Stavebnice celokovové tříbarevné 3D tiskárny s velkou tiskovou plochou a dotykovou obrazovou. Geeetech A30 představuje kvalitní tiskový výkon i dílenské zpracování. Nová verze tiskárny je osazena tichými drivery TMC2208, které snižují hluk vydávaný motory na minimum. S tiskovou kapacitou 320 x 320 x 420 mm umožňuje A30 tisk velkých 3D modelů. Robustní hliníkový rám, výrazně zlepšuje stabilitu stroje během tisku. Kromě toho je tato tiskárna téměř kompletně sestavena. Stačí zašroubovat pouze několik... Celý popis

Koupit za 19 260 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stavebnice celokovové tříbarevné 3D tiskárny s velkou tiskovou plochou a dotykovou obrazovou.

Geeetech A30 představuje kvalitní tiskový výkon i dílenské zpracování. Nová verze tiskárny je osazena tichými drivery TMC2208, které snižují hluk vydávaný motory na minimum.

S tiskovou kapacitou 320 x 320 x 420 mm umožňuje A30 tisk velkých 3D modelů. Robustní hliníkový rám, výrazně zlepšuje stabilitu stroje během tisku. Kromě toho je tato tiskárna téměř kompletně sestavena. Stačí zašroubovat pouze několik šroubů a můžete tisknout.

A30T umožňuje tisk třemi materiály. Mixovací hotend umožňuje tisk nejen třemi různými barvami, můžete barvy také míchat a vytvořit si tak svou vlastní barvu nebo vytvářet barevné přechody dle libosti.

Externí extruder zajišťuje, že se tisková hlava může pohybovat rychle, přesně a stabilně. A30 podporuje automatické vyrovnání tiskové podložky s kapacitním senzorem nebo senzorem 3D touch (volitelné doplňky).

Tisková základna A30 je složená z 3 mm silné hliníkové topné podložky a samolepící PEI folie pro lepší přilnavost, zajišťuje rovnou první vrstvu a usnadňuje jednoduché odebrání výtisku. Kromě toho se snadno čistí vodou nebo alkoholem.

Pokud jde o tiskové vlastnosti, A30 tiskne s přesností 0,05mm a rychlostí 80-110 mm/s, výtisky mají hladký povrch a kompaktní strukturu. Uspokojivá kvalita je neoddělitelně svázaná s možností nastavovat parametry tisku. A30 lze ovládat pomocí dotykové obrazovky nebo aplikace v počítači.

Barevný dotykový 3,2" displej je intuitivní a jednoduchý na používání, umožňuje kontrolu a ruční ovládání celého procesu tisku. Kombinace dotykové obrazovky a TF (micro SD) karty umožňuje používat tiskárnu bez nutnosti napojení na počítač. 

Další dvě uživatelsky orientované funkce A30 jsou schopnost detekovat tiskovou strunu a funkce obnovení přerušeného tisku. První z nich detekuje abnormální stav vlákna (například deformaci) nebo výpadek vlákna a spustí signál, který vás upozorní na výměnu tiskové struny. Druhý systém ukládá stav tisku v reálném čase a je schopen obnovit tiskovou úlohu přesně na stejném místě, kde byla přerušena. Tento doplněk zcela odbourává potíže s opakovanými a časově náročnými tiskovými úlohami způsobenými například neočekávaným výpadkem napájení. Úplně vás zbaví starostí o tisk velkých 3D modelů.

Kromě toho je A30 kompatibilní se širokou škálou tiskových strun, které zahrnují PLA, ABS, PETG, HIPS, ASA, nylon, dřevo-polymery atd.

Specifikace:

Technologie tisku: FDM

Maximální tisknutelná plocha: 320x320x420mm

Přesnost tisku: 0.05mm

Přesnost pozicování: X/Y 0.11mm, Z 0.0025mm

Rychlost tisku: 80-110mm/s

Průměr tiskové struny: 1,75 mm

Průměr trysky: 0,4 mm (volitelně 0,2 - 0,5)

Počet extruderů: 2

Počet hotendů: 1

Počet trysek: 1 x 0,4mm

Maximální teplota hotendu: až 250°C

Typ tiskové struny: PLA, ABS, HIPS, PETG, dřevo-polymer, nylon

USB: ano

Přímý tisk z PC: ano

Offline tisk z SD: ano

Wifi: volitelně

Auto-leveling: volitelně

Chlazení objektu: pasivní/volitelně aktivní

Software:

Operační systém: Windows/Mac/Linux

Ovládací sw: Repetier-Host, Printrun, Easy Print

Formát souboru pro offline tisk: .STL, G-code

Teplota:

Maximální teplota tiskové podložky: cca 110°C

Maximální teplota hotendu: až 250°C

Napájení:

Zdroj: AC220V - DC24V/20A

Konstrukce:

Rám: Hliníkový profil

Tisková platforma: 3 mm silná hliníková topná podložka a samolepící PEI folie

osy XY: hliníkový profil

osa Z: vodící trapézová tyč

Krokové motory: úhel kroku 1,8°, 1/16 mikro-krokování

Konstrukční model: Reprap, opensource

Rozměry:

S cívkou: 51x62x63 cm

Balení: 65x54x28 cm

Hmotnost: 11,7 kg

Transportní hmotnost: 13,7kg

Výrobce:

Shenzen Getech Inc., Čína
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud