HP Victus 15-fb3002nc Copilot+ PC * 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen AI 5 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache) NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS) Paměť: 2x 12GB DDR5-5600 MT/s Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/0) Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 39,6cm (15,6") FHD (1920x1080), 144Hz, IPS, antireflexní úprava, 300 nitů, 62,5% sRGB Grafická karta:... Celý popis
Koupit za 31 341 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
VICTUS by HP 15-fb3002nc (C2FE1EA#BCM)
Doprava:
zdarma
Skladem
32 990 Kč
Koupit za 32 990 Kč
100 %
HP VICTUS 15-fb3002nc 15,6"FHD / R5 AI-340 / 24 / 1TB / NVD 5060 / W11H / Mica silver / C2FE1EA - C2FE1EA#BCM
Doprava:
89 Kč
Skladem
32 990 Kč
Koupit za 32 990 Kč
94 %
HP VICTUS by 15-fb3002nc, Ryzen AI 5 340,24GB,1TB SSD,GF RTX 5060 8GB,15,6" FHD IPS144Hz,WiFi 6,3y,WIN 11 Home,Mica s C2FE1EA
Doprava:
zdarma
32 990 Kč
Koupit za 32 990 Kč
95 %
HP Victus 15-fb3002nc C2FE1EA
Doprava:
zdarma
Skladem
31 457 Kč
Koupit za 31 457 Kč
97 %
HP Victus 15-fb3002nc C2FE1EA
Doprava:
zdarma
Skladem
31 341 Kč
Koupit za 31 341 Kč
Popis
HP Victus 15-fb3002nc
Copilot+ PC
* 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 5 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS)
Paměť: 2x 12GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 39,6cm (15,6") FHD (1920x1080), 144Hz, IPS, antireflexní úprava, 300 nitů, 62,5% sRGB
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2x reproduktor, HP Audio Boost; integrované mikrofony
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: 10/100/1000 GbE LAN
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Realtek Wi-Fi 6 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2x USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (1x HP Sleep and Charge)
* 1x USB-C® s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™1.4a, HP Sleep and Charge)
Ostatní:
* 1x AC Smart Pin
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný port pro sluchátka/mikrofon
* 1x RJ-45
Baterie: 4článková lithium-iontová polymerová HP, 70Wh
Napájení: 200W adaptér
Barva: Mica silver
Rozměry: 357,9×255×23,5mm
Hmotnost: 2,29kg
Záruka: 3 roky
Copilot+ PC
* 25 GB úložiště Dropbox po dobu 12 měsíců
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 5 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS)
Paměť: 2x 12GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volné): 2 sloty SODIMM (2/0)
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 39,6cm (15,6") FHD (1920x1080), 144Hz, IPS, antireflexní úprava, 300 nitů, 62,5% sRGB
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 (8GB GDDR7)
Audio: DTS:X® Ultra, 2x reproduktor, HP Audio Boost; integrované mikrofony
Webkamera: HP True Vision 1080p FHD IR
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Čtečka čipových karet: ne
Síť: 10/100/1000 GbE LAN
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Realtek Wi-Fi 6 2x2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2x USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (1x HP Sleep and Charge)
* 1x USB-C® s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™1.4a, HP Sleep and Charge)
Ostatní:
* 1x AC Smart Pin
* 1x HDMI 2.1
* 1x kombinovaný port pro sluchátka/mikrofon
* 1x RJ-45
Baterie: 4článková lithium-iontová polymerová HP, 70Wh
Napájení: 200W adaptér
Barva: Mica silver
Rozměry: 357,9×255×23,5mm
Hmotnost: 2,29kg
Záruka: 3 roky
Parametry
| Frekvence procesoru | 2.0 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen AI 5 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Velikost operační paměti | 24 GB |
| Typ operační paměti | DDR5 |
| Počet slotů operační paměti | 2 |
| Rozšiřitelná RAM | ano |
| Kapacita HDD | 0 GB |
| SSD | ano |
| Kapacita SSD | 1000 GB |
| Formát disku | M.2 |
| Typ úložiště pro zákazníka | velmi rychlé NVMe |
| Možnosti rozšíření úložiště | 2× sloty |
| Úhlopříčka displeje | 15.6 palce |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Typ panelu | IPS |
| Obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Typ displeje | antireflexní displej |
| Jas | 300 nitů |
| Kvalita displeje pro práci | dobrá pro práci |
| S CD/DVD mechanikou | ne |
| Se čtečkou paměťových karet | ne |
| S webkamerou | ano |
| Dotykové | ne |
| Čtečka otisků prstů | ne |
| TPM 2.0 | ano |
| NumberPad | ano |
| Čtečka čipových karet | ne |
| Windows Hello | ano |
| Tiché pracovní prostředí | ne, slyšitelný ventilátor |
| Kvalita webkamery | HD kvalita (1080p) |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Grafická paměť | 8 GB |
| Druh grafické karty | dedikovaná karta |
| Maximální grafický příkon (TGP) | 70 W |
| Výstup na sluchátka | ano |
| Vstup na mikrofon | ano |
| Kombinovaný audio konektor | ano |
| WiFi | ano |
| Bluetooth | ano |
| Verze WiFi | WiFi 6 |
| Verze Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Hmotnost | 2.29 kg |
| Šířka | 357.9 mm |
| Výška | 23.5 mm |
| Hloubka | 255 mm |
| Materiál šasi | plastové |
| Barva | stříbrné |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Výrobce | HP |
| Produktová řada | HP Victus |
| Modelový rok | 2023 |
| Replikátor portů | ne |
| HDMI | ano |
| Počet USB 2.0 | 0 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0) | 2 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-A (USB 3.1) | 0 |
| Počet USB-C | 1 |
| Thunderbolt 3 | ne |
| DisplayPort | ano |
| Mini DisplayPort | ne |
| RJ-45 (LAN) | ano |
| Thunderbolt 5 | ne |
| Počet externích monitorů | 2 |
| S numerickou klávesnicí | ano |
| S podsvícenou klávesnicí | ano |
| Jazyk klávesnice | český |
| Vlastnosti klávesnice | podsvícená, s numerickou částí |
| Kapacita baterie | 70 Wh |
| Nabíjení přes USB-C | ano |
| Maximální nabíjecí výkon | 200 W |
| Celý den bez nabíjení | celodenní výdrž |
| Herní | ano |
| Zvládne náročné úlohy | výkonný notebook |
| Copilot+ PC | ano |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Podpora AI funkcí | Copilot+ PC (40+ TOPS) |