HONOR Pad X8a je moderní tablet s velkým 11" displejem, dlouhou výdrží baterie a kvalitním zvukem, ideální pro každodenní zábavu i práci. HONOR Pad X8a Displej, který je šetrný k očím a je radost na něj koukat Tablet HONOR Pad X8a nabízí 11" HONOR FullView displej s vysokou obnovovací frekvencí, který zajišťuje plynulé a příjemné zobrazení při každé činnosti. Ať už sledujete videa, čtete nebo pracujete, obraz působí přirozeně a bez rušivých přechodů. Díky FHD rozlišení (1920 × 1200), jemnosti 207... Celý popis
Koupit za 3 719 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
Honor Pad X8a 4GB/128GB Wifi Space Grey
Doprava:
zdarma
Skladem
3 719 Kč
Koupit za 3 719 Kč
97 %
HONOR Pad X8a 128+4GB Wifi Space Grey 5301ANVS
Doprava:
69 Kč
Skladem
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
97 %
Honor Pad X8a Wifi 4/128GB Grey 5301ANVS
Doprava:
zdarma
Skladem
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
97 %
Tablet Honor Pad X8a (Nadal-W19B) Wifi 4/12
Doprava:
69 Kč
Skladem
3 590 Kč
Koupit za 3 590 Kč
96 %
Honor Pad X8a Wifi 4GB/128GB Grey 5301ANVS
Doprava:
zdarma
Skladem
3 490 Kč
Koupit za 3 490 Kč
Popis
HONOR Pad X8a je moderní tablet s velkým 11" displejem, dlouhou výdrží baterie a kvalitním zvukem, ideální pro každodenní zábavu i práci.
HONOR Pad X8a
Displej, který je šetrný k očím a je radost na něj koukat
Tablet HONOR Pad X8a nabízí 11" HONOR FullView displej s vysokou obnovovací frekvencí, který zajišťuje plynulé a příjemné zobrazení při každé činnosti. Ať už sledujete videa, čtete nebo pracujete, obraz působí přirozeně a bez rušivých přechodů. Díky FHD rozlišení (1920 × 1200), jemnosti 207 PPI a jasu až 400 nitů vyniknou detaily i barvy. Displej navíc využívá vícenásobnou technologii ochrany očí, která pomáhá snižovat únavu při delším používání.
Plynulý obraz pro každodenní zábavu
Díky 90Hz obnovovací frekvenci je obraz viditelně plynulejší, což oceníte při scrollování, hraní her i sledování obsahu. Kombinace širokého barevného rozsahu 16,7 milionu barev a plynulého zobrazení přináší příjemný vizuální zážitek bez kompromisů.
Výdrž, na kterou se můžete spolehnout
Silnou stránkou tabletu je jeho...
HONOR Pad X8a
Displej, který je šetrný k očím a je radost na něj koukat
Tablet HONOR Pad X8a nabízí 11" HONOR FullView displej s vysokou obnovovací frekvencí, který zajišťuje plynulé a příjemné zobrazení při každé činnosti. Ať už sledujete videa, čtete nebo pracujete, obraz působí přirozeně a bez rušivých přechodů. Díky FHD rozlišení (1920 × 1200), jemnosti 207 PPI a jasu až 400 nitů vyniknou detaily i barvy. Displej navíc využívá vícenásobnou technologii ochrany očí, která pomáhá snižovat únavu při delším používání.
Plynulý obraz pro každodenní zábavu
Díky 90Hz obnovovací frekvenci je obraz viditelně plynulejší, což oceníte při scrollování, hraní her i sledování obsahu. Kombinace širokého barevného rozsahu 16,7 milionu barev a plynulého zobrazení přináší příjemný vizuální zážitek bez kompromisů.
Výdrž, na kterou se můžete spolehnout
Silnou stránkou tabletu je jeho...
Parametry
| Výrobce | Honor |
| Úhlopříčka displeje | 11 palce |
| Velikost RAM paměti | 4 GB |
| Operační systém | Android 14 |
| Modelový rok | 2023 |
| Nahradí notebook | pouze tablet |
| Vydrží celý den | na většinu dne (6–8 h) |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| 3G | ne |
| GPS | ano |
| NFC | ne |
| LTE | ne |
| Podpora 5G | ne |
| Připojení k internetu | WiFi |
| Bezdrátové připojení | s základním bezdrátovým připojením (starší Wi‑Fi / BT) |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 |
| Typ displeje | IPS |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Maximální jas displeje | 400.0 nits |
| Hustota pixelů displeje | 207.0 ppi |
| Velikost paměti | 128 GB |
| Slot pro paměťovou kartu | ano |
| Rozšiřitelné uložiště (microSD) | s vysokou možností rozšíření (podpora 256GB+) |
| HDMI | ne |
| Gyroskopický senzor | ne |
| Akcelerometr (G-senzor) | ano |
| USB-C | ano |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| Výstup pro sluchátka | ne |
| Typ SIM karty | bez SIM karty |
| Hmotnost | 495 g |
| Barva | šedé |
| Přenosnost | přenosný (450–600 g) |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Kapacita baterie | 8200 mAh |
| Výkon pro náročné úlohy | se základním výkonem |
| Počet jader procesoru | 8 ks |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 5 Mpx |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 (Full HD) |
| OTG | ano |