Herní klávesnice Genius GX Gaming Scorpion – hrajte s barvami duhy Originální herní klávesnice Genius GX Gaming, která hraje všemi barvami a je vhodná pro ovládání širokého spektra počítačových titulů i jako zařízení k domácím multimediálním PC. Díky podsvícení je usnadněna orientace na klávesnici, a to zejména ve tmě.     Design je navržen nejenom pro vysoké herní nasazení, ale je také odolný například proti polití tekutinou. Standardní rozložení kláves u Genius GX Gaming Scorpion K215 doplňuje... Celý popis

Koupit za 314 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Herní klávesnice Genius GX Gaming Scorpion – hrajte s barvami duhy

Originální herní klávesnice Genius GX Gaming, která hraje všemi barvami a je vhodná pro ovládání širokého spektra počítačových titulů i jako zařízení k domácím multimediálním PC. Díky podsvícení je usnadněna orientace na klávesnici, a to zejména ve tmě.

 

 

Design je navržen nejenom pro vysoké herní nasazení, ale je také odolný například proti polití tekutinou. Standardní rozložení kláves u Genius GX Gaming Scorpion K215 doplňuje praktický numerický blok jak pro herní, tak multimediální nebo pracovní činnost. Všestrannost klávesnice podporuje také přítomnost multimediálních kláves. Zvýrazněné klávesy, které se nejčastěji využívají pro pohyb, usnadňují kontrolu.

 

Genius GX GAMING Scorpion K215

Herní klávesnice nabízí duhové podsvícení a povrch odolný proti polití. Jedná se o momentálně nejlevnější kousek ze série GX Gaming Scorpion a je kompatibilní s operačním systémem Windows 10.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozložení kláves: CZ/SK

Rozhraní: USB 2.0

Multimediální klávesy: ano

Barva: černá

Rozměry: 467 x 190 x 28 mm

Hmotnost: 720 g

Podsvícení: ano
Zobrazit více

Články odjinud