Edifier MR4

95 %
Stars
(7 hodnocení)

Reproduktory Edifier MR4 Pokročilé reproduktory Edifier MR4 najdou uplatnění nejen doma, ale například i v nahrávacím studiu. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající kvalitu zvuku, a nabízejí 2 režimy přehrávání - Monitor a Hudba. Pohodlný knoflík při používání zajišťuje snadný přístup k jejich funkcím a několik dostupných portů, jako jsou TRS, AUX nebo RCA, umožňuje připojení mnoha různých zařízení. Vynikající kvalita zvuku Aby vám reproduktory poskytly nejvyšší kvalitu zvuku, byly profesionálně... Celý popis

Koupit za 2 135 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Reproduktory Edifier MR4

Pokročilé reproduktory Edifier MR4 najdou uplatnění nejen doma, ale například i v nahrávacím studiu. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající kvalitu zvuku, a nabízejí 2 režimy přehrávání - Monitor a Hudba. Pohodlný knoflík při používání zajišťuje snadný přístup k jejich funkcím a několik dostupných portů, jako jsou TRS, AUX nebo RCA, umožňuje připojení mnoha různých zařízení.

Vynikající kvalita zvuku

Aby vám reproduktory poskytly nejvyšší kvalitu zvuku, byly profesionálně vyladěny odborníky z Edifier Acoustic Lab. Díky zesilovači třídy D a 4palcovému wooferu lze snížit frekvenci na 60 Hz a použití DSP zajišťuje ještě zajímavější zvuk. Model MR4 je také vybaven pokročilým děličem frekvence pro lepší vstupní signál a čistotu zvuku.

Vytvořeno pro milovníky hudby

Reproduktory jsou navrženy tak, aby poskytovaly co nejkrásnější zvuk. Výškový reproduktor s 1palcovou hedvábnou membránou a speciálně navržený integrovaný kuželový přední panel zajišťují jasné a zřetelné výšky. Můžete si také vychutnat neuvěřitelně bohaté detaily a zdůrazněné basy díky PP kuželu s membránou doplněnou technologií MICA.

2 režimy přehrávání

Díky 2 dostupným režimům jsou tyto reproduktory ideální pro různá použití. Pokud jste hudební producent a zvukař, oceníte režim Monitor, který vám umožní slyšet každý detail. Pro každodenní použití je určen režim Hudba, který zvýrazní to nejlepší z vašich oblíbených skladeb.

Snadné ovládání

Ovládání zařízení je mimořádně jednoduché a intuitivní. Zařízení MR4 jsou vybavena multifunkčním knoflíkem, který poskytuje pohodlný přístup k jejich nejdůležitějším funkcím. Jeho stisknutím a podržením reproduktory jednoduše zapnete nebo vypnete, otočením upravíte hlasitost a dvojím stisknutím změníte režim přehrávání.

K dispozici je více vstupů

Reproduktory mají několik dostupných vstupů, takže k nim můžete připojit různá zařízení. Vyvážené 6,35mm porty TRS umožňují připojit reproduktory MR4 ke konzoli, mixážnímu pultu nebo jinému profesionálnímu zařízení se vstupní citlivostí +4 dBu. Můžete také použít 2 nesymetrické vstupy RCA. Navíc na předním panelu jednoho z reproduktorů najdete vstup AUX a další výstupní port, který umožňuje připojení sluchátek.

Vylepšený design

Reproduktory MR4 nejenže poskytují perfektní kvalitu zvuku, ale také vypadají mimořádně elegantně a stylově. Dřevěná skříň z MDF jim dodává nadčasový charakter a díky tomu se skvěle hodí do každého interiéru. Je také důležitá pro kvalitu zvuku, protože snižuje akustickou rezonanci a minimalizuje nežádoucí vibrace.

V krabici

-
Reproduktory

-
Kabel reproduktoru (2,5 m)

-
Audio kabel 3,5 mm na 3,5 mm (1,7 m)

-
Audio kabel 3,5 mm na 2RCA (1,7 m)

-
Uživatelská příručka

Značka

Edifier

Model

MR4

Vstupní citlivost

Vyvážený TRS: +4dBu;

AUX / RCA Nesymetrické: -10dBV;

Výstupní výkon (pod hranicí zkreslení)

21W+21W

Frekvenční odezva

60Hz-20KHz

Zvukové vstupy

TRS vyvážený, RCA a AUX nesymetrický

SNR

≥85 dBA

THD + šum (%)

≤0.2%

Výškový reproduktor

1″

Woofer

4″

Rozměry hlavního reproduktoru

140x228x197,5 mm

Rozměry vedlejšího reproduktoru

140x228x184 mm

Hmotnost

4,5 kg

Barva

Černá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Edifier
Aktivní ano
Citlivost 85 dB
Výkon RMS 42 W
Výškové ano
Basové ano

Články odjinud