Organizér na dílky mapy. Kompatibilní s: Frosthaven Zrychluje přípravu a průběh hry a umožňuje bezpečnější skladování herních komponent. Složka s mapovými dlaždicemi kompatibilní se systémem Frosthaven®, vyrobená jako doplněk k naší vložce FS-FROST. Složka je harmonikového typu, s označenými kapsami, do kterých se vejdou mapové díly seskupené podle čísla dílu. Složka FS-FHMAP udrží všechny vaše dlaždice uspořádané a výrazně urychlí dobu nastavení při přípravě nového scénáře. Složka se dodává... Celý popis

Koupit za 512 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Organizér na dílky mapy.

Kompatibilní s: Frosthaven

Zrychluje přípravu a průběh hry a umožňuje bezpečnější skladování herních komponent.

Složka s mapovými dlaždicemi kompatibilní se systémem Frosthaven®, vyrobená jako doplněk k naší vložce FS-FROST. Složka je harmonikového typu, s označenými kapsami, do kterých se vejdou mapové díly seskupené podle čísla dílu. Složka FS-FHMAP udrží všechny vaše dlaždice uspořádané a výrazně urychlí dobu nastavení při přípravě nového scénáře.

Složka se dodává již sestavená a je vyrobena z kvalitního potištěného kartonu. Použité materiály byly vybrány záměrně tak, aby bylo možné složku recyklovat.

Každý ze slotů pro mapové dlaždice ve složce má označené záložky, abyste vždy věděli, kam pro jednotlivé typy mapových dlaždic jít. Akordeonový styl umožňuje složku otevřít do šířky, aby byl k ní snadný přístup.

Složka s mapovými dílky Frosthaven FS-FHMAP je navržena tak, aby se úhledně vešla na horní stranu krabice hry Frosthaven do jednoho standardního slotu v polici Ikea Kallax. Díky tomu můžete mít složku po ruce, když potřebujete dostat hru na stůl.

FS-FHMAP je oficiálně licencovaný doplňkový produkt vyrobený ve spolupráci se společností Cephalofair Games®. Všechny ochranné známky a autorská práva zůstávají majetkem příslušných vlastníků.

Tento výrobek se skládá z jedné kartonové složky ve tvaru harmoniky. Není nutná žádná montáž.

Hrubá hmotnost: 600 g

Rozměry balení: Rozměry: 24,5 x 35,0 x 9,3 cm

Materiál: potištěný karton

 
Zobrazit více

Články odjinud