DJI Mini 2 (Mavic) - Fly More Combo Je mnoho míst, která navštívíte jen jednou za život. Vezměte si s sebou DJI Mini 2, získejte jedinečnou perspektivu a využijte své cestování na maximum. Poznámka Mobilního režiséra: "Aktuálně jde podle nás o nejlepšího drona v poměru cena/výkon an trhu, zde si přečtěte, co vše bylo vylepšeno oproti Mavicu Mini 1": - Nový systém přenosu obrazu Ocusync 2.0 (místo předchozí Wifi - nyní cca 5x větší dolet až 6km a stabilní signál a rychlá odezva) - Nově až... Celý popis

Koupit za 16 451 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

DJI Mini 2 (Mavic) - Fly More Combo

Je mnoho míst, která navštívíte jen jednou za život. Vezměte si s sebou DJI Mini 2, získejte jedinečnou perspektivu a využijte své cestování na maximum.

Poznámka Mobilního režiséra:
"Aktuálně jde podle nás o nejlepšího drona v poměru cena/výkon an trhu, zde si přečtěte, co vše bylo vylepšeno oproti Mavicu Mini 1":

- Nový systém přenosu obrazu Ocusync 2.0 (místo předchozí Wifi - nyní cca 5x větší dolet až 6km a stabilní signál a rychlá odezva)
- Nově až 4K video ve 24, 25, a 30FPS
- Zcela nový ovladač s větší baterií a možností dobíjet telefon (stejný jako u vyššího modelu Mavic Air 2)
- Vylepšené motory (vyšší rychlosti - až 57,7km/h, vyšší odolnost proti větru, menší hluk)
- Zoom ve 4K až 2x, ve FullHD až 4x
- Doba letu zvednuta o minutu na údajných 31min (měřeno v ideálních podmínkách)
- Všude je nyní USB-C místo micro USB
- 12MPx fotky jdou nyní i do RAW formátu
- Přibyly módy focení Panoramat (3x3 + 180° + celá sféra) a dále možnost fotky AEB neboli složení ze 3 expozic.
- Přibyl Quickshot Boomerang
- Nový Quick transfer - stahování souborů přímo mezi dronem a telefonem až 20MB/s
- Přední LED nastavitelná dioda pro lepší orientaci. 
Vyrazte nalehko a volně létejte
Jak lehký je DJI Mini 2? Při hmotnosti nižší než 249 g váží zhruba stejně jako jablko a vejde se do dlaně vaší ruky. Mini 2 je vaším ideálním, kompaktním a pohodlným společníkem na cesty, který transformuje způsob, jakým zachycujete své oblíbené vzpomínky.

Malý, ale mocný
Díky intuitivním a pokročilým funkcím ukrytým v přenosném těle poskytuje DJI Mini 2 naprostou svobodu tvorby, kdykoli a kdekoli chcete. Ať už natáčíte na opuštěné pláži nebo zaznamenáváte detaily zábavného rodinného setkání, Mini 2 to všechno zvládne.

Vysoký výkon
Může se zdát malý, ale ukrývá v sobě ohromný výkon. Díky maximální výdrži baterie 31 minut poskytuje DJI Mini 2 více než dostatek času na pořízení dokonalého záběru.

Battery

Mini 2 dokáže odolat větru úrovně 5 a vzlétnout v maximální výšce 4 000 metrů, takže vaše záběry budou stabilní jak při letu podél větrného pobřeží, tak vysoko nad alpským lesem

Vítr
Přenos videa OcuSync 2.0
Mini 2 podporuje přenos HD videa až na 10 km a má vynikající funkce proti rušení, což vám dává možnost létat dále a vidět jasněji.

Ocu Sync
Působivá kvalita obrazu 3osý gimbal se 4K kamerou
Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx přináší působivý obsah. Spolu s 4K/30fps videem a 3osým motorizovaným gimbalem zajišťuje Mini 2 ohromující kvalitu obrazu, který zůstává plynulý, bez ohledu na to, jak dobrodružné bude vaše pilotování.

4K
4násobný zoom
4násobný digitální zoom činí přechody mezi záběry z různých vzdáleností a kompozic bezpečnější a snazší.

Zoom
QuickShots - Okamžitě ovládnete leteckou fotografii
Pomocí několika klepnutí DJI Mini 2 automaticky zaznamenává a natáčí videa na profesionální úrovni, a sdílí je přímo na sociálních médiích. Ať už jste začátečník nebo pokročilejší letec, aplikace DJI Fly vám pomůže vytvořit působivé výsledky, doplněné zvukovou stopou a filtry.
Dronie
Dronie
Helix
Helix
Rocket
Rocket
Circle
Circle
Boomerang
Boomerang
Panorama - Ukažte, jak epický je váš výhled
Vyberte si mezi Širokoúhlým, 180° a Sphere panoramaty. DJI Mini 2 udělá zbytek a téměř okamžitě vytvoří panoramatické mistrovské dílo.

Vylepšené fotografie
Proč vyčkávat se sdílením vašich nejlepších fotografií? Aplikace DJI Fly obsahuje inteligentní integrovanou optimalizaci fotografií. Aplikace po stažení fotografie automaticky zvýší kvalitu obrazu, což má za následek živé barvy a detaily, které se vyniknou.

Zjednodušený let pro ohromující obsah 
DJI Mini 2 pečlivě optimalizuje uživatelské prostředí a inteligentní funkce. Díky inteligentnímu návratu domů, automatickému vzletu a přesnému vznášení je provoz efektivnější a bezpečnější než kdy dříve. Když je vaším hřištěm obloha, možnosti jsou nekonečné.

Simplify
Přímé stahování a okamžité úpravy  QuickTransfer
Když se Mini 2 dostane do blízkosti vašeho chytrého telefonu, aplikace DJI Fly jej automaticky rozpozná, připojí a synchronizuje vybrané fotografie a videa rychlostí 20 MB/s.

QuickTransfer
Stažení výřezu
S touto novou funkcí můžete snadno vystřihnout část záznamu, kterou chcete upravit a stáhnout. Hon na váš nejlepší snímek nebo starosti s nedostatečným úložištěm jsou minulostí.

Trimmed
Nápadité šablony
Intuitivní editor aplikace DJI Fly obsahuje rozmanitou sadu kreativních šablon. Létání, fotografování, úpravy a sdílení lze provádět téměř okamžitě, což vám umožňuje vytvářet a sdílet i na cestách.

Templates
Objevte nová dobrodružství
Nejste si jisti, kde létat? Hledání místa ke vzletu již nemusí být palčivým problémem. Naplánujte si itinerář předem pomocí aplikace DJI Fly a kdo ví? Třeba narazíte na dalšího nadšence letecké fotografie.

Obsah Balení
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud