Doporučená kategorie: Pokročilý uživatel Max. rozlišení videa: 4K Hodnota fps: 60 Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 48 Max. doba letu (min): 34 Dosah vysílače (m): 6000 Ovládání pomocí aplikace: Ano Ovládání pomocí ovladače: Ano Ovládání gesty: Ne Wi-Fi: NE Bluetooth: NE GPS: ANO Návrat domů: Ano Anti kolizní senzory: ANO Stabilizátor obrazu: tříosý stabilizovaný závěs Automatické zastavení vrtulí: Ano Krizový mód: Ano Maximální rychlost (m/s): 19 Zorné pole (°): 84 Interní paměť : 8 GB Záznam letu na:... Celý popis

Koupit za 22 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Doporučená kategorie: Pokročilý uživatel
Max. rozlišení videa: 4K
Hodnota fps: 60
Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 48
Max. doba letu (min): 34
Dosah vysílače (m): 6000
Ovládání pomocí aplikace: Ano
Ovládání pomocí ovladače: Ano
Ovládání gesty: Ne
Wi-Fi: NE
Bluetooth: NE
GPS: ANO
Návrat domů: Ano
Anti kolizní senzory: ANO
Stabilizátor obrazu: tříosý stabilizovaný závěs
Automatické zastavení vrtulí: Ano
Krizový mód: Ano
Maximální rychlost (m/s): 19
Zorné pole (°): 84
Interní paměť : 8 GB
Záznam letu na: microSD karta
Hmotnost (g): 570

Provedení výrobku: šedá barva

Mavic Air 2 posouvá spojení výkonu, špičkových technologií a kompaktního balení na zcela novou úroveň. Díky inteligentním režimům a nekompromisní kvalitě obrazu jsou dechberoucí letecké záběry na dosah ruky. Bezpečný a chytrý let vám umožní posunout hranice a vy si tak můžete plně užít kreativní tvorbu.

Vlastnosti:
» 10 km 1080p přenos videa
» 34 minut letový čas
» HDR video
» Focus Track
» 48MP foto a 4K/60fps video
» 8K Hyperlaps

Klíčové vlastnosti:
1. Ultra čistá kresba
1/2" snímač, 48 Mpx Fotografie a 4K/60fps Video
2. Kontrast, Barva a Řízení
HDR Fotky, Video, a Panoramata
3. Filmové záběry
Hyperlapse a QuickShots
4. Létej déle
34 minut max letový čas a dálkový ovladač s výdrží 240 minut
5. Létej chytře a bezpečně
APAS 3.0 Vyhýbání se překážkám
6. Létej dál s přehledem
OcuSync 2.0 10 km 1080p/30fps Přenos Videa

POSOUVEJ HRANICE

4K/60fps Video
Skvělé je snadné
Natáčej letecké záběry jako profesionál díky plynulému 4K/60fps videu. Barevný profil D-Cinelike zachová více obrazových dat pro následnou postprodukci. HEVC (H.265) video kodek pořídí více obrazových dat, zabírá méně místa v úložišti a uchová dynamický rozsah a detaily záznamu, výsledek se tak posouvá na zcela novou úroveň.

HDR Video
Tajemstvím pro dosažení perfektního HDR videa je použití čipu s čtyřnásobnou Bayerovou maskou. Jeden snímek oddělí expoziční hodnoty v jednotlivých částech obrazu a přesně reprodukuje světla a stíny. Snímky jsou dále skládány a vytváří barevně vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahem.

48 Mpx Fotky
Je to o detailech
S 1/2 " CMOS snímačem je Mavic Air 2 schopen zachytit 48 Mpx fotografie. Připravte se posunout vaše letecké záběry na novou úroveň.

SmartPhoto
Optimální expozice
Optimálních výsledků dosáhnete s Mavicem Air 2 a funkcí SmartPhoto, která kombinuje rozeznávání scén, HyperLight a HDR v jednom. Rozeznávání scén nastavuje všechny expoziční parametry kamery pro celou řadu scén a podporuje inteligentní rozeznávání pěti kategorií: západ slunce, oblohu, trávu, sníh a stromy.

HyperLight optimalizuje fotografie pořízené za zhoršených světelných podmínek, HDR výrazně zvyšuje dynamický rozsah a kresbu. Pokročilé algoritmy analyzují každou scénu a upravují expoziční parametry, skládají více fotek do sebe a vytváří propracované vysoce kvalitní kompozitní fotografie. (1)

HDR Zapnuto
HDR Vypnuto

SmartPhoto Zapnuto
SmartPhoto Vypnuto

Dobré světelné podmínky
Špatné světelné podmínky

HDR Panoramata
Mavic Air 2 disponuje nejpokročilejším režimem pro panoramata s vysokým dynamickým rozsahem a neuvěřitelně přesnou reprodukcí živých barev.

Mavic Air 2 je osazen snímačem Sony IMX586 se čtyřnásobnou Bayerovou maskou, který zvyšuje dynamický rozsah a barevnou citlivost.
Vylepšený 3-osý gimbal stabilizuje každý záběr. Na fotografie a video se tak můžete stoprocentně spolehnout i v silnějším větru a nepravidelných poryvech.

NATÁČEJ ZÁBĚRY JAKO Z FILMU

FocusTrack
Nebe na dosah
Pořídit záběry s profesionální kvalitou je díky FocusTrack hračka. Sada jednoduše ovladatelných inteligentních sledovacích režimů jako je Active Track 3.0, Spotlight a Point of Interest 3.0 vám umožní popustit uzdu fantazii.

ActiveTrack 3.0
Sledování objektů a vyhýbání se překážkám je s novou verzí technologie DJI ActiveTrack plynulejší než kdy dřív. Díky lepšímu vyhledávání tras a rychlejší a přesnější predikci trajektorie je sledovaný objekt stále ve středu záběru, i když se pohybuje například za stromem.

Spotlight 2.0
Létejte zcela volně s kamerou zacílenou na vybraný objekt. Jednoduše označte objekt a létejte, o zbytek se postará Mavic Air 2.

POI 3.0
POI 3.0 vylepšuje možnosti funkce POI 2.0, obzvláště pak rozeznávání rovných povrchů. Tam kde POI 2.0 mohlo ztratit sledovaný objekt, POI 3.0 je nyní schopno dynamicky sledovat objekty jako auta, lodě nebo osoby.

8K Hyperlapse
Čas a pohyb
Mavic Air 2 podporuje Hyperlapse v 8K, můžete tak deformovat čas a prostor vytvářet tak ohromující záběry. A nejlepší je, že to zvládnete bez složitého post-procesování. Vyberte si z režimy Free, Circle Course Lock a Waypoint, zvolte vhodné místo pro natáčení a aplikace DJI Fly se postará o zbytek.(2)

QuickShots
Představivost jednoduše
Zachyťte filmové záběry automaticky s funkcí QuickShots. Stačí několik kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a proletí komplikovanou leteckou trasu a zachytí záběr s profesionální kvalitou. Přidejte hudbu, efekty a filtry pomocí intuitivních šablon Story, hotové klipy pak můžete sdílet přímo na sociálních sítích.
Režimy: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

DECHBEROUCÍ ZÁBĚRY A BEZPEČNÝ LET

OcuSync 2.0
Leť kam tě pustí nebe
OcuSync 2.0 umožňuje přenos signálu a FHD 1080p živého náhledu na vzdálenost 10 km přímo z kamery dronu. Vychutnejte si tak volnost pohybu a čistější obraz pro pořízení toho perfektního záběru.(3)

Spolehlivý přenos, plynulý let
Mavic Air 2 podporuje komunikaci ve dvou pásmech 2.4/5.8 GHz a automaticky bezešvě přepíná do pásma s nejnižším zarušením.(4) To výrazně vylepšuje schopnost letounu vypořádat se s rušením v náročných podmínkách a zvyšuje bezpečnost letu.

Baterie a let
Létej déle
Díky působivému letovému času až 34 minut můžeš zůstat ve vzduchu tak dlouho, dokud nepořídíš ten perfektní záběr a natáčej rychlé a dynamické záběry díky maximální rychlosti 68 km/h v režimu Sport.(5)

Vyhýbání se překážkám
Létej bezpečněji
Mavic Air 2 vnímá okolní prostředí ve třech směrech: vpředu, vzadu a pod sebou. Pomocné světlo zlepšuje viditelnost a prvek aktivní bezpečnosti v podobě vyhýbání se překážkám je to co potřebujete při posouvání vašich možností.

Vpředu
Obrazové čidlo
Přesné do 22 metrů

Vzadu
Obrazové čidlo
Přesné do 23,6 metrů

Pod sebou
Obrazové čidlo
Infračervené čidlo
Pomocné světlo pro lepší vizuální pozicování, bezpečné přistání a viditelnost ve vzduchu. Lze manuálně vypínat a zapínat.

APAS 3.0
Pokročilé systémy pro pilotní asistenci (APAS) 3.0 (6) využívají pokročilé mapovací technologie pro plynulé a spolehlivé vyhýbání se překážkám v komplexních prostředích. Schopnost vyhýbat se překážkám a automatické plánování letu je dramaticky vylepšeno oproti předchozím generacím, je tak zvýšena bezpečnost letu a otevírají se další možnosti.

DJI Fly App
Stříhání bez námahy
Aplikace DJI Fly umožňuje vytvářet perfektní videa snadněji než kdy dřív. Integrovaný editor videí DJI Mimo nabízí manuální nastavení, pokročilé funkce a intuitivní šablony, můžete tak generovat profesionální kompozice během několika málo vteřin.

Příslušenství
Podpořte kreativitu
Dálkový ovladač
Vytvořeno pro piloty
Zcela nový dálkový ovladač se pyšní působivou baterií, která vystačí na 240 minut provozu (7) a ergonomickou konstrukcí a pohodlným ovládáním. S novým držákem telefonu je připevňování telefonu rychlejší a integrované antény pilotovi výrazně usnadňují práci.

ND Filtry
Optimální nastavení
Mavic Air 2 nabízí dvě řady ND filtrů, které pomáhají s kontrolou expozice a rozšiřují kreativní možnosti. Set filtrů ND 16/64/256 pomáhá s kontrolou rychlosti závěry v extrémních světelných podmínkách a set ND 4/8/32 umožní pořizovat živé a jasné záběry i při nízkém nastavení ISO. (8)

OBSAH BALENÍ:
Mavic Air 2
Vysílač 2,4/5,8GHz
1x baterie 11,55/3500mAh
Nabíječ 220V
Vrtule (3 páry)
Připojovací kabel USB-C
Připojovací kabel Lightning
Připojovací kabel Micro USB
Kryt závěsu
Kabel USB/USB-C
Náhradní kniply

1. Fotografie pořízené v režimu SmartPhoto mají rozlišení 12 Mpx.
2. Hyperlapse v 8K rozlišení je momentálně dostupný pouze v režimech Free a CourseLock.
3. S přímou viditelností, bez okolního rušení a v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu souvisí se silou přenosového signálu a odolnosti proti rušení. S dronem létejte vždy tak, abyste s ním udržovali přímý vizuální kontakt, pokud to pravidla pro letový provoz nepovolují jinak.
4. Místní nařízení v určitých regionech nepovolují přenos v pásmu 5,8 GHz.
5. Letový čas je měřen při letu pod úhlem 9° při stálé rychlosti 5,1 m/s, v bezvětří.
6. Funkce APAS 3.0 a FocusTrack nejsou dostupné během natáčení ve 4K při 60, 50 a 48 fps a 1080p při 120 a 240 fps.
7. Výdrž baterie je měřena s Android telefonem v prostředí bez okolního rušení.
8. Filtry ND16/64/256 jsou součástí balení Fly More Combo. Sadu filtrů ND4/8/32 lze zakoupit samostatně.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.570
Výška (cm): 7.70
Šířka (cm): 18.20
Hloubka (cm): 0.25

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.025
Výška (cm): 14.50
Šířka (cm): 22.50
Hloubka (cm): 18.90
EAN: 6958265100307

Záruční doba: 24 měsíců

Oceněno EISA, Dron 4K (3840x2160)/60 fps, HDR video, foto 48 Mpx, až 34 min. letu, 3osý stabilizátor, interní paměť 8 GB/slot pro microSD kartu, inteligentní režimy, špičková technologie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Frekvence 5.8 GHz
Hmotnost 570 g
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ne
Interní paměť 8 GB
Maximální doba letu 34 min
Výška 77 mm
Wi-Fi ne
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud