Huawei Watch GT3 Pro 46mm

95 %
Stars
(10 hodnocení)

Vyzbroj se šarmem Hodinky mají jednolité titanové tělo, ve kterém se sportovní styl snoubí s business casual, čistými liniemi a konturami, které vyvolávají nové pocity a promlouvají k tvému smyslu pro styl.Díky dýnku z nanokrystalické keramiky jsou pohodlné na nošení. Solidní výkon ve dne Přizpůsob si ciferník z Galerie nebo si vyber z nepřeberného množství ciferníků, které jsou k dispozici ke stažení, a pak je kombinuj, abys našel svůj styl, který oživí tvou úchvatnou AMOLED obrazovku. Sleduj... Celý popis

Koupit za 4 936 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vyzbroj se šarmem

Hodinky mají jednolité titanové tělo, ve kterém se sportovní styl snoubí s business casual, čistými liniemi a konturami, které vyvolávají nové pocity a promlouvají k tvému smyslu pro styl.Díky dýnku z nanokrystalické keramiky jsou pohodlné na nošení. Solidní výkon ve dne Přizpůsob si ciferník z Galerie nebo si vyber z nepřeberného množství ciferníků, které jsou k dispozici ke stažení, a pak je kombinuj, abys našel svůj styl, který oživí tvou úchvatnou AMOLED obrazovku.

Sleduj své zdraví

HUAWEI WATCH GT 3 Pro povýšily sledování zdraví na novou úroveň a podporují celou řadu chytrých funkcí včetně monitorování srdečního tepu, SpO2, spánku a stresu, takže můžeš zůstat v kondici a vždy informovaný o stavu svého zdraví.

Chytré monitorování srdečního tepu s upozorněními v reálném čase Technologie sledování srdečního tepu HUAWEI TruSeen™ 5.0+ využívá osm fotoelektrických snímačů v kruhovém uspořádání, které zajišťují vyšší přesnost měření. Zcela nový algoritmus odfiltruje rušivé vlivy a umožňuje pečlivé monitorování srdečního tepu. Tepovou frekvenci můžeš sledovat dokonce nepřetržitě a s upozorněním v reálném čase. Díky měření SpO2, které umožňuje technologie sledování tepové frekvence HUAWEI TruSeen™ 5.0+, si můžeš být jist, že HUAWEI WATCH GT 3 Pro nad tebou bdí!

Algoritmus monitorování spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0 identifikuje klíčové stavy spánku s hodnocením kvality spánku a personalizovanými radami, jak si co nejlépe odpočinou

Kontinuální monitoring stresu ti pomůže sledovat a zvládat všechny každodenní zkoušky a trápení a navrhne uklidňující dechová cvičení, která pomohou uklidnit mysl.

Díky úkolům pro kontrolu zdravého životního stylu se tvá duševní i tělesná pohoda stane uspokojivým a cíleným procesem, od spánku přes pití vody až po cvičení.

Objev nové podvodní divy

HUAWEI WATCH GT 3 Pro má stupeň krytí IP68, vodotěsnost 5 ATM a vydržel neuvěřitelných 200 tlakových cyklů, takže se s ním lze volně potápět až do hloubky 30 metrů, což z něj dělá dokonalého společníka pro všechna tvá podmořská dobrodružství. 100+ cvičících režimů

Na výběr máš z více než jednoho sta sportů - běh, jízda na kole, horolezectví, plavání v hale, lyžování a další - můžeš vyrazit na cestu nebo se vydat po nové stezce pouhým klepnutím na obrazovku. Metriky běhu jsou založené na datech včetně indexu běžeckých schopností, tréninkového tlaku a tréninkové zátěže. Tipy ti pomohou maximalizovat výkon, aniž bys přetěžoval své tělo. Navíc sdílené běžecké trasy vystaví tvou zdatnost na odiv ostatním.  

Více zábavných funkcí

Díky velké výdrži baterie a rychlému nabíjení budou hodinky připravené kdykoli je budeš potřebovat. Mají o 30% vyšší rychlost nabíjení a umožňují nabít 25% za 10 minut nebo 100% za pouhých 85 minut a nosit je celých 14 dní, než budou potřebovat další nabití!
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud