3 letové režimy Ať už jste zkušený pilot, nebo úplný začátečník, s volbou patřičného letového režimu budete létat sebevědomě od prvního letu. Hybridní letový režim S kombinuje svobodu manuálního létání se zjednodušeným ovládáním. Režim N je ideální pro nové uživatele. Nabízí pohlcující let s tradičním ovládáním a s bezpečnostními prvky DJI, jako je snímání překážek. Pro ostřílené profíky je tu režim M. V tomto režimu máte plnou kontrolu nad ovládáním dronu a nad manévry, o kterých se vám jen snilo.... Celý popis

Koupit za 19 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

3 letové režimy
Ať už jste zkušený pilot, nebo úplný začátečník, s volbou patřičného letového režimu budete létat sebevědomě od prvního letu. Hybridní letový režim S kombinuje svobodu manuálního létání se zjednodušeným ovládáním. Režim N je ideální pro nové uživatele. Nabízí pohlcující let s tradičním ovládáním a s bezpečnostními prvky DJI, jako je snímání překážek. Pro ostřílené profíky je tu režim M. V tomto režimu máte plnou kontrolu nad ovládáním dronu a nad manévry, o kterých se vám jen snilo.

Nouzová brzda
I mistr pilot potřebuje někdy záchranné tlačítko. Inženýři v DJI jsou si toho vědomi, a proto ho sem přidali. Stiskem tohoto tlačítka zůstane váš dron levitovat ve vzduchu. Vy se můžete protáhnout a po opakovaném stisku tlačítka pokračovat v letu.

Bezpečnost především
Přídavná světla a čidla pro snímání překážek stále detekují okolí a tím zamezují případným nehodám i při veliké letové rychlosti.

Maximální kvalita obrazu
Výkonné pohonné schopnosti v kombinaci se 150 ° širokým zorným úhlem poskytují bezkonkurenční výhled. Čtyřnásobný slow motion, stabilizace RockSteady a korekce zkreslení poskytují pilotům ještě plynulejší záběry. Dosah přenosu je až 10 km a latence pouhých 28 ms.

 Těžko na cvičišti – lehko na bojišti
S DJI Virtual App si můžete nanečisto vyzkoušet létání mezi překážkami ještě před tím, než se vydáte na dobrodružství se svým dronem. Až se budete cítit jistí, můžete vesele vzlétnout s vaším dronem. K této funkci jsou zapotřebí dálkového ovládání a 3D letových brýlí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 5.8 GHz
Hmotnost 795 g
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Bluetooth ne
Maximální doba letu 20 min
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud