Garmin vivofit Junior 3

98 %
Stars
(5 hodnocení)

Garmin vívofit junior3, zelená Mají vaše děti rády vše, co se točí kolem moderních technologií, ale vy byste je radši viděli venku s kamarády či při plnění školních úkolů a domácích povinností? Pořiďte jim dětský fitness náramek Garmin vívofit junior3 a spojte příjemné s užitečným. Vaše ratolesti budou nadšené z vlastního chytrého zařízení, které mohou mít neustále doslova při ruce. Kromě zábavy s ním však budou zároveň motivovány ke zdravému pohybu a včas vyzývány k plnění povinností. Navíc budou... Celý popis

Koupit za 2 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Garmin vívofit junior3, zelená
Mají vaše děti rády vše, co se točí kolem moderních technologií, ale vy byste je radši viděli venku s kamarády či při plnění školních úkolů a domácích povinností? Pořiďte jim dětský fitness náramek Garmin vívofit junior3 a spojte příjemné s užitečným. Vaše ratolesti budou nadšené z vlastního chytrého zařízení, které mohou mít neustále doslova při ruce. Kromě zábavy s ním však budou zároveň motivovány ke zdravému pohybu a včas vyzývány k plnění povinností. Navíc budou mít kdykoliv k dispozici nouzové kontakty, pomocí kterých se na vás mohou v případě nutnosti jednoduše obrátit.
Hodinky dokážou prostřednictvím technologie Bluetooth komunikovat se speciálně připravenou mobilní aplikací, která je zdarma dostupná pro mobilní telefony s operačními systémy Android i iOS. Jako rodiče v ní můžete dětem zadávat vlastní úkoly a také je motivovat k jejich plnění (prostřednictvím rozličných odměn).

Klíčové vlastnosti

Sledování celodenní aktivity (kroky, minuty intenzivního pohybu)
Upozornění na dlouhou neaktivitu
Rodičovská aplikace s možností zadávání úkolů a odměn
Budíčky zaměřené na plnění povinností
Sbírání zlatých mincí, které se vyměňují za odměny

Představujeme vám chytrý náramek, který udělá radost vašim dětem i vám jako rodičům.

Roční výdrž baterie
Aby děti nemusely svůj náramek neustále nabíjet, využívá Garmin vívofit junior3 vyměnitelnou baterii, která se může pochlubit výdrží až 1 rok.

Motivuje děti k pohybu
Na fitness náramku Garmin vívofit junior3 je skvělé, že vaše děti motivuje k pravidelnému pohybu. Po celý den jim totiž počítá kroky či dobu strávenou intenzivním pohybem. A v případě dlouhé neaktivity (sezení u televize, počítače či tabletu) je k pohybu ve vhodnou chvíli vyzve.

Myslí i na úkoly a povinnosti
Dětský chytrý náramek Garmin vívofit junior3 se stará i o to, aby si vaše ratolesti plnily domácí úkoly či jiné povinnosti. Disponuje totiž speciálními budíčky, které je mohou ve stanovenou dobu upozornit, že je načase vynést odpadky, číst knížku nebo třeba vypočítat příklady z matematiky.

Nesmí chybět ani odměny
Za splněné úkoly, dostatek pohybu a další pozitivně hodnocené činnosti děti v náramku získávají virtuální zlaté mince. Ty si zde mohou střádat, a jakmile jich mají dostatek, mohou je v mobilní aplikaci vyměnit za celou řadu skvělých odměn.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud