Gigabyte P450B 450W GP-P450B

91 %
Stars
(12 hodnocení)

GIGABYTE P450B Společnost Gigabyte je světově známým tvůrcem komponent, periferií a příslušenství pro stolní počítače. Ten vám nyní přináší svůj napájecí zdroj pro stolní počítače nesoucí označení P450B. Poskytuje výkon 450W, plochou černou kabeláž a tichý 120 mm ventilátor. Spolehlivá plochá kabeláž Zdroj poskytuje nejlepší řešení pro stavitele PC. Ploché kabely redukují nepořádek v interiéru a vylepšují průtok vzduchu skříní. 120 mm tichý ventilátor 120 mm tichý ventilátor s hydraulickým ložiskem... Celý popis

Koupit za 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

GIGABYTE P450B
Společnost Gigabyte je světově známým tvůrcem komponent, periferií a příslušenství pro stolní počítače. Ten vám nyní přináší svůj napájecí zdroj pro stolní počítače nesoucí označení P450B. Poskytuje výkon 450W, plochou černou kabeláž a tichý 120 mm ventilátor.

Spolehlivá plochá kabeláž
Zdroj poskytuje nejlepší řešení pro stavitele PC. Ploché kabely redukují nepořádek v interiéru a vylepšují průtok vzduchu skříní.

120 mm tichý ventilátor
120 mm tichý ventilátor s hydraulickým ložiskem optimalizuje redukci hluku a chladící výkon. Jeho rychlost je upravena podle automatické detekce výkonu zdroje. Ventilátor s hydraulickým ložiskem poskytuje delší a stabilnější chod.

Certifikát 80 Plus Bronze
Certifikát 80 Plus Bronze zaručuje 85% účinnost při 50% zatížení. Vyšší energetická účinnost vede k nižší spotřebě energie, menšímu množství tepla a nižšímu hluku ventilátorů. A díky podpoře procesorů Intel ušetříte více energie a tím i více peněz.
Zobrazit více

Parametry

Druh zdroje ATX
Výkon zdroje 450 W
Výrobce Gigabyte
Konektor FDD malý 1
Velikost ventilátoru 120 mm
PFC filtr aktivní
Vypínač napájení ano

Články odjinud