Smart managed switch Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu. Klíčové vlastnosti Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání... Celý popis
Koupit za 2 409 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
HIKVISION DS-3E1510P-EI
Doprava:
79 Kč
Skladem
2 409 Kč
Koupit za 2 409 Kč
92 %
Hikvision DS-3E1510P-EI/M(B)
Doprava:
89 Kč
Skladem
3 214 Kč
Koupit za 3 214 Kč
97 %
Hikvision DS-3E1510P-EI Switch, 8× GbE RJ-45 PoE, 2× GbE RJ-45, 8× PoE+ 802.3af/at, PoE budget 110W, extend mód 10Mb/s do 300m, kov, DC 54V, fanless DS-3E1510P-EI
Doprava:
67 Kč
Skladem
4 150 Kč
Koupit za 4 150 Kč
100 %
Hikvision DS-3E1510P-EI/M(B) Switch, 8× GbE RJ-45 PoE, 2× GbE RJ-45, 8× PoE+ 802.3af/at, PoE budget 80W, extend mód 10Mb/s do 300m, kov, DC 54V, fanless DS-3E1510P-EI/M(B)
Doprava:
139 Kč
2 588 Kč
Koupit za 2 588 Kč
91 %
HIKVISION POE SWITCH DS-3E1510P-EI(O-STD)
Doprava:
120 Kč
Skladem
2 588 Kč
Koupit za 2 588 Kč
Popis
Smart managed switch
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání alarmů, sledování stavu sítě.
8× Gigabit PoE port, 2× Gigabit RJ45 port
Celkový rozpočet výkonu PoE 60 W
Podpora 802.1Q VLAN
Podpora hlídacího psa PoE pro detekci a restartování kamer, které nereagují
Ochrana proti přepětí do 6kV pro PoE porty
Podpora prevence smyček STP/RSTP
Podpora detekce kabelů pro vyhledání poruchy
Přenos PoE na vzdálenost až 300 m
Technické parametry
Počet portů
10
PoE porty
8× Gigabit PoE port
Maximální výkon PoE na jeden port
30W
Celkový výkon na PoE
60W (napájení až čtyř kamer současně)
Napájení
54 V DC, 1.2 A
Spotřeba
až 65W
Provozní teplota
0° až 40° C
Rozměry
217.6 × 27.6 × 108.5 mm
Hikvision smart managed switche pomáhají realizovat centrální a vizualizovanou správu všech IP zařízení Hikvision s dokonalou integrací se softwarem Hikvision
Poskytují komplexní možnosti provozu a údržby založené na jednotné topologii. Kromě topologie systému lze také zobrazit a spravovat stav sítě, stav zařízení a upozornění na alarmy, což přispívá k inteligentní správě a vyšší efektivitě provozu.
Klíčové vlastnosti
Smart managed switch - Správa topologie sítě, zasílání alarmů, sledování stavu sítě.
8× Gigabit PoE port, 2× Gigabit RJ45 port
Celkový rozpočet výkonu PoE 60 W
Podpora 802.1Q VLAN
Podpora hlídacího psa PoE pro detekci a restartování kamer, které nereagují
Ochrana proti přepětí do 6kV pro PoE porty
Podpora prevence smyček STP/RSTP
Podpora detekce kabelů pro vyhledání poruchy
Přenos PoE na vzdálenost až 300 m
Technické parametry
Počet portů
10
PoE porty
8× Gigabit PoE port
Maximální výkon PoE na jeden port
30W
Celkový výkon na PoE
60W (napájení až čtyř kamer současně)
Napájení
54 V DC, 1.2 A
Spotřeba
až 65W
Provozní teplota
0° až 40° C
Rozměry
217.6 × 27.6 × 108.5 mm
Parametry
| Výrobce | Hikvision |
| Pro malé firmy | ano |
| Stolní | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Vyrovnávací paměť (buffer) | 188 kB |
| Přepínací kapacita | 20.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L2 |
| Hloubka | 11 cm |
| Hmotnost | 540 g |
| Šířka | 22 cm |
| Výška | 3 cm |
| Materiál | kov |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| S podporou PoE | ano |
| PoE (802.3af) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Počet PoE portů | 8 |
| Celkový výkon PoE | 80 W |
| Max. PoE výkon na port | 30 W |
| VLAN | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 10 |