a gramofonů zaujal v nabídce českých obchodů důležité místo a našel si nesčetné množství příznivců.

Vylepšete si své centrum zábavy pomocí špičkového zvukového projektoru s bezdrátovým subwooferem a streamováním hudby přes Google Chromecast Denon DHT-S416.

Univerzální kompatibilita.
Zvukový projektor DHT-S416 spolupracuje se všemi chytrými, HD a 4K televizory. K připojení přes HDMI ARC k televizi použijte dodávaný HDMI kabel, DHT-S416 lze připojit také přes kabel optický. Pokud použijete HDMI, budete pak moci soundbar ovládat pomocí dálkového ovladače od TV.

Dekódování zvukového formátu Dolby Digital.
Užívejte si simulaci prostorového zvuku z Blu-ray, herní konzole a streamovacích televizních aplikací.

Streamování s Google Chromecast.
Google Chromecast for audio můžete použít pro Hi-Res streaming hudby přes Wi-Fi. Užívejte si oblíbené hudební služby jako Google Play Music, YouTube Music, Amazon Music HD, Spotify, Tidal, Deezer, Qobuz a další.

Streamování přes Bluetooth.
DHT-S416 nabízí také možnost streamingu hudby přímo z vašeho chytrého zařízení přes Bluetooth.

Funkce Denon Dialogue Enhancer.
Tato funkce umožňuje pomocí třech různých režimů vylepšení srozumitelnosti dialogů při sledování filmů a seriálů. Přidejte hlasitost samotných dialogů bez zvyšování celkové hlasitosti.

Zvukové režimy.
Se třemi různými zvukovými režimy Film, Noční režim a Hudba máte možnost zvolit právě ten, který vám zrovna při sledování vyhovuje. Pro eliminaci při zpracování prostorového zvuku jakékoli nadbytečné charakteristiky zvuku pro dosažení zvuku v nejčistší možné formě je tady režim Denon Pure Audio.

Flexibilita umístění.
Zvukový projektor DHT-S416 je vysoký pouhých 56 mm, aby se bez problémů vlezl do jakéhokoliv prostoru. Můžete jej také snadno umístit před TV, aniž by zakrýval její spodní okraj. Pak je tady ještě další možnost umístění, a to instalace na zeď, díky montážní šabloně to zvládnete velice jednoduše.

2.1 systém, 2pásmový zvukový projektor s bezdrátovým subwooferem
HDMI s ARC

Vestavěný Google Chromecast

Nízká výška těla a možnost montáže na zeď

Bezdrátové streamování hudby přes Bluetooth

Funkce Zvýraznění Dialogů Denon

Režim Pure Audio

HDMI a optický kabel v balení

Denon DHT-S416 Soundbar s Google Chromecast na YouTube
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud