Čistička vzduchu/zvlhčovač AP35 H, pro velikosti místnosti v rozmezí 25 - 45 m², v x š x h 548 x 430 x 275 mm. Dodávka = smontováno. Typ produktu = čistička vzduchu. Napájecí napětí = 220 - 240 V / 50 Hz. Šířka = 430 mm. Barva = bílá. Hladina hluku = 26 - 52 dB(A). Hmotnost = 9.5 kg. Výška = 548 mm. Výkon = 4 - 25 W. Velikost prostoru = 25 - 45 m². Čisticí výkon = 300 m³/h. Hloubka = 275 mm. Objem nádrže na vodu = 2.5 l. Ideální pro velikost místnosti od 25 do 45 m², čisticí výkon až 300 m³/h, zvlhčovací... Celý popis
Koupit za 8 422 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Čistička vzduchu/zvlhčovač AP35 H, pro velikosti místnosti v rozmezí 25 - 45 m², v x š x h 548 x 430 x 275 mm. Dodávka = smontováno. Typ produktu = čistička vzduchu. Napájecí napětí = 220 - 240 V / 50 Hz. Šířka = 430 mm. Barva = bílá. Hladina hluku = 26 - 52 dB(A). Hmotnost = 9.5 kg. Výška = 548 mm. Výkon = 4 - 25 W. Velikost prostoru = 25 - 45 m². Čisticí výkon = 300 m³/h. Hloubka = 275 mm. Objem nádrže na vodu = 2.5 l. Ideální pro velikost místnosti od 25 do 45 m², čisticí výkon až 300 m³/h, zvlhčovací výkon 300 ml/h. 2 v 1: přístroj kombinuje zvlhčování a čištění vzduchu. Vícestupňový čisticí systém spolehlivě filtruje škodliviny a nečistoty jako prach, jemný prach (PM10, PM2,5 a menší) ze vzduchu v místnosti. 4stupňový automatický režim, inteligentní senzorika, noční režim, 6 stupňů ventilátoru, praktická indikace výměny filtru. Přehledný multifunkční displej s mnoha automatickými a ručními funkcemi. Aktuální kvalita vzduchu je průběžně zobrazována světelnými prvky s možností vypnutí. Komfortní doplňování vody díky vyjímatelné 2,5litrové nádrži - praktická rukojeť umožňuje snadné plnění. Čtyři otočná kola zajišťují mobilitu a umožňují flexibilní použití. Nízká spotřeba proudu a tichý provoz. Doporučeno pro alergiky. Kombinovaný přístroj zaručuje celoročně zdravé klima v místnosti a zajišťuje nejen čistý vzduch filtrováním i těch nejmenších částic ze vzduchu, ale také optimální vlhkost vzduchu (pomocí hygienického systému na principu odpařování za studena). Vysoce účinný vícestupňový systém čištění (filtr jemného prachu HEPA, zápachový filtr) spolehlivě filtruje škodliviny a nečistoty ze vzduchu: prach, jemný prach (PM10, PM2,5 a menší), pyly a další alergeny nesené vzduchem, stejně jako původce chorob, jako jsou bakterie a spory plísní, cigaretový kouř, zplodiny, chemické výpary (formaldehydy, toluen, VOC, …) a pachy. V automatickém režimu AP 35 H pomocí snímačů nepřetržitě monitoruje vlhkost a kvalitu vzduchu a automaticky přizpůsobuje čisticí a zvlhčovací výkon. Volitelně je možný rovněž ruční režim. Hodnoty čistoty a vlhkosti vzduchu jsou navíc zobrazovány na displeji. Praktická indikace výměny filtru. Filtr je třeba měnit průměrně jednou za 12 měsíců. Interval výměny závisí na stupni znečištění vzduchu v místě a intenzitě používání.
Parametry
| Výrobce | Ideal |
| Druh | čističky vzduchu |
| Doporučená plocha místnosti | 45 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 300.0 m3/h |
| Příkon | 25 W |
| Hmotnost | 9.5 kg |
| Barva | bílé |
| Rozměry (VxŠxH) | 54.8 x 43 x 27.5 cm |
| Vzduchový výkon | 300 m3/h |
| Kapacita vodní nádržky | 2.5 l |
| Třída HEPA filtru | HEPA H13 |
| Výkon zvlhčování | 300.0 ml/h |
| Velikost místnosti | pro velkou místnost (40–60 m2) |
| Ionizátor | ano |
| Indikátor výměny filtru | ano |
| Omyvatelný filtr | ano |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Vodoznak | ano |
| Časovač | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| S předfiltrem | ano |
| Turbo mód | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| S kolečky | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| S dětským zámkem | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Senzor světla | ano |
| Senzor vlhkosti | ano |
| Senzor kvality ovzduší | ano |
| Senzor prachu | ano |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyšší hmotnost ztěžuje přemístění | ano |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro astmatiky | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro oblasti se smogem | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |