1 Hi-PoE port 10/100Mbps - 60W, 2-8 PoE port10/100Mbps - 30W Dosah až 250m na port (Extend mode ON, 10Mbps, CAT 5e) - Super PoE Hi-PoE port dosah až 150 m. Uplink Port: 2x 1000Mbps Ethernet Port RJ45 , full duplex, MDI/MDI-X adaptive Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z Switching Capacity: 5,6 Gbps Max. Forwarding Rate: 4.166 Mpps High Priority Ports: 1 Forwarding Mode: Store-and-forward MAC Address Table: 16k PoE Standard: Port 1: IEEE 802.3af, IEEE... Celý popis
Koupit za 2 263 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
DS-3E0310HP-E
Doprava:
59 Kč
Skladem
2 263 Kč
Koupit za 2 263 Kč
100 %
Hikvision DS-3E0310HP-E 8 Port Fast Ethernet Unmanaged POE Switch (DS-3E0310HP-E)
Doprava:
zdarma
1 971 Kč
Koupit za 1 971 Kč
92 %
HIKVISION DS-3E0310HP-E
Doprava:
79 Kč
Skladem
1 960 Kč
Koupit za 1 960 Kč
95 %
10portový switch PoE Hikvision DS-3E0310HP-E 8x PoE 2x UpLink
Doprava:
55 Kč
Skladem
1 439 Kč
Koupit za 1 439 Kč
Popis
1 Hi-PoE port 10/100Mbps - 60W, 2-8 PoE port10/100Mbps - 30W Dosah až 250m na port (Extend mode ON, 10Mbps, CAT 5e) - Super PoE Hi-PoE port dosah až 150 m. Uplink Port: 2x 1000Mbps Ethernet Port RJ45 , full duplex, MDI/MDI-X adaptive Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z Switching Capacity: 5,6 Gbps Max. Forwarding Rate: 4.166 Mpps High Priority Ports: 1 Forwarding Mode: Store-and-forward MAC Address Table: 16k PoE Standard: Port 1: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, Ports 2 to 8: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at PoE Power: max. 110W Napájení: 48V DC, 2,5A; napájecí zdroj v balení Spotřeba energie: 120W Pracovní teplota: 0°
- 1 Hi-PoE port 10/100Mbps - 60W, 2-8 PoE port10/100Mbps - 30W
- Dosah až 250m na port (Extend mode ON, 10Mbps, CAT 5e) - Super PoE
- Hi-PoE port dosah až 150 m.
- Uplink Port: 2x 1000Mbps Ethernet Port RJ45 , full duplex, MDI/MDI-X adaptive
- Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z
- Switching Capacity: 5,6 Gbps
- Max. Forwarding Rate: 4.166 Mpps
- High Priority Ports: 1
- Forwarding Mode: Store-and-forward
- MAC Address Table: 16k
- PoE Standard: Port 1: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, Ports 2 to 8: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
- PoE Power: max. 110W
- Napájení: 48V DC, 2,5A; napájecí zdroj v balení
- Spotřeba energie: 120W
- Pracovní teplota: 0°C - 40°C
- Pracovní vlhkost: 5% - 95% , non-condensing
- Hotnost: 0.55kg
- Rozměry: 218 x 103 x 28mm
Soubor ke stažení: Datasheet_DS-3E0310HP-E.pdf
- 1 Hi-PoE port 10/100Mbps - 60W, 2-8 PoE port10/100Mbps - 30W
- Dosah až 250m na port (Extend mode ON, 10Mbps, CAT 5e) - Super PoE
- Hi-PoE port dosah až 150 m.
- Uplink Port: 2x 1000Mbps Ethernet Port RJ45 , full duplex, MDI/MDI-X adaptive
- Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, and IEEE 802.3z
- Switching Capacity: 5,6 Gbps
- Max. Forwarding Rate: 4.166 Mpps
- High Priority Ports: 1
- Forwarding Mode: Store-and-forward
- MAC Address Table: 16k
- PoE Standard: Port 1: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, Ports 2 to 8: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
- PoE Power: max. 110W
- Napájení: 48V DC, 2,5A; napájecí zdroj v balení
- Spotřeba energie: 120W
- Pracovní teplota: 0°C - 40°C
- Pracovní vlhkost: 5% - 95% , non-condensing
- Hotnost: 0.55kg
- Rozměry: 218 x 103 x 28mm
Soubor ke stažení: Datasheet_DS-3E0310HP-E.pdf
Parametry
| Výrobce | Hikvision |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro domácnost | ano |
| Stolní | ano |
| Úroveň správy | bez správy (unmanaged) |
| Hloubka | 10 cm |
| Hmotnost | 1220 g |
| Šířka | 22 cm |
| Výška | 3 cm |
| Materiál | kov |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE++ (802.3bt) | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 8 |
| Celkový výkon PoE | 110 W |
| Max. PoE výkon na port | 90 W |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 2 |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 8 |
| Přepínací kapacita | 5.6 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |