Full HD webová kamera pro webináře, videokonference, živé přenosy a mnoho dalšího. Díky rozlišení 1080P nabízí webkamera ostré a barevně věrné video a obrazovou kvalitu. Optika s automatickým vyvážením bílé zaručuje detailní obraz za všech okolností, bez ohledu na vzdálenost od fotoaparátu. Kameru lze umístit prakticky kamkoli - na obrazovku, notebook, stativ nebo stůl. Praktická spona pro připevnění kamery umožňuje nekomplikovanou instalaci ve velmi krátké době. Není nutná instalace dalšího softwaru... Celý popis

Koupit za 1 311 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Full HD webová kamera pro webináře, videokonference, živé přenosy a mnoho dalšího. Díky rozlišení 1080P nabízí webkamera ostré a barevně věrné video a obrazovou kvalitu. Optika s automatickým vyvážením bílé zaručuje detailní obraz za všech okolností, bez ohledu na vzdálenost od fotoaparátu.

Kameru lze umístit prakticky kamkoli - na obrazovku, notebook, stativ nebo stůl. Praktická spona pro připevnění kamery umožňuje nekomplikovanou instalaci ve velmi krátké době. Není nutná instalace dalšího softwaru ani ovladačů, protože webová kamera funguje s technologií Plug & Play. Integrovaný kabel USB fotoaparátu musí být jednoduše připojen k notebooku nebo počítači a webová kamera je připravena ke spuštění během několika sekund. Kryt objektivu pro ochranu soukromí. Všichni účastníci videokonference jsou díky 110° širokému úhlu viditelní ostře a bez omezení. Webová kamera má také širokou softwarovou kompatibilitu, například Skype, Zoom, Facetime, Facebook, YouTube, PotPlayer a další. Kompatibilní s Mac, Windows a dalšími zařízeními podporovanými USB-C.

Technické parametry

*Plug & Play - není nutný žádný další software

*Full HD rozlišení 1080p (1920 x 1080)

*Integrovaný digitální mikrofon (dosah 5 m)

*USB 2.0: kompatibilní s nejoblíbenějšími zařízeními s připojením USB (součástí balení)

*Lze použít na plochu, stůl nebo na stativ

*Kryt objektivu pro ochranu soukromí

*Snímková frekvence 30 FPS

*360° rotace

*Barva: Černá

*Rozměry: 70 x 44 x 50,7 mm

*Hmotnost: 0,08 kg
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud