DJI FPV DRON V COMBO SETU Létejte po nebi způsobem, který se zdál nemožný. Nikdy jsme nepřišli o naši vášeň pro létání, tato vášeň proměnila představy na skutečnost. Připravte se podívat do neznáma s touto intuitivní letovou platformou, která vás pohltí. FPV nikdy nevypadalo takhle dobře Elegance a aerodynamika. Letadlo DJI FPV přináší silný pohon, baterii a větrnou odolnost, díky čemuž je tento systém stejně výkonný jako vizuálně oslňující. DJI FPV vyčnívá ve více ohledech. Sportovní přední LED... Celý popis

Koupit za 35 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DJI FPV DRON V COMBO SETU
Létejte po nebi způsobem, který se zdál nemožný. Nikdy jsme nepřišli o naši vášeň pro létání, tato vášeň proměnila představy na skutečnost. Připravte se podívat do neznáma s touto intuitivní letovou platformou, která vás pohltí.
FPV nikdy nevypadalo takhle dobře
Elegance a aerodynamika. Letadlo DJI FPV přináší silný pohon, baterii a větrnou odolnost, díky čemuž je tento systém stejně výkonný jako vizuálně oslňující.
DJI FPV vyčnívá ve více ohledech. Sportovní přední LED světla a osvětlení ramen s nastavitelnou barvou, DJI FPV dovoluje pilotovi udělat své letadlo unikátní. 
Okouzlení na nové úrovni. Bezkonkurenční ovládání. 
Pociťte vzrušení pohlcujícího letu díky DJI FPV Goggles V2 [1] a super-širokému 150° FOV DJI FPV [2]. Přenos HD videa v až 120 snímcích za sekundu vám nabízí příjemný pohled na váš let v reálném čase. 
Ať už jste ostřílený pilot DJI a nebo úplný nováček, DJI FPV nabízí 3 intuitivní létající módy, díky kterým se každému bude létat příjemně již od prvního dne. 
S Mód - Získejte dynamický vzhled FPV záběrů jednoduše v S módu. Tento hybridní letový režim kombinuje svobodu manuálního létání se zjednodušeným ovládáním předchozích - DJI dronů.
N Mód - Ideální pro nové uživatele, N Mód nabízí ohromující letový zážitek s tradičním ovládáním dronů společně s bezpečnostními prvky DJI jako třeba zaznamenávání překážek. [3] 
M Mód - Létejte v M Módu pro kompletní kontrolu bez omezení a užijte si celý zážitek FPV létání. Upravte si parametry a užijte si let a záběry lépe než kdy jindy. [4] 
Ovladač DJI Motion Controller
Přeměňte své zážitky v létání na novou úroveň s novým ovladačem DJI Motion Controller. 
Toto kompaktní a intuitivní zařízení dokáže manévrovat letadlem pomocí snímání vašich přirozených pohybů ruky. Nejedná se jen o inovaci v oblasti FPV, toto je úplně nový způsob létání.
Nouzová brzda a vznášení
Manuální FPV létání může být zastrašující i pro experty. Přesně proto disponuje DJI FPV funkcí nouzová brzda a vznášení. Jednoduše zmáčkněte tlačítko na ovladači v jakémkoliv módu létání, v jakékoliv rychlosti a letadlo zastaví a začne se samo vznášet během pár sekund.
Pokročilé bezpečnostní funkce
Pomocné spodní světlo, chytrá funkce návratu Return To Home (RTH), RTH při stavu nízké baterie a detekce překážek dopředu a dolů. Všechny tyto funkce jsou integrovány do DJI FPV, aby pomohly zajistit bezpečný let I ve vysokých rychlostech. [3]
Obrazová kvalita, kterou od DJI očekáváte
Získejte výsledky, které odpovídají intenzitě vašeho létání.
Silný výkon pohonu spolu se 150° super-širokým FOV poskytují pohled jako žádný jiný. Čtyřnásobné zpomalení, RockSteady stabilizace a korekce zkreslení poskytují pilotovi ještě hladší a dramatičtější výsledky.
Neuvěřitelné záběry
Letadlo DJI FPV může nahrávat 4K video v 60 snímcích za sekundu v bitratu až 120Mbps, díky čemuž zachytí krásné detaily, díky kterým jsou záběry tak fascinující samotný let. 
RockSteady Stabilizace
Nezáleží na tom, jak dynamické manévry provádíte, technologie RockSteady stabilizace se postará o to, aby vaše záběry byly ultra hladké. 
* H.264 and H.265 formáty kódování videa jsou oba podporovány, což vám dává vice možností při úpravě vašich videí. [5]
Seznamte se s O3 
Přenosový systém DJI O3 (OcuSync 3.0) byl adaptován, aby dostačoval unikátním potřebám DJI FPV. Užívejte si křišťálově čistý přenos videa v reálném čase, dokonce ve vzdálenostech až 10 km.
Automatické přepínání pro nepřerušený signál
DJI FPV podporuje automatické přepínání mezi frekvencemi 2.4 a 5.8GHz a poskytuje přenos videa s bitratem až 50Mbps, [8] což značně redukuje záseky a kompresní artefakty. Vysokozisková anténa na letadle zahrnuje tři vysílače a čtyři přijímače pro vylepšení signálu, který zaručuje stabilní a spolehlivý přenos videa.
* V případě, že dojde ke ztrátě signálu, nebo bude přerušen, DJI FPV automaticky zapne funkci RTH.
Oddaný SafeSkies
Optimalizovaný zážitek
DJI FPV dává uživatelům další vrstvu bezpečnosti navíc pomocí zabudovaného Přenosu automatického dozoru (ADS-B). Tento systém dostává informace o lokaci letů pilotovaných letadel v okolí a odesílá je do Goggles V2, čímž vám dává dostatek
času na to, se vyhnout ostatním letadlům v okolí. [1]
Jednoduše vyměnitelné součástky
Kamera s gimbalem, přistávací podvozek a vrchní plát letadla DJI FPV jsou modulární a snadno vyměnitelné, díky čemuž jsou opravy mnohem snazší. DJI Care Refresh je zde také dostupné – nabízí pokrytí velké škály poškození. Díky DJI CARE
můžete být při létání klidní. [9] 
Aplikace DJI Virtual Flight [10] 
Aplikace DJI Virtual Flight dovoluje uživatelům vyzkoušet si létání v podobných, simulovaných scénářích předtím, než se vrhnou na létání v opravdovém světě. Jednoduše připojte DJI FPV Goggles V2 a dálkový ovladač a můžete se stát mistrovským pilotem v bezpečném virtuálním prostředí. 
*Demo DJI Virtual
Vezměte někoho s sebou pomocí Módu Audience
DJI FPV podporuje Mód Audience. Stačí nastavit další pár DJI FPV Goggles 2 na kanál vašeho letadla a můžete z
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud