Smart managed switch Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu. Klíčové vlastnosti - Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání... Celý popis
Koupit za 1 111 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Hikvision DS-3E1105P-EI/M
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 111 Kč
Koupit za 1 111 Kč
94 %
PoE switch HIKVISION DS-3E1105P-EI Smart managed
Doprava:
69 Kč
1 330 Kč
Koupit za 1 330 Kč
98 %
Hikvision DS-3E1105P-EI NEW Switch, 5× RJ-45 100Mb/s, 4× PoE+ 802.3af/at, PoE budget 60W, extend mód 10Mb/s do 300m, kov, DC 54V, fanless DS-3E1105P-EI NEW
Doprava:
67 Kč
Skladem
1 328 Kč
Koupit za 1 328 Kč
100 %
Hikvision DS-3E1105P-EIV2 síťový přepínač Řízený Fast Ethernet (10/100) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Šedá (DS-3E1105P-EIV2)
Doprava:
zdarma
1 306 Kč
Koupit za 1 306 Kč
91 %
HIKVISION DS-3E1105P-EI
Doprava:
110 Kč
Skladem
1 295 Kč
Koupit za 1 295 Kč
Popis
Smart managed switch
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii.
Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
- Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání alarmů, sledování stavu sítě.
- 4 × 10/100 Mbps PoE port, 1 × 10/100 Mbps RJ45 port
- Celkový rozpočet výkonu PoE 60 W
- Podpora 802.1Q VLAN
- Podpora hlídacího psa PoE pro detekci a restartování kamer, které nereagují
- Ochrana proti přepětí do 6kV pro PoE porty
- Podpora prevence smyček STP/RSTP
- Podpora detekce kabelů pro vyhledání poruchy
- Přenos PoE na vzdálenost až 300 m
Technické parametry
Počet portů
5
PoE porty
4 × 10/100 Mbps PoE port
Maximální výkon PoE na jeden port
30W
Celkový výkon na PoE
60W
Napájení
54 V DC, 1.2 A
Spotřeba
až 65W
Provozní teplota
0° až 40° C
Rozměry
121.1 × 27.6 × 83.1 mm
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii.
Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
- Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání alarmů, sledování stavu sítě.
- 4 × 10/100 Mbps PoE port, 1 × 10/100 Mbps RJ45 port
- Celkový rozpočet výkonu PoE 60 W
- Podpora 802.1Q VLAN
- Podpora hlídacího psa PoE pro detekci a restartování kamer, které nereagují
- Ochrana proti přepětí do 6kV pro PoE porty
- Podpora prevence smyček STP/RSTP
- Podpora detekce kabelů pro vyhledání poruchy
- Přenos PoE na vzdálenost až 300 m
Technické parametry
Počet portů
5
PoE porty
4 × 10/100 Mbps PoE port
Maximální výkon PoE na jeden port
30W
Celkový výkon na PoE
60W
Napájení
54 V DC, 1.2 A
Spotřeba
až 65W
Provozní teplota
0° až 40° C
Rozměry
121.1 × 27.6 × 83.1 mm
Parametry
| Výrobce | Hikvision |
| Pro malé firmy | ano |
| Stolní | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | se smart správou |
| Hloubka | 8 cm |
| Hmotnost | 200 g |
| Šířka | 11 cm |
| Výška | 3 cm |
| Materiál | kov |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 4 |
| Celkový výkon PoE | 60 W |
| Max. PoE výkon na port | 30 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 5 |
| Přepínací vrstva | L2 |