S malým skládacím dronem Mavic Air 2 si užijete mnoho zábavy i dobrodružství. Pochlubit se může 4K kamerou umístěnou na 3osém stabilizátoru, vestavěnou pamětí 8 GB, systémem přenosu signálu OcuSync 2.0, systémem APAS 3.0, režimy QuickShot a letovou dobou 34 minut s možností ovládání pomocí vysílače. Hmotnost modelu je 570 g. 48MPx foto, 4k/60 FPS video 10km 1080p živý přenos videa (FCC) Letová doba až 34 minut FocusTrack HDR Foto | Video | Panorama 8K Hyperlapse   EPICKÉ ZÁBĚRY SNADNO A... Celý popis

Koupit za 29 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

S malým skládacím dronem Mavic Air 2 si užijete mnoho zábavy i dobrodružství. Pochlubit se může 4K kamerou umístěnou na 3osém stabilizátoru, vestavěnou pamětí 8 GB, systémem přenosu signálu OcuSync 2.0, systémem APAS 3.0, režimy QuickShot a letovou dobou 34 minut s možností ovládání pomocí vysílače. Hmotnost modelu je 570 g.

48MPx foto, 4k/60 FPS video

10km 1080p živý přenos videa (FCC)

Letová doba až 34 minut

FocusTrack

HDR Foto | Video | Panorama

8K Hyperlapse

 

EPICKÉ ZÁBĚRY SNADNO A RYCHLE

Zvládněte kreativní letecké snímky díky plynulému videu 4K/60fps. Plochý barevný profil D-Cinelike si uchovává více informací pro následné zpracování. Videokodek HEVC (H.265) zaznamenává více obrazových informací, využívá méně úložného prostoru a zachovává dynamický rozsah a podrobnosti svých záběrů a zajišťuje obsah další úrovně.

 

HDR Video

 
již ve výchozím nastavení

Za tajemstvím neuvěřitelného videa HDR stojí vysoce výkonný obrazový snímač Quad Bayer. Jeden snímek odděluje úrovně expozice v různých oblastech a přesně zachycuje světelné a tmavé detaily. Obrázky jsou vrstveny, aby vytvořily barevný, vyvážený a poutavý obraz s vyšším dynamickým rozsahem.

 

 

48Mpx snímky

 
Vše je o detailech

 
S 1/2palcovým senzorem CMOS pořizuje Mavic Air 2 působivé fotografie v ultra vysokém rozlišení až 48 Mpx. Připravte se na posun vašich leteckých záběrů na další úroveň.

 

CHYTRÉ FOTOGRAFIE

 
K softwarové výbavě Mavic Air 2 patří funkce SmartPhoto, která umožňuje automatické rozpoznávání snímané scény, HyperLight a HDR do jednoho režimu. Výsledkem této kombinace je dosažení ideální obrazové kvality. Rozpoznání scény ihned přizpůsobí různé parametry kamery pro jednotlivé scény a zahrnuje inteligentní rozpoznávání celkem pěti kategorií: západ slunce, nebe, tráva, sníh a stromy.
 

 

OCUSYNC 2.0
 
Létejte bez hranic. Přenosový systém OcuSync 2.0 nabízí přenosovou vzdálenost videa až 10 km (FCC) a může také poskytovat živý přenos s rozlišením 1080p FHD přímo z kamery dronu. Užijte si větší svobodu při prozkoumávání a plynulost a přesnost během natáčení.

 

Duální frekvence 2,4/5,8 GHz

 
Spolehlivý a plynulý videopřenos
 

 
 
Mavic Air 2 disponuje podporou pro dvoufrekvenční komunikaci 2,4/5,8 GHz, přičemž automaticky v reálném čase přepíná na vhodnější kanál s nejnižší interferencí. Tím se výrazně zlepšuje schopnost komunikace a přenosu v náročných podmínkách a na větší vzdálenosti, což zároveň zvyšuje bezpečnost letu.

 

FOCUSTRACK

Záběry v profesionální kvalitě jsou díky technologii FocusTrack snadné. Tato snadno použitelná sada inteligentních režimů sledování zahrnuje Active Track 3.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0. Jejich spojení je mocnou kombinací, která vám umožní zcela uvolnit svou kreativitu.
 

 

SPOTLIGHT 2.0

V tomto praktickém režimu můžete volně létat, zatímco fotoaparát zůstane fixován na jeden objekt. Jednoduše vyberte OBJEKT a dívejte se na něj z různých úhlů pohledu. Ideální příležitost pořídit působivé záběry bez nutnosti ruční manipulace s kamerou.
 

 

ACTIVETRACK 3.0

Sledování předmětů a vyhýbání se překážkám je díky nejnovější verzi technologie DJI ActiveTrack plynulejší než kdy jindy. Díky lepšímu vyhledávání cest a rychlejší a přesnější predikci ztracených objektů udržuje tato technologie váš objekt ve středu rámečku, i když se pohybuje za stromem nebo jinou překážkou.

 

POINT OF INTEREST 3.0

POI 3.0 je přímým následovníkem POI 2.0 a zlepšení doznal zejména při rozpoznávání plochých povrchů. Tam, kde by POI 2.0 mohl během sledování ztratit cíl, tato vylepšená funkce tak neučiní. POI 3.0 je nyní také schopen dynamicky sledovat pohybující se objekty, jako jsou lidé, auta a lodě.

 

NOVÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ

 
Nově navržený dálkový ovladač má ergonomický design pro pohodlnější uchopení a může se pochlubit působivě dlouhou životností baterie 240 minut. Díky novému uchycení je připojení chytrých telefonů rychlé a snadné, zatímco integrované antény výrazně napomáhají stabilnímu spojení s dronem.

PRODUKTOVÉ VIDEO
 

 
 
Vlastnosti:

- 10km 1080p přenos videa

- 34 minut letový čas

- HDR video

- Focus Track

- 48MP foto a 4K/60fps video

- 8K Hyperlapse

 

Klíčové vlastnosti:

- 1. Ultra čistá kresba
½“ snímač, 48MP Fotografie a 4K/60fps Video

- 2. Kontrast, Barva a Řízení
HDR Fotky, Video, a Panoramata

- 3. Filmové záběry
Hyperlapse a QuickShot

- 4. Létej déle
34 minut max letový čas a dálkový ovladač s výdrží 240 minut

- 5. Létej chytře a bezpečně
APAS 3.0 Vyhýbání se překážkám

- 6. Létej dál s přehledem
OcuSync 2.0 10km 1080p/30fps Přenos Videa

 
POSOUVEJ HRANICE
 

4K/60fps video: skvělé a snadné
 
S Mavic Air 2 bude až neuvěřitelně snadné pořídit letecké záběry, které působí jako od profesionálů. Díky naprosto plynulému videu v rozlišení 4K při snímkovací frekvenci 60 fps v kombinaci s barevným profilem D-Cinelike získáte více obrazových dat, s nimiž můžete pracovat během následné postprodukce. HEVC (H.265) video kodek zachytí více obrazových dat, obsadí méně místa v úložišti a současně zachová dynamický rozsah a detaily záznamu. Díky tomu se výsledek posouvá na zcela novou úroveň.
 

HDR video
 
Můžete se přesvědčit, že video záznam pořízený dronem Mavic Air 2 je nejen plynulý, ale i perfektně barevně vyvážený. Hlavní zásluhu na dosažení dokonalého HDR videa má použití čipu se čtyřnásobnou Bayerovou maskou. Jeden snímek oddělí expoziční hodnoty v jednotlivých částech obrazu a přesně reprodukuje světla a stíny. Snímky jsou posléze skládány a vytváří barevně vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahem.
 

Fotky v rozlišení 48 Mpx: je to o detailech
 
Prostřednictvím precizního 1/2“ CMOS snímače dokáže Mavic Air 2 zachytit fotografie v neuvěřitelně vysokém rozlišení 48 Mpx. Připravte se posunout vaše letecké záběry na novou úroveň.
 

SmartPhoto: optimální expozice
 
Aby fotografované scény působily skutečně hlubokým a profesionálním dojmem, přichází Mavic Air 2 s funkcí SmartPhoto, která kombinuje rozpoznávání scén, HyperLight a HDR v jednom. Rozpoznávání scén automaticky přizpůsobí veškeré expoziční parametry kamery pro celou řadu scén a podporuje inteligentní rozeznávání pěti kategorií: západ slunce, oblohu, trávu, sníh a stromy.

Mezi klíčové funkce SmartPhoto patří HyperLight, který zlepšuje kvalitu fotografií pořízených za snížených světelných podmínek, zatímco HDR významně zvyšuje dynamický rozsah a kresbu. Pokročilé algoritmy analyzují každou scénu jednotlivě a vybírají nejvhodnější expoziční parametry, skládají vícero snímků do sebe a vytváří propracované, vysoce kvalitní kompozitní fotografie.

HDR Zapnuto
HDR Vypnuto

SmartPhoto Zapnuto
SmartPhoto Vypnuto

Dobré světelné podmínky
Špatné světelné podmínky
 

HDR Panoramata
 
Chtěli byste umět fotit nádherná panoramata, na která se budete opakovaně rádi dívat? S Mavic Air 2 žádný problém. Tento dron přináší dosud nejpokročilejší režim pro panoramatické fotografie s vysokým dynamickým rozsahem a extrémně přesnou reprodukcí živých barev. Snímač Sony IMX586 se čtyřnásobnou Bayerovou maskou je zárukou vysokého dynamického rozsahu a barevné citlivosti. Vylepšený 3osý gimbal stabilizuje každý záběr. Na fotografie a video se tak můžete stoprocentně spolehnout i v silnějším větru a nepravidelných poryvech.

 
NATÁČEJ ZÁBĚRY JAKO Z FILMU
 

FocusTrack: nebe na dosah

 
Díky FocusTrack je pořízení záběrů s profesionální kvalitou dostupné i amatérským nadšencům. Tato funkční sada snadno ovladatelných inteligentních sledovacích režimů jako je Active Track 3.0, Spotlight a Point of Interest 3.0. Jejich spojení je mocnou kombinací, která vám umožní zcela uvolnit svou kreativitu.
 

ActiveTrack 3.0
 
S novou verzí technologie DJI ActiveTrack můžete sledovat objekty a vyhýbat se překážkám plynuleji než kdy jindy. S pomocí chytřejšího vyhledávání tras a rychlejší a přesnější predikce trajektorie je sledovaný objekt stále ve středu záběru, i když se pohybuje například za stromem nebo jinou překážkou.
 

Spotlight 2.0
 
Nechte kameru zacílit jeden konkrétní objekt a létejte zcela bez omezení, zatímco pořizujete záběry daného objektu z různých úhlů pohledu. Stačí jej jednoduše označit na obrazovce a o zbytek se už postará Mavic Air 2.
 

POI 3.0
 
POI 3.0 je novou generací možností funkce POI 2.0, zejména pak rozpoznávání rovných povrchů. Tam, kde POI 2.0 mohlo ztratit sledovaný objekt, dokáže POI 3.0 dynamicky sledovat pohybující se objekty jako auta, lodě nebo osoby.
 

Hyperlapse v 8K: čas a pohyb
 
V softwarové výbavě Mavic Air 2 nemůže chybět ani oblíbená funkce Hyperlapse, která zvládá dokonce i nejvyšší standardní rozlišení 8K. S její pomocí si opravdu vyhraje každý, můžete deformovat čas a prostor a vytvářet tak ohromující záběry. A nejlepší na tom je, že to zvládne opravdu každý bez komplikovaného post-procesování. Volit můžete mezi režimy Free, Circle Course Lock a Waypoint, stačí vybrat vhodné místo pro natáčení a aplikace DJI Fly se už postará o zbytek.
 

QuickShot: představivost jednoduše
 
Další populární funkce QuickShot vám pomůže natáčení filmových záběrů plně automatizovat, čímž vám ubere nemalé množství práce. Stačí pár kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a proletí i složitější leteckou trasu a pořídí záběry v profesionální kvalitě zcela samostatně. Pro ještě působivější dojem z výsledku přidejte hudbu, efekty a filtry pomocí intuitivních šablon Story, hotové klipy pak můžete sdílet třeba na sociálních sítích.

Režimy: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

 
DECHBEROUCÍ ZÁBĚRY A BEZPEČNÝ LET
 

Leť kam tě pustí nebe s OcuSync 2.0

 
Díky technologii OcuSync 2.0 je možné přenášet živý náhled v kvalitě Full HD 1080p na vzdálenost až 10 km přímo z kamery dronu. Vychutnáte si tak volnost pohybu a ostrý obraz, z nelze pořídit jiný než jednoduše perfektní záběr.
 

Spolehlivý přenos, plynulý let

Mavic Air 2 umí vzdáleně komunikovat ve dvou pásmech 2,4/5,8 GHz, přičemž automaticky a bez přerušení signálu umožňuje přepnout do pásma s nižším zarušením. Tím se podstatně zlepšuje schopnost letounu eliminovat nežádoucí rušení signálu v nepříznivých podmínkách a zároveň se i zvyšuje bezpečnost letu, který je lépe ovladatelný.
 

Baterie a let: létej déle

Zásluhou poměrně dlouhého letového času až 34 minut se udržíte ve vzduchu dostatečně dlouho na to, abyste pořídili onen perfektní záběr a ještě k němu přidali rychlé a dynamické video sekvence díky maximální rychlosti 68 km/h v režimu Sport.
 

Vyhýbání se překážkám

Létej bezpečněji
Mavic Air 2 pozoruje okolní prostory ve třech směrech: vpředu, vzadu a pod sebou. O lepší viditelnost za šera se postará integrované pomocné světlo, zatímco minimalizaci rizika poškození dronu si bere na starost složka umělé inteligence v podobě aktivního rozpoznávání a vyhýbání se překážkám.

Vpředu
Obrazové čidlo. Přesné do 22 metrů

Vzadu
Obrazové čidlo. Přesné do 23,6 metrů

Pod sebou
Obrazové čidlo. Infračervené čidlo

Pomocné světlo slouží pro lepší vizuální pozicování, bezpečné přistání a viditelnost ve vzduchu. Lze manuálně vypínat a zapínat.
 

APAS 3.0

Bezchybná automatika systému pro pilotní asistenci APAS 3.0 je zásluhou pokročilých technologií mapování, které zajišťují plynulé a spolehlivé vyhýbání se překážkám i v náročném terénu. Tento model má oproti předchozí generaci výrazně vylepšenou schopnost vyhnout se překážkám stejně jako automatické plánování letu, což pochopitelně pozitivně ovlivňuje i samotnou bezpečnost letu a otevírá možnosti pro nové způsoby využití.
 

Střihejte jednoduše v aplikaci DJI Fly
 
Přestože tvorba fantastických videí je s dronem Mavic Air 2 snadná sama o sobě, o další zjednodušení se postará aplikace DJI Fly. Vestavěný editor videí DJI Mimo přináší manuální nastavení, pokročilé funkce a intuitivní šablony, s jejichž pomocí můžete tak generovat profesionální kompozice během několika málo vteřin.
  

Dálkový ovladač vytvořený pro piloty
 
Nově přepracovaný dálkový ovladač se chlubí déletrvající baterií, která vydrží až 240 minut provozu, a ergonomickým designem s pohodlným ovládáním. S modernizovaným držákem telefonu je připevňování telefonu rychlejší, zatímco integrované antény pilotovi výrazně zjednodušují práci.
 

Optimální nastavení s ND filtry
 
Další novinkou, která přichází spolu s Mavic Air 2, jsou dvě řady ND filtrů, které jsou důležitým pomocníkem při kontrole výsledné expozice záběrů a přidávají další várku kreativních možností, které můžete použít. Sada ND filtrů 16/64/256 usnadňuje kontrolu rychlosti závěry v extrémních světelných podmínkách, zatímco sada ND 4/8/32 vám umožní pořizovat živé a jasné záběry i při nízkém nastavení ISO.
 

Obsah balení:
 

- Mavic Air 2

- Vysílač 2,4/5,8GHz

- 3x baterie 11,55/3500mAh

- Nabíječ 220V

- Vrtule (6 párů)

- Připojovací kabel USB-C

- Připojovací kabel Lightning

- Připojovací kabel Micro USB

- Kryt závěsu

- Kabel USB/USB-C

- Náhradní kniply

- Sada ND filtrů (ND16, ND64, ND256)

- Nabíjení HUB pro 3 baterie

- Power Bank adaptér baterie

- Přepravní taška přes rameno

 

1. Fotografie pořízené v režimu SmartPhoto mají rozlišení 12 MP.
2. Hyperlapse v 8K rozlišení je momentálně dostupný pouze v režimech Free a CourseLock.
3. S přímou viditelností, bez okolního rušení a v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu souvisí se silou přenosového signálu a odolnosti proti rušení. S dronem létejte vždy tak, abyste s ním udržovali přímý vizuální kontakt, pokud to pravidla pro letový provoz nepovolují jinak.
4. Místní nařízení v určitých regionech nepovolují přenos v pásmu 5.8 GHz.
5. Letový čas je měřen při letu pod úhlem 9° při stálé rychlosti 5.1 m/s, v bezvětří.
6. Funkce APAS 3.0 a FocusTrack nejsou dostupné během natáčení ve 4K při 60, 50 a 48 fps a 1080p při 120 a 240 fps.
7. Výdrž baterie je měřena s Android telefonem v prostředí bez okolního rušení.
8. Filtry ND16/64/256 jsou součástí balení Fly More Combo. Sadu filtrů ND4/8/32 lze zakoupit samostatně.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud