Náhlavní souprava Huawei AM115 s mikrofonem. Poskytne křišťálově čistý zvuk. Mimořádně univerzální, hodí se ke všem telefonům s 3,5mm mini jackem. Pohyblivý zvuk: Ventilační otvory zajišťují skvělou kvalitu hudby a pohodlné připojení. Všestrannost: náhlavní souprava je vhodná pro všechny telefony s konektorem 3,5 mm mini jack. Pohodlí: kombinuje výhody sluchátek do uší i klasických sluchátek. Díky analýze tvaru zvukovodu umožňuje optimální tvar náušníků a zajišťuje tak pohodlí a přizpůsobení.... Celý popis
Koupit za 125 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Sluchátka do uší Huawei AM-115
Doprava:
55 Kč
Skladem
125 Kč
Koupit za 125 Kč
95 %
Huawei AM115 Stereo handsfree sluchátka
Doprava:
79 Kč
Skladem
199 Kč
Koupit za 199 Kč
98 %
Huawei AM-115
Doprava:
50 Kč
Skladem
135 Kč
Koupit za 135 Kč
83 %
Huawei AM-115 Stereo Headset White (Bulk)
Doprava:
69 Kč
Skladem
129 Kč
Koupit za 129 Kč
95 %
Huawei AM-115 Stereo Headset white
Doprava:
59 Kč
Skladem
129 Kč
Koupit za 129 Kč
Popis
Náhlavní souprava Huawei AM115 s mikrofonem. Poskytne křišťálově čistý zvuk. Mimořádně univerzální, hodí se ke všem telefonům s 3,5mm mini jackem.
Pohyblivý zvuk: Ventilační otvory zajišťují skvělou kvalitu hudby a pohodlné připojení.
Všestrannost: náhlavní souprava je vhodná pro všechny telefony s konektorem 3,5 mm mini jack.
Pohodlí: kombinuje výhody sluchátek do uší i klasických sluchátek. Díky analýze tvaru zvukovodu umožňuje optimální tvar náušníků a zajišťuje tak pohodlí a přizpůsobení.
Snadné používání: možnost provádět operace, jako je zastavení, přehrávání a přijímání příchozích hovorů, pomocí tlačítek na náhlavní soupravě. Vestavěný mikrofon umožňuje uskutečňovat hovory.
Specifikace:
Značka: Huawei
Model: AM115
Barva: bílá
Typ: kabelový
Typ: do uší
Frekvenční odezva: 20 ~ 20 000 Hz
Konektor: 3,5mm mini jack
Délka kabelu: 1,15 m
Kompatibilita: .
Další informace: ovládání hlasitosti, dálkové ovládání s mikrofonem na kabelu, příjem hovorů, ukončení hovorů, ovládání hudby.
Pohyblivý zvuk: Ventilační otvory zajišťují skvělou kvalitu hudby a pohodlné připojení.
Všestrannost: náhlavní souprava je vhodná pro všechny telefony s konektorem 3,5 mm mini jack.
Pohodlí: kombinuje výhody sluchátek do uší i klasických sluchátek. Díky analýze tvaru zvukovodu umožňuje optimální tvar náušníků a zajišťuje tak pohodlí a přizpůsobení.
Snadné používání: možnost provádět operace, jako je zastavení, přehrávání a přijímání příchozích hovorů, pomocí tlačítek na náhlavní soupravě. Vestavěný mikrofon umožňuje uskutečňovat hovory.
Specifikace:
Značka: Huawei
Model: AM115
Barva: bílá
Typ: kabelový
Typ: do uší
Frekvenční odezva: 20 ~ 20 000 Hz
Konektor: 3,5mm mini jack
Délka kabelu: 1,15 m
Kompatibilita: .
Další informace: ovládání hlasitosti, dálkové ovládání s mikrofonem na kabelu, příjem hovorů, ukončení hovorů, ovládání hudby.
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Typ kabelového připojení | s 3.5mm jackem |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 105.0 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 16 Ohm |
| Délka přívodního kabelu | 110 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Provedení sluchátek | pecky |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Výrobce | Huawei |
| Účel | univerzální |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s mikrofonem na kabelu |
| Do vody a na plavání | ne |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Sportovní | ne |
| Barva produktu | bílá |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| K televizi | ano |
| K PC | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Pro Android | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | se základním mikrofonem |
| Na telefonování | ano |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| Hi-Fi | ne |
| Na poslech hudby | ano |
| Univerzální | ano |
| True Wireless | ne |