Řada GWN7800 Pro jsou spravované síťové přepínače vrstvy 2++, které umožňují malým a středním podnikům budovat škálovatelné, bezpečné a vysoce výkonné podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Tato řada nabízí vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ a gigabitové ethernetové porty u všech modelů pro podporu náročných podnikových sítí a nabízí přepínací schopnosti až 216 Gb/s. Řada GWN7800 Pro zahrnuje pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci síťového provozu, pokročilé QoS pro... Celý popis
Koupit za 7 389 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Grandstream GWN7803P L2+ Managed Network PoE Switch 24x 1Gb RJ45, 4x SFP, DHCP, QoS, VLAN
Doprava:
59 Kč
Skladem
7 389 Kč
Koupit za 7 389 Kč
95 %
Grandstream GWN7803PL Pro L2++ Managed switch, 24x 1Gb RJ45, PoE+, SFP+, DHCP, CLI, VLAN
Doprava:
zdarma
Skladem
7 637 Kč
Koupit za 7 637 Kč
93 %
Grandstream GWN7803PH Pro L2++, Managed switch, 24x 1Gb RJ45, PoE, SFP+ (GWN7803PH Pro)
Doprava:
zdarma
Skladem
12 239 Kč
Koupit za 12 239 Kč
97 %
Grandstream GWN7803PH Pro L2++, Managed switch, 24x 1Gb RJ45, PoE, SFP+ GWN7803PH Pro
Doprava:
zdarma
8 564 Kč
Koupit za 8 564 Kč
95 %
Grandstream GWN7803P L2+ Managed Network PoE Switch 24x 1Gb RJ45, 4x SFP, DHCP, QoS, VLAN GWN7803P
Doprava:
99 Kč
8 532 Kč
Koupit za 8 532 Kč
Popis
Řada GWN7800 Pro jsou spravované síťové přepínače vrstvy 2++, které umožňují malým a středním podnikům budovat škálovatelné, bezpečné a vysoce výkonné podnikové sítě, které jsou plně spravovatelné. Tato řada nabízí vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+ a gigabitové ethernetové porty u všech modelů pro podporu náročných podnikových sítí a nabízí přepínací schopnosti až 216 Gb/s. Řada GWN7800 Pro zahrnuje pokročilou VLAN pro flexibilní a sofistikovanou segmentaci síťového provozu, pokročilé QoS pro prioritizaci síťového provozu, IGMP/MLD Snooping pro optimalizaci výkonu sítě a komplexní bezpečnostní funkce proti potenciálním útokům. Modely s podporou PoE poskytují inteligentní dynamický PoE výstup pro napájení IP telefonů, IP kamer, Wi-Fi přístupových bodů a dalších koncových bodů PoE. Řada GWN7800 Pro podporuje řadu bezplatných a flexibilních možností správy, včetně cloudové správy s GDMS Networking, správy softwaru na místě s GWN Managerem, integrovaného řadiče ve webovém uživatelském rozhraní, routerů řady GWN a rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky vysokorychlostním portům SFP a SFP+, pokročilému řízení a segmentaci síťového provozu, výkonné bezpečnostní ochraně a flexibilním možnostem správy je řada GWN7800 Pro ideální pro malé a střední podniky.
Řada GWN7800 Pro zahrnuje modely: GWN7801P Pro, GWN7802P Pro, GWN7803PL Pro, GWN7803PH Pro, GWN7806PL Pro, GWN7806PH Pro
Klíčové vlastnosti:
- Všechny modely zahrnují vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+
- 8, 16, 24 nebo 48 gigabitových ethernetových portů
- Nabízí dvojnásobnou paměť RAM a CPU oproti řadě GWN7800
- Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického PoE/PoE+/PoE++ (u vybraných modelů) a alokaci napájení na port u modelů s podporou PoE
- ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping
- Flexibilní možnosti správy zahrnují řadič zabudovaný do webového uživatelského rozhraní, GDMS Networking (cloud), GWN Manager (software), routery řady GWN a CLI
Technické parametry:
Ethernetové porty: 24 × RJ45 1Gbps
Funkce: L2++
Management: Ano
Maximální celkový PoE výstupní výkon: 250 W
Maximální výstupní výkon na PoE port: 30 W
Počet PoE portů: 24
POE-out: 802.3af/at
Přepínací kapacita: 88Gbps
SFP+: 2
Stohování (Stacking): Ne
RAM (MB): 256
Montáž: Desktop, Na zeď, Rack
Řada GWN7800 Pro zahrnuje modely: GWN7801P Pro, GWN7802P Pro, GWN7803PL Pro, GWN7803PH Pro, GWN7806PL Pro, GWN7806PH Pro
Klíčové vlastnosti:
- Všechny modely zahrnují vysokorychlostní porty SFP nebo SFP+
- 8, 16, 24 nebo 48 gigabitových ethernetových portů
- Nabízí dvojnásobnou paměť RAM a CPU oproti řadě GWN7800
- Inteligentní řízení napájení pro podporu dynamického PoE/PoE+/PoE++ (u vybraných modelů) a alokaci napájení na port u modelů s podporou PoE
- ARP Inspection, IP Source Guard, ochrana DoS, zabezpečení portů a DHCP snooping
- Flexibilní možnosti správy zahrnují řadič zabudovaný do webového uživatelského rozhraní, GDMS Networking (cloud), GWN Manager (software), routery řady GWN a CLI
Technické parametry:
Ethernetové porty: 24 × RJ45 1Gbps
Funkce: L2++
Management: Ano
Maximální celkový PoE výstupní výkon: 250 W
Maximální výstupní výkon na PoE port: 30 W
Počet PoE portů: 24
POE-out: 802.3af/at
Přepínací kapacita: 88Gbps
SFP+: 2
Stohování (Stacking): Ne
RAM (MB): 256
Montáž: Desktop, Na zeď, Rack
Parametry
| Výrobce | Grandstream Networks |
| Pro malé firmy | ano |
| Stolní | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Hloubka | 20 cm |
| Hmotnost | 3300 g |
| Šířka | 20 cm |
| Výška | 4.4 cm |
| Materiál | kov |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 24 |
| Celkový výkon PoE | 250 W |
| Max. PoE výkon na port | 30 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| Cloudová správa | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 24 |
| Počet SFP+ portů | 2 |
| Počet SFP portů | 4 |
| Přepínací kapacita | 88.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |