Smart managed switch Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu. Klíčové vlastnosti - Výrazné zjednodušení zapojení IP kamer s podporou... Celý popis
Koupit za 8 100 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Hikvision DS-3E1326P-EI(B)
Doprava:
zdarma
Skladem
8 100 Kč
Koupit za 8 100 Kč
98 %
Hikvision DS-3E1326P-EI Switch, 24x RJ-45, 2x GbE RJ-45/SFP combo, 24x PoE+ 802.3af/at, PoE budget 370W, extend mód 10Mb/s do 300m, smart funkce, kovové provedení, AC 100-240 DS-3E1326P-EI
Doprava:
67 Kč
7 864 Kč
Koupit za 7 864 Kč
92 %
HIKVISION DS-3E1326P-EI
Doprava:
zdarma
5 772 Kč
Koupit za 5 772 Kč
100 %
Hikvision DS-3E1326P-EI(B) 24-portový inteligentní POE switch Fast Ethernet (DS-3E1326P-EI(B))
Doprava:
zdarma
5 687 Kč
Koupit za 5 687 Kč
91 %
Hikvision DS-3E1326P-EI(B)
Doprava:
135 Kč
Skladem
5 654 Kč
Koupit za 5 654 Kč
Popis
Smart managed switch
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii.
Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
- Výrazné zjednodušení zapojení IP kamer s podporou PoE
- Kameru možno umístnit až 100 m od switche
- Možnost napájet až 24 IP kamer současně, do celkového výkonu 370W
- Podpora PoE (15.4W) a PoE Plus (30W)
- 2x 1Gbit port combo uplink porty (SFP, RJ45)
- Ochrana proti přepětí do 4kV pro PoE porty
- Extend switch - Možnost rozšíření pracovní vzdálenosti až na 300m (10M, Cat5e)
- Větší buffer - minimalizace ztráty snímku, speciálně navrženo pro video systémy
Technické parametry
Počet portů
26 (24+2)
PoE porty
24x 100Mbps, 802.3af, 802.3at (PoE Plus)
Uplink port
2x 1000M Ethernet Combo port
Web management
Ano
Celkový výkon na PoE
370 W (napájení až 16ti kamer současně)
Celkový výkon na PoE
370 W (napájení až 24 kamer současně)
Napájení
100-240VAC
Spotřeba
do 400W
Pracovní teplota
-10° C až 55° C
Rozměry / Hmotnost
440 x 221 x 44 mm / 2.83 kg
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii.
Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
- Výrazné zjednodušení zapojení IP kamer s podporou PoE
- Kameru možno umístnit až 100 m od switche
- Možnost napájet až 24 IP kamer současně, do celkového výkonu 370W
- Podpora PoE (15.4W) a PoE Plus (30W)
- 2x 1Gbit port combo uplink porty (SFP, RJ45)
- Ochrana proti přepětí do 4kV pro PoE porty
- Extend switch - Možnost rozšíření pracovní vzdálenosti až na 300m (10M, Cat5e)
- Větší buffer - minimalizace ztráty snímku, speciálně navrženo pro video systémy
Technické parametry
Počet portů
26 (24+2)
PoE porty
24x 100Mbps, 802.3af, 802.3at (PoE Plus)
Uplink port
2x 1000M Ethernet Combo port
Web management
Ano
Celkový výkon na PoE
370 W (napájení až 16ti kamer současně)
Celkový výkon na PoE
370 W (napájení až 24 kamer současně)
Napájení
100-240VAC
Spotřeba
do 400W
Pracovní teplota
-10° C až 55° C
Rozměry / Hmotnost
440 x 221 x 44 mm / 2.83 kg
Parametry
| Výrobce | Hikvision |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro serverovnu | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Hloubka | 22 cm |
| Hmotnost | 2500 g |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 4 cm |
| Materiál | kov |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 24 |
| Celkový výkon PoE | 370 W |
| Max. PoE výkon na port | 30 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| Cloudová správa | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 2 |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 24 |
| Počet SFP portů | 2 |
| Přepínací vrstva | L3 |