Licence pro novou registraci. Neslouží k prodloužení již existující službě / registrace. U tohoto typu licence je nutna nová registrace. ESET Internet Security ESET Internet Security klade důraz na ochranu uživatele v online prostředí. Ve srovnání se základní ochranou NOD32 vyšší edice Internet Security přináší ochranu internetového bankovnictví, dokáže vyhledat zranitelná zařízení v domácí síti a doporučit vhodné kroky pro jejich ochranu. Součástí je i rodičovská ochrana a modul pro dohledání... Celý popis

Koupit za 2 032 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Licence pro novou registraci. Neslouží k prodloužení již existující službě / registrace. U tohoto typu licence je nutna nová registrace.
ESET Internet Security
ESET Internet Security klade důraz na ochranu uživatele v online prostředí. Ve srovnání se základní ochranou NOD32 vyšší edice Internet Security přináší ochranu internetového bankovnictví, dokáže vyhledat zranitelná zařízení v domácí síti a doporučit vhodné kroky pro jejich ochranu. Součástí je i rodičovská ochrana a modul pro dohledání ztraceného nebo odcizeného zařízení.
Technologie
Oproti základní edici antivirového řešení NOD32 zavádí Internet Security navíc další detekční vrstvy, které zajišťují ochranu před síťovými útoky. Ve výsledku je aktivních celkem 14 detekčních vrstev ochrany, které spolu vzájemně komunikují a dokážou spolehlivě odhalit pokročilé hrozby v podobě cíleného útoku, škodlivého kódu a malwaru. Uživatel je spolehlivě chráněn i v prostředí internetu. ESET aktivně blokuje podvodné stránky nebo stránky obsahující škodlivý kód, který by mohl poškodit počítač.
Ransomware Shield
Ransomware je typ počítačového viru, který zašifruje uživatelská data, jako jsou fotky, videa a dokumenty, nebo rovnou uzamkne celý počítač. Uživatel je následně vydírán, aby za zpřístupnění svých dat zaplatil výkupné. To se obvykle pohybuje v řádech desítek tisíc korun. K odemčení počítače nebo obnově zašifrovaných dat však nemusí dojít ani po zaplacení výkupného. Vše záleží na dobré vůli vyděračů.
Ransomware se dokáže maskovat jako systémová aplikace a tím svou přítomnost v počítači skrýt do doby, než dostane příležitost zašifrovat data. ESET pomocí technologie Ransomware Shield hlídá operační systém a aplikace. Zná chování typické pro ransomware, a tak podezřelé aktivity včas spolehlivě odhalí a zabrání ztrátě cenných dat.
Network Attack Protection a Botnet Protection
Útočníci dokážou napadnout počítač na dálku přes internet. Stejně tak umí využít již infikovaný počítač v domácnosti nebo v kavárně k šíření malwaru.
Počítače mohou být infikované, aniž by o tom uživatel věděl. Nevykazují žádné známky napadení nebo nákazy. Slouží útočníkům jako zombie, jichž používají ke kybernetickým útokům na firmy a velké organizace. Běžný uživatel tak může být nevědomky součástí kriminální činnosti.
ESET hlídá veškerou síťovou komunikaci počítače. Díky technologii Network Attack Protection ESET odhalí infikované zařízení v počítačové síti a škodlivou nebo podezřelou komunikaci zablokuje. Tím je počítač ochráněn před sofistikovanými síťovými útoky.
V kombinaci s technologií Botnet Protection zabrání zapojení vašeho počítače do nezákonné aktivity v podobě kybernetických útoků.
Exploit Blocker
Běžně používané aplikace jako čtečky PDF nebo programy Office mohou obsahovat chyby v zabezpečení. Těch pak využívají útočníci k ovládnutí počítače nebo šíření škodlivého softwaru. K odstranění chyb v programech slouží aktualizace. Ani aktualizovaný software ale nelze s naprostou jistotou označit za bezchybný.
ESET využívá technologii Exploit Blocker pro odhalení chyb v nejčastěji používaných aplikacích. Pokud dojde k pokusu o zneužití zranitelnosti (chyby) v programu, ESET neprodleně zareaguje a útočníkův pokus zablokuje.
Cloudová ochrana, techniky strojového učení a ochrana operační paměti
Antivirové řešení ESET nepřetržitě čerpá informace o nových hrozbách z cloudové reputační databáze ESET LiveGrid. Ta je sdílena pro všechna zařízení využívající bezpečnostní produkty ESET. Do této databáze každou sekundu přispívají miliony zařízení po celém světě. Uživateli přináší jistotu, že ESET má vždy aktuální informace o novodobých hrozbách.
Do všech antivirových produktů ESET jsou implementovány pokročilé metody strojového učení, které dokážou odhalit škodlivý program na základě pouhé podobnosti s jiným, již známým vzorkem. Díky tomu lze odhalit i počítačový vir, který se vyskytl úplně poprvé a o němž nejsou k dispozici žádné informace. Stačí, aby se chování takového viru podobalo některému z již v minulosti detekovaných.
Moderní malware nemusí vždy vytvářet soubory na pevném disku. Pro některá antivirová řešení je tento typ škodlivých programů neviditelný. ESET vyniká patentovanou technologií Advanced Memory Scanner, která v reálném čase hlídá operační paměť počítače. Pokud se v paměti nachází škodlivý program, ESET jej zneškodní a doporučí uživateli kroky pro bezpečné vyčištění hrozby.
Minimální nároky na hardware
ESET dlouhodobě drží nejvyšší ocenění v kategorii nízkých nároků na hardware počítače. Uživatel tak má jistotu, že se jeho zařízení po instalaci nezpomalí. Antivirové řešení ESET kloubí vysoké nároky na zabezpečení s minimálními požadavky na výpočetní výkon přístroje. Spolehlivě tak zabezpečíte i méně výkonné anebo starší počítače, které ještě nemusí do šrotu.
U počítačů s moderními operačními systémy Windows ESET dokáže počítači po instalaci ulevit a zvýšit odezvu systému. Antivirus dodávaný jako součást Windows totiž v nezávislých testech dosahuje horších výsledků ve srovnání s antivirovým řešením od ESETu.
Herní mód
Hráči počítačových her bezesporu ocení herní mód. ESET je možné při hře přepnout do nastavení, kdy pozdrží veškerá oznámení a zbytné systémové prostředky poskytne aktivní hře. Díky tomuto módu počítač při hraní dosahuje svého maximálního potenciálu.
Bezpečný prohlížeč pro ochranu plateb
Společně s Internet Security se do počítače nainstaluje i bezpečný prohlížeč, který blokuje rizikové doplňky a rozšíření. Uživatel je do něj automaticky přesměrován před přihlášením do internetového bankovnictví nebo v případě platby kartou.
Vše, co uživatel zadává do prohlížeče, je šifrováno, a tudíž je to pro ostatní aplikace nečitelné. Žádný program tak nemůže odchytit znaky psané na klávesnici. Platby kartou a správa bankovnictví nikdy nebyly bezpečnější.

Rodičovská ochrana před nežádoucím obsahem
Funkce rodičovská ochrana dovolí blokovat konkrétní webové stránky. Rodič má možnost vybrat si z předdefinovaných kategorií webů nebo vepsat vlastní. Dítě je tak ochráněno před nevhodným obsahem na internetu.
Modul anti-theft pro dohledání odcizeného zařízení
Odcizené nebo ztracené zařízení lze mnohem snáze dohledat s funkcí anti-theft, která vám sdělí jeho polohu. Současně lze vzdáleně pořizovat fotografie z webkamery pro identifikaci a odhalení možného pachatele.
Ochrana domácí sítě
Bezpečnostní produkt instalovaný na počítači zmapuje domácí síť a upozorní na zranitelná zařízení, například na zastaralý řídicí systém v domácím routeru. Ten je vstupní branou do každé domácnosti a vždy by měl obsahovat, pokud možno nejnovější dostupný firmware.
Zobrazit více

Parametry

Počet licencí 1
Výrobce ESET
Druh licence elektronická licence
Jazyk český

Články odjinud