Čistička vzduchu Esperanza Mistral Až 99,97% látek znečišťujících ovzduší, jako jsou alergeny, pyl, prach a suspendované částice, bude zadrženo čističem vzduchu Esperanza díky velmi účinnému a inovativnímu a pokrokovému 5stupňovému filtru. Absorbuje formaldehyd, benzeny, xylen, těkavé organické sloučeniny, jiné škodlivé plyny, nepříjemný zápach a ničí bakterie a viry. Náš čistič je vybaven speciálním senzorem s vysokou úrovní citlivosti pro detekci suspendovaného prachu PM2,5. Díky tomu... Celý popis
Koupit za 2 171 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
87 %
Esperanza EHP004 air purifier čistič vzduchu
Doprava:
89 Kč
Skladem
2 171 Kč
Koupit za 2 171 Kč
80 %
Esperanza Mistral EHP004
Doprava:
39 Kč
Skladem
2 150 Kč
Koupit za 2 150 Kč
84 %
Esperanza Mistral EHP004
Doprava:
39 Kč
Skladem
2 150 Kč
Koupit za 2 150 Kč
100 %
Čistička vzduchu Esperanza EHP004 MISTRAL
Doprava:
65 Kč
Skladem
2 150 Kč
Koupit za 2 150 Kč
95 %
Čistička vzduchu Esperanza Mistral EHP004 HEPA filtr ionizátor
Doprava:
55 Kč
Skladem
2 026 Kč
Koupit za 2 026 Kč
Popis
Čistička vzduchu Esperanza Mistral
Až 99,97% látek znečišťujících ovzduší, jako jsou alergeny, pyl, prach a suspendované částice, bude zadrženo čističem vzduchu Esperanza díky velmi účinnému a inovativnímu a pokrokovému 5stupňovému filtru.
Absorbuje formaldehyd, benzeny, xylen, těkavé organické sloučeniny, jiné škodlivé plyny, nepříjemný zápach a ničí bakterie a viry.
Náš čistič je vybaven speciálním senzorem s vysokou úrovní citlivosti pro detekci suspendovaného prachu PM2,5.
Díky tomu lze snadno určit úroveň kvality vzduchu v místnosti.
Čistička vzduchu Esperanza je moderní zařízení, které se postará o čistý a čerstvý vzduch ve vaší domácnosti.
Až 99,97% látek znečišťujících ovzduší, jako jsou alergeny, pyl, prach a suspendované částice, bude zadrženo čističem vzduchu Esperanza díky velmi účinnému a inovativnímu a pokrokovému 5stupňovému filtru.
Absorbuje formaldehyd, benzeny, xylen, těkavé organické sloučeniny, jiné škodlivé plyny, nepříjemný zápach a ničí bakterie a viry.
Náš čistič je vybaven speciálním senzorem s vysokou úrovní citlivosti pro detekci suspendovaného prachu PM2,5.
Díky tomu lze snadno určit úroveň kvality vzduchu v místnosti.
Čistička vzduchu Esperanza je moderní zařízení, které se postará o čistý a čerstvý vzduch ve vaší domácnosti.
Parametry
| Výrobce | Esperanza |
| Hlučnost | 57 dB |
| Typ filtru | HEPA |
| Druh | čističky vzduchu |
| Doporučená plocha místnosti | 55 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 210.0 m3/h |
| Příkon | 24 W |
| Hmotnost | 6.9 kg |
| Barva | černé |
| Délka přívodového kabelu | 1.5 m |
| Rozměry (VxŠxH) | 54.5 x 32.5 x 17.5 cm |
| Vzduchový výkon | 205 m3/h |
| Doporučený prostor | 50 m3 |
| Velikost místnosti | pro velkou místnost (40–60 m2) |
| Ionizátor | ano |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Senzor kvality ovzduší | ano |
| Senzor prachu | ano |
| Odložený start | ano |
| Časovač | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Smart | ne |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| S předfiltrem | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |