Easy 2201-PN

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Sešívačka je kromě děrovačky nezbytným vybavením každé kanceláře a úřadu. Hodí se také k archivaci domácích dokumentů. Pohodlí a elegance Přesnost a spolehlivost je to, čeho si uživatelé nejvíce váží na sešívačkách Easy. Prezentovaný model je vyroben z umělé hmoty, je lehký a snadno se používá. Konstrukce sešívačky předpokládá možnost až 25 listů najednou, díky hluboké štěrbině lze spony aplikovat až 7 cm od okraje listu. Pro pohodlí uživatelů je místo opěry zápěstí speciálně profilováno. Garantuje... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sešívačka je kromě děrovačky nezbytným vybavením každé kanceláře a úřadu. Hodí se také k archivaci domácích dokumentů.

Pohodlí a elegance
Přesnost a spolehlivost je to, čeho si uživatelé nejvíce váží na sešívačkách Easy. Prezentovaný model je vyroben z umělé hmoty, je lehký a snadno se používá.
Konstrukce sešívačky předpokládá možnost až 25 listů najednou, díky hluboké štěrbině lze spony aplikovat až 7 cm od okraje listu.
Pro pohodlí uživatelů je místo opěry zápěstí speciálně profilováno. Garantuje to pevnou oporu a příslušný nátlak, tak důležitý při sešívání většího počtu listů.
Sešívačka byla navržena s myšlenkou na ty, kteří rádi zpestří své okolí intenzivními, energickými barvami. Barvy sešívačky: fialová, růžová, oranžová a zelená oživí každou místnost.

Věnujte pozornost
K sešívání lze použít spony o rozměrech 24/6 nebo 26/6

Záruka kvality Easy
Víme, jak důležitý je dlouhodobý efekt, proto na naše výrobky klademe vysoké požadavky a vynakládáme veškeré úsilí, aby byly k jejich výrobě použity materiály nejvyšší kvality.

Parametry
materiál: umělá hmota, kov
barva: růžová
počet listů: 25
hloubka pro zasunutí listů: 70 mm
druh spon: 24/6-26/6

Informace pro velkoodběratele:
balení: 12 ks
originální karton - 10x 12 ks
EAN samostatného výrobku: 5907640855784
Zobrazit více

Články odjinud