Djeco Kdo s koho?

98 %
Stars
(30 hodnocení)

Hráči postupně otáčejí karty ze svého balíku a ten, kdo má na obrázku větší zvíře, bere kartu protihráče. Na každé kartě je vyznačen metr, takže i malé děti jednoduše poznají, které zvíře přebíjí ostatní. Pro děti 3-6 let. 2-4 hráči.  Návod ke hře: BATASAURUS Balení obsahuje: 36 hracích karet Cíl hry: Vyhrát všechny karty! Postup hry: Karty se promíchají a všechny se rozdají mezi hráče. Každý hráč ze svých karet vytvoří hromádku, kterou položí před sebe lícem dolů, tak aby nebylo vidět, jaké karty... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hráči postupně otáčejí karty ze svého balíku a ten, kdo má na obrázku větší zvíře, bere kartu protihráče. Na každé kartě je vyznačen metr, takže i malé děti jednoduše poznají, které zvíře přebíjí ostatní.
Pro děti 3-6 let. 2-4 hráči. 
Návod ke hře:
BATASAURUS
Balení obsahuje: 36 hracích karet
Cíl hry: Vyhrát všechny karty!
Postup hry: Karty se promíchají a všechny se rozdají mezi hráče. Každý hráč ze svých karet vytvoří hromádku, kterou položí před sebe lícem dolů, tak aby nebylo vidět, jaké karty v balíčku jsou. Ve stejnou chvíli všichni hráči otočí první kartu na svém balíčku lícem nahoru, tak aby jí všichni hráči viděli. Ten kdo otočí kartu s největším zvířátkem, bere všechny sejmuté karty od ostatních hráčů. Vyhrává ten hráč, který takto získá všechny karty od všech hráčů.
Hru mohou hrát i děti, které neumí čísla a neumí počítat. Stačí, aby daly karty k sobě, a porovnali si velikost zvířátek.  
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Počet hráčů 2 - 4
Věk od 3 let
Značka Djeco

Články odjinud