Ikona prvotřídního videa Švédská ikonická firma Hasselbald zkonstruovala speciálně pro potřeby DJI Mavic 3 unikátní L2D-20c kameru profesionálních parametrů. Hlavní 4/3 CMOS senzor kombinuje zkušenosti jak hardwarové, tak softwarové. Výsledkem je ekvivalent 24mm objektivu s dech beroucím záznamem a s obřím dynamickým rozsahem plným detailů. Přednosti Hasselbald kamery: nastavitelná světelnost v rozmezí f2.8 - f11 VDAF automatické ostření záznam až v 5,1K rozlišení při 50 snímcích za vteřinu záznam... Celý popis

Koupit za 71 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ikona prvotřídního videa
Švédská ikonická firma Hasselbald zkonstruovala speciálně pro potřeby DJI Mavic 3 unikátní L2D-20c kameru profesionálních parametrů. Hlavní 4/3 CMOS senzor kombinuje zkušenosti jak hardwarové, tak softwarové. Výsledkem je ekvivalent 24mm objektivu s dech beroucím záznamem a s obřím dynamickým rozsahem plným detailů.

Přednosti Hasselbald kamery:

nastavitelná světelnost v rozmezí f2.8 - f11
VDAF automatické ostření
záznam až v 5,1K rozlišení při 50 snímcích za vteřinu
záznam v rozlišení DCI 4K při 120 snímcích za vteřinu
10bitová D-log hloubka barev

Dostaňte se blíž
Švédskou optiku doplňuje druhý tele-objektiv. Ten představuje stejně užitečného pomocníka poskytujícího až neuvěřitelný 28násobný hybridní zoom, s jehož pomocí ušetříte letový čas, dostanete se k záběrům, které by jinak zůstaly skryté, a využijete i nový režim Explore Mode. Ten vám umožní bez omezení prozkoumávat okolí stejně jako plánovat si záběry apod.

Přehled o všem kolem
Jak je u DJI Mavic dronů zvykem, bezpečnost je jedním z nejdůležitějších atributů. Proto nabízí Mavic 3 soustavu 8 bezpečnostních senzorů monitorujících prostor ve všech směrech kolem dronu, díky nim pracuje vylepšený algoritmus APAS 5.0 a automaticky se vyhýbá při letu překážkám, vy se tak můžete soustředit jen na dokonalé záběry.

Letové přednosti:

automatické míjení překážek APAS 5.0
letová čas až 46 minut
dosah signálu až 15 km
živý přenos záběrů až v 1080p při 60 snímcích za vteřinu
vylepšený režim RTH (automatického návratu)

Obsah balení Fly More Combo:

DJI Mavic 3
dálkový ovladač
kryt gimbalu
kryt vrtulek
6x pár vrtulek
3x baterie
nabíjecí hub
sada ND filtrů (ND4/8/16/32)
multifunkční brašna
65W USB-C adaptér
sada kabelů
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud