HPE Networking CX 6100 48G CL4 PoE 4SFP+ 740 W Plně spravovatelný PoE+ switch podnikové třídy nabízející 48× 10/100/1000 Mbps RJ-45 portů s PoE+ (802.3af/at) a 4× 1/10 GbE SFP+ porty. Přepínací kapacita switche je 176 Gbps a rychlost směrování činí 98,6 Mpps. Poskytuje funkce 2. vrstvy s podporou statického směrování, ACL, QoS, prioritizace provozu, sFlow a IPv6. O výkon zařízení se stará dvoujádrový procesor s frekvencí 1,0 GHz, 4 GB operační paměti a 16GB eMMC úložiště. HPE Aruba Networking CX... Celý popis
Koupit za 11 902 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Aruba 6000 24G 4SFP Swch R8N88B#ABB
Doprava:
99 Kč
11 902 Kč
Koupit za 11 902 Kč
92 %
HP 5510 48G PoE+ 4SFP+ (R9Y04A#ABB)
Doprava:
zdarma
84 488 Kč
Koupit za 84 488 Kč
96 %
HPE Aruba Switch 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W R8N85A
Doprava:
zdarma
82 073 Kč
Koupit za 82 073 Kč
100 %
HPE Aruba 6100 48G 4SFP+ Swch (JL676A)
Doprava:
zdarma
42 049 Kč
Koupit za 42 049 Kč
100 %
Aruba 6000 48G CL4 4SFP Swch - R8N85B#ABB
Doprava:
zdarma
Skladem
27 858 Kč
Koupit za 27 858 Kč
Popis
HPE Networking CX 6100 48G CL4 PoE 4SFP+ 740 W
Plně spravovatelný PoE+ switch podnikové třídy nabízející 48× 10/100/1000 Mbps RJ-45 portů s PoE+ (802.3af/at) a 4× 1/10 GbE SFP+ porty. Přepínací kapacita switche je 176 Gbps a rychlost směrování činí 98,6 Mpps. Poskytuje funkce 2. vrstvy s podporou statického směrování, ACL, QoS, prioritizace provozu, sFlow a IPv6. O výkon zařízení se stará dvoujádrový procesor s frekvencí 1,0 GHz, 4 GB operační paměti a 16GB eMMC úložiště.
HPE Aruba Networking CX 6100 je moderní řada switchů základní úrovně, která je ideální pro pobočky, malé a střední podniky. Tato řada, navržená pro spolehlivý, jednoduchý a bezpečný přístup, poskytuje pohodlné řešení pro podnikové sítě podporující IoT, mobilní a cloudové aplikace.
Řada HPE Aruba Networking CX 6100 poskytuje flexibilní správu a zjednodušení konfigurace pomocí softwaru HPE Aruba Networking Central, softwaru HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit, snadno použitelného webového grafického rozhraní nebo standardního rozhraní CLI.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 48× 10/100/1000Base-T RJ-45, 4× 1/10GbE SFP+, 1× konzolový port USB-C, 1× USB host port
Kapacita switche: 176 Gbps
Rychlost směrování: 98,6 Mpps
Podpora PoE: ano, 802.3af/at (740 W celkem)
Rozměry: 442,5 × 324,2 × 43,9 mm
Hmotnost: 4,7 kg
Plně spravovatelný PoE+ switch podnikové třídy nabízející 48× 10/100/1000 Mbps RJ-45 portů s PoE+ (802.3af/at) a 4× 1/10 GbE SFP+ porty. Přepínací kapacita switche je 176 Gbps a rychlost směrování činí 98,6 Mpps. Poskytuje funkce 2. vrstvy s podporou statického směrování, ACL, QoS, prioritizace provozu, sFlow a IPv6. O výkon zařízení se stará dvoujádrový procesor s frekvencí 1,0 GHz, 4 GB operační paměti a 16GB eMMC úložiště.
HPE Aruba Networking CX 6100 je moderní řada switchů základní úrovně, která je ideální pro pobočky, malé a střední podniky. Tato řada, navržená pro spolehlivý, jednoduchý a bezpečný přístup, poskytuje pohodlné řešení pro podnikové sítě podporující IoT, mobilní a cloudové aplikace.
Řada HPE Aruba Networking CX 6100 poskytuje flexibilní správu a zjednodušení konfigurace pomocí softwaru HPE Aruba Networking Central, softwaru HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit, snadno použitelného webového grafického rozhraní nebo standardního rozhraní CLI.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Porty: 48× 10/100/1000Base-T RJ-45, 4× 1/10GbE SFP+, 1× konzolový port USB-C, 1× USB host port
Kapacita switche: 176 Gbps
Rychlost směrování: 98,6 Mpps
Podpora PoE: ano, 802.3af/at (740 W celkem)
Rozměry: 442,5 × 324,2 × 43,9 mm
Hmotnost: 4,7 kg
Parametry
| Výrobce | HPE |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro serverovnu | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Hloubka | 25 cm |
| Hmotnost | 3420 g |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 4 cm |
| Materiál | kov |
| S ventilátorem (aktivní chlazení) | ano |
| Bez ventilátoru (fanless) | ne |
| S podporou PoE | ano |
| PoE++ (802.3bt) | ano |
| PoE+ (802.3at) | ano |
| Max. PoE výkon na port | 90 W |
| QoS (Quality of Service) | ano |
| VLAN | ano |
| Stackování (stohovatelnost) | ano |
| Cloudová správa | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 48 |
| Počet LAN portů 100 Mb/s | 48 |
| Počet SFP+ portů | 4 |
| Počet SFP portů | 4 |
| Přepínací kapacita | 176.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L3 |