GW Citadel Base Grey Seer

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Barvy z řady Citadel Base jsou velice kvalitní akrylové barvy speciálně určené pro snadné a rychlé nanášení základních barev (tzv. basecoating) na miniatury. Jsou navržené tak, že miniatura získá jemný matný nádech už po nanesení první vrstvy na připravenou miniaturu (tzv. undercoating; zpravidla aplikovaný sprejem). Veškeré barvy Citadel jsou akrylové barvy založené na vodní bázi určené pro použití na plastové, kovové nebo pryskyřicové modely a jsou zdraví nezávadné. Jedno balení obsahuje 12 ml... Celý popis

Koupit za 90 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Barvy z řady Citadel Base jsou velice kvalitní akrylové barvy speciálně určené pro snadné a rychlé nanášení základních barev (tzv. basecoating) na miniatury. Jsou navržené tak, že miniatura získá jemný matný nádech už po nanesení první vrstvy na připravenou miniaturu (tzv. undercoating; zpravidla aplikovaný sprejem).

Veškeré barvy Citadel jsou akrylové barvy založené na vodní bázi určené pro použití na plastové, kovové nebo pryskyřicové modely a jsou zdraví nezávadné. Jedno balení obsahuje 12 ml barvy.

 

Související odkazy

Games Workshop
Zobrazit více

Články odjinud