Huawei Watch Fit

97 %
Stars
(65 hodnocení)

Huawei Watch Fit Elegant Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant jsou následníkem modelu Watch Fit, se kterým toho mají hodně společného. Vylepšení přišlo hlavně v použitých materiálech - na scénu přichází pouzdro z nerezové oceli a řemínek fluoroelastomeru. - 1,64 palců velký AMOLED displej ve tvaru obdélníku - Provoz na jedno nabití v provozu až 10 dní - Rozpoznání až 96 pohybových aktivit - Hodinky mají zabudovaný GPS senzor - Funkce SpO2, měření saturace krve kyslíkem v reálném čase Prémiové... Celý popis

Koupit za 1 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Huawei Watch Fit Elegant
Chytré hodinky Huawei Watch Fit Elegant jsou následníkem modelu Watch Fit, se kterým toho mají hodně společného. Vylepšení přišlo hlavně v použitých materiálech - na scénu přichází pouzdro z nerezové oceli a řemínek fluoroelastomeru.

- 1,64 palců velký AMOLED displej ve tvaru obdélníku
- Provoz na jedno nabití v provozu až 10 dní
- Rozpoznání až 96 pohybových aktivit
- Hodinky mají zabudovaný GPS senzor
- Funkce SpO2, měření saturace krve kyslíkem v reálném čase

Prémiové materiály
Edice Elegant v sobě kloubí styl leštěného rámu z nerezové oceli a super vlastnosti měkkého fluoroelastomerového řemínku. Výhody tohoto řemínku jsou především ve vysoké odolnosti vůči teplu, vlhku, mastnotě a poškození. Řemínek je navíc oproti klasickému silikonovému řemínku velmi měkký a pohodlný. Edice Elegant přináší sofistikovaný a módní vzhled za všech okolností.

Osobní trenér
Hodinky Huawei Watch Fit Elegant obsahují totiž 12 druhů animovaných tréninků jako jsou například Cvičení v práci, protažení celého těla, břišní cviky apod., kdy se můžete těšit na jasné instruktážní video, jak cvik provádět.

Navíc těchto 12 programů je dále doplněno o dalších 44 standardních pohybových ukázek a hned 96 režimů cvičení, z toho 11 je profi a 85 je vhodné i pro běžné sportovce a uživatele.

No a když už se do toho cvičení dáte, hodinky vám také rovnou pohlídají tepovou frekvenci, spalování kalorií anebo dobu, po kterou cvičíte či naopak necvičíte. Hodinky vyhodnocují metriky v reálném čase, hodnotí pokroky a jsou doslova Vašim profesionálním průvodcem. Takže teď už jen překonat lenost a pustit se do toho.

Řada vychytaných funkcí
Tyto hodinky fungují, jak již bylo zmíněno doslova jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou, ale zvládnou i funkci osobního asistenta či hlídacího psa – díky hodinkám můžete ovládat hudbu, pořizovat fotografie na dálku anebo dokonce najít i svůj zatoulaný telefon. Počasí, budík, časovač, stopky, svítilna a mnoho dalších to už jsou pak jen třešničky na dortu.

- monitoring srdeční aktivity 24/7
- saturace kyslíkem
- sledování menstruačního cyklu s odhadem ovulace
- monitoring spánku
- sledování stresu

Notifikace
Nyní už nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Huawei Watch Fit všechny tyto důležité zprávy zaznamenává a ihned vám dává vědět, co se děje prostřednictvím velkého 1,64“ Vivid AMOLED displeje.

Podtrhnou vaši osobnost
Vyberte si vlastní ciferník z hned 16ti různých motivů anebo použijte některou ze svých fotografií v mobilu! Měňte vzhled hodinek podle nálady, podle počasí nebo podle příležitosti – je to na Vás. Kromě motivu ciferníku si můžete přizpůsobit i plochu hodinek dle funkcí, které využíváte nejčastěji a nejradši.

Skvělá výdrž
Watch Fit vás ohromí! Díky duální čipové sadě a algoritmům podporujícím úsporu energie mohou tyto hodinky vydržet až 10 dní. Navíc vestavěná technologie rychlého nabíjení zařídí, že hodinky budou znovu nabité během pěti minut na celý další den.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud