Co je Euroword EuroWord je software, který se zaměřuje na záznam, výuku a procvičování slovní zásoby a frází. V tomto provedení obsahuje více než 4 400 profesionálně ozvučených slov, vět a frází seřazených podle didaktických pravidel. Umožňuje také zadávání a procvičování vlastní slovní zásoby – učíte se, co aktuálně potřebujete. Přitom však nevyžaduje dlouhé hodiny strávené u počítače. Slovíčka se můžete učit cestou do práce, v tramvaji, při domácích pracech, ..... Pomocí EuroWordu si můžete... Celý popis

Koupit za 571 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Co je Euroword

EuroWord je software, který se zaměřuje na záznam, výuku a procvičování slovní zásoby a frází. V tomto provedení obsahuje více než 4 400 profesionálně ozvučených slov, vět a frází seřazených podle didaktických pravidel. Umožňuje také zadávání a procvičování vlastní slovní zásoby – učíte se, co aktuálně potřebujete. Přitom však nevyžaduje dlouhé hodiny strávené u počítače. Slovíčka se můžete učit cestou do práce, v tramvaji, při domácích pracech, ..... Pomocí EuroWordu si můžete vytvářet unikátní výukové materiály a tím se učit vlastním tempem to, co právě potřebujete.

EuroWord je založen na jednoduché myšlence - naučit se slovní zásobu, kterou potřebujete pro komunikaci v cizím jazyce s koncentrací na nové nebo problémové slovíčka metodou drilu tzn. neustálým opakováním slovíčka a prověřováním jestli slovíčko dostatečně znáte, abyste ho mohli aktivně používat.

Komu je určen EuroWord

-
všem, kteří se systematicky učí jakýkoli cizí jazyk. EuroWord poslouží jako nástroj k výuce slovní zásoby a frází, jejich průběžnému procvičování a zkoušení.

-
všem, kteří potřebují rychle zvládnout specifickou slovní zásobu. S EuroWordem se můžete naučit až několik set výrazů za týden. Stačí se pouze učit podle návodu a využívat všech možností, který tento program nabízí.

-
všem, kteří se chystají do ciziny a chtějí si osvojit alespoň základy cizího jazyka.

-
"věčným začátečníkům" – pomůže překonat bariéru stávající úrovně znalostí cizího jazyka

EuroWord můžete používat

-
v počítači (tento způsob práce Vám umožní nejširší možnosti a my ho považujeme za nejefektivnější)

-
v CD nebo mp3 přehrávači (jedním z výstupů Eurowordu je možnost vytvářet si ze všech nebo jen z problémových slovíček zvukové soubory z ozvučených lekcí)

-
v tištěné podobě (dalším výstupem je možnost vytisknout slovíčka ve formátu A4 nebo ve formátu oboustranných výukových kartiček)

Hlavní rysy

-
umožňuje rychlé a snadné zvládnutí nové slovní zásoby a frází

-
dodávaná slovní zásoba je ozvučená a kompatibilní s většinou používaných jazykových učebnic

-
tvorba audio výstupů je intuitivní a je možno ji plně přizpůsobit potřebám uživatele tzn. nastavení vlastní délky pauzy mezi cizím jazykem a češtinou, skládání cizí jazyk čeština, čeština – cizí jazyk, cizí jazyk – čeština – cizí jazyk

-
obsahuje mnoho užitečných tiskových výstupů (oboustranné výukové kartičky, testy, ...)

-
EuroWord slouží i jako přehledný "sklad" již zvládnuté slovní zásoby

-
pomáhá udržovat již zvládnutou slovní zásobu

-
Uvedené rozdělení slovní zásoby je možné dle Vašich potřeb jednoduše upravit a tím si přizpůsobit produkt Vašim potřebám.

-
mezi doprovodné služby patří zejména možnost dokoupit si didakticky sestavené a profesionálně ozvučené výukové lekce pro trénink gramatiky a dále pak možnost ozvučení Vaší individuální slovní zásoby

 

Audioučebnice + software
Zobrazit více

Články odjinud