Genius WideCam F100 V2

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Genius Wide FaceCam F100 V2 Širokoúhlá webkamera Genius WideCam F100 V2 posune úroveň vašich videohovorů na profesionální úroveň. Přináší totiž obraz v nádherném Full HD rozlišení pro čistou komunikaci a navíc i široký záběr 120°, který je perfektní pro videokonference ve více lidech. Nasazení pro videokonference pak nahrává i možnost instalace na stativ. Genius navíc kladl důraz také na kvalitu zvuku – proto je webkamera vybavena kvalitním mikrofonem. Oceníte i její snadnou instalaci Plug and... Celý popis

Koupit za 1 079 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Genius Wide FaceCam F100 V2

Širokoúhlá webkamera Genius WideCam F100 V2 posune úroveň vašich videohovorů na profesionální úroveň. Přináší totiž obraz v nádherném Full HD rozlišení pro čistou komunikaci a navíc i široký záběr 120°, který je perfektní pro videokonference ve více lidech. Nasazení pro videokonference pak nahrává i možnost instalace na stativ.

Genius navíc kladl důraz také na kvalitu zvuku – proto je webkamera vybavena kvalitním mikrofonem. Oceníte i její snadnou instalaci Plug and Play bez nutnosti cokoli instalovat, stejně jako snadné přicvaknutí na monitor prostřednictvím univerzálního klipu.

Klíčové vlastnosti:

Široké zorné pole 120° pro videokonference ve více lidech
Vysoká kvalita ve Full HD rozlišení
Integrovaný mikrofon pro skvělou kvalitu audia
Univerzální klip pro montáž tam, kam potřebujete
Jednoduchá instalace Plug and Play
Možnost upevnění na stativ

Stránky výrobce: https://us.geniusnet.com/product/widecam-f100-v2/
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud