Esperanza APOCALYPSE EGV300R

72 %
Stars
(16 hodnocení)

3D VR PRO SMARTPHONE 3,5 "-6" S BLUETOOTH DÁLKOVÝM OVLADÁNÍM   Tyto brýle umožňují sledovat 3D filmy nebo hrát hry ve virtuální realitě. Stačí stahovat hry a filmy označené značkou VR z obchodu s aplikacemi (APP Store nebo Google Play Store) nebo Google Cardboard na svůj smartphone. Pak vás brýle rychle vezmou do virtuálního světa 360 °, 3D filmů a VR her. V pouzdru můžete svůj smartphone připojit s velikostí obrazovky od 3,5 "do 6" se systémem Android nebo iOS. Díky použití asférických čoček,... Celý popis

Koupit za 351 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

3D VR PRO SMARTPHONE 3,5 "-6" S BLUETOOTH DÁLKOVÝM OVLADÁNÍM

 

Tyto brýle umožňují sledovat 3D filmy nebo hrát hry ve virtuální realitě. Stačí stahovat hry a filmy označené značkou VR z obchodu s aplikacemi (APP Store nebo Google Play Store) nebo Google Cardboard na svůj smartphone. Pak vás brýle rychle vezmou do virtuálního světa 360 °, 3D filmů a VR her. V pouzdru můžete svůj smartphone připojit s velikostí obrazovky od 3,5 "do 6" se systémem Android nebo iOS. Díky použití asférických čoček, které nenarušují vidění, získáváme pocit své naprosté přirozenosti a hloubky a jejich obousměrná regulace umožňuje individuální přizpůsobení zařízení velikosti smartphonu a vzdálenosti vašich očí. Ochranné překrytí z vysoce kvalitní syntetické kůže a naplněné elastickou pěnou nejenže zajišťuje pohodlné používání, ale také umožňuje správné nasazení brýlí na obličej a používat je bez nutnosti odejmout brýle. Robustní řemeny z elastické gumy bezpečně udržují brýle na hlavě. Posuvné víko umožňuje používat telefonní kameru (požadované v případě her "Augmented Reality"). Okuláry mají ventilační otvory a štěrbiny na bocích pro připojení sluchátek a nabíjecího kabelu.

BRÝLE:

Asférické čočky

Průměr čoček: 40 mm

Nastavení vzdálenosti objektivů: až 10 mm

Nastavení rozteče čoček: 55-72mm

Minimální / maximální šířka telefonu: 60mm - 80mm

Maximální výška telefonu: 160 mm

Posuvné přední víko

Flexibilní, nastavitelné upínací popruhy

POZOR! Pro co nejlepší využití VR her se doporučuje používat smartphony vybavené gyroskopem.

OVLADAČ:

Dálkový ovladač Bluetooth pracuje se smartphony se systémem Android nebo iOS. Umožňuje ovládat aplikace a hry nainstalované ve vašem smartphonu během herního nebo multimediálního obsahu, který hraje s použitím 3D VR.

Bluetooth 3.0 třídy 2 - rozsah až 10 m

Výkon: 2 baterie AAA (nejsou součástí dodávky)
Zobrazit více

Články odjinud