Apple Headphones MYQY3ZM/A / EarPods White EAN: 195949776274 Design inspirovaný geometrií ucha Sluchátka Apple EarPods mají jedinečný design. Nejsou kruhová jako většina sluchátek. Jejich tvar je inspirován geometrií ucha, což je zajišťuje výjimečné pohodlí. Maximální zvukový výstup, minimální ztráty Reproduktory ve sluchátkách Apple EarPods jsou navrženy tak, aby minimalizovaly ztráty zvuku. Zároveň poskytují maximální zvukový výstup, což z nich dělá sluchátka s výjimečnou kvalitou zvuku.... Celý popis
Koupit za 258 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Apple EarPods USB-C MTJY3ZM/A
Doprava:
258 Kč
Skladem
258 Kč
Koupit za 258 Kč
93 %
Originální Apple EarPods sluchátka s konektorem USB-C - bílá MTJY3ZM/A - možnost vrátit zboží ZDARMA do 30ti dní
Doprava:
49 Kč
Skladem
749 Kč
Koupit za 749 Kč
94 %
Apple EarPods USB-C MTJY3ZM/A
Doprava:
65 Kč
Skladem
728 Kč
Koupit za 728 Kč
99 %
APPLE EarPods s USB-C konektorem sluchátka MTJY3ZM/A mtjy3zm/a
Doprava:
69 Kč
Skladem
650 Kč
Koupit za 650 Kč
98 %
MYQY3ZM/A Apple EarPods USB-C Audio Stereo HF White MYQY3ZM/A
Doprava:
zdarma
Skladem
629 Kč
Koupit za 629 Kč
Popis
Apple Headphones MYQY3ZM/A / EarPods White
EAN: 195949776274
Design inspirovaný geometrií ucha
Sluchátka Apple EarPods mají jedinečný design. Nejsou kruhová jako většina sluchátek.
Jejich tvar je inspirován geometrií ucha, což je zajišťuje výjimečné pohodlí.
Maximální zvukový výstup, minimální ztráty
Reproduktory ve sluchátkách Apple EarPods jsou navrženy tak, aby minimalizovaly ztráty zvuku.
Zároveň poskytují maximální zvukový výstup, což z nich dělá sluchátka s výjimečnou kvalitou zvuku.
Ovládání zvuku na dosah ruky
Sluchátka Apple EarPods jsou vybavena ovladačem na kabelu.
S jeho pomocí můžete snadno nastavovat hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videa, nebo přijímat a ukončovat hovory.
EAN: 195949776274
Design inspirovaný geometrií ucha
Sluchátka Apple EarPods mají jedinečný design. Nejsou kruhová jako většina sluchátek.
Jejich tvar je inspirován geometrií ucha, což je zajišťuje výjimečné pohodlí.
Maximální zvukový výstup, minimální ztráty
Reproduktory ve sluchátkách Apple EarPods jsou navrženy tak, aby minimalizovaly ztráty zvuku.
Zároveň poskytují maximální zvukový výstup, což z nich dělá sluchátka s výjimečnou kvalitou zvuku.
Ovládání zvuku na dosah ruky
Sluchátka Apple EarPods jsou vybavena ovladačem na kabelu.
S jeho pomocí můžete snadno nastavovat hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videa, nebo přijímat a ukončovat hovory.
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 10 g |
| Typ kabelového připojení | s USB-C |
| Vedení kabelu | s oboustranným vedením kabelu |
| Frekvence do | 21000 Hz |
| Frekvence od | 5 Hz |
| Impedance sluchátek | 23 Ohm |
| Délka přívodního kabelu | 107 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Provedení sluchátek | pecky |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Výrobce | Apple |
| Účel | k mobilním telefonům |
| Modelová řada | Apple EarPods |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S přepínáním skladeb | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s mikrofonem na kabelu |
| Pro iPhone | ano |
| K televizi | ano |
| K mobilnímu telefonu | ano |
| Vodotěsná | ne |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Barva produktu | bílá |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| Do vody a na plavání | ano |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Sportovní | ne |
| Na cesty a do práce | ano |
| Univerzální | ano |
| S plochým kabelem | ano |
| Komfort při nošení | pro celodní nošení |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| Na telefonování | ano |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Herní | ne |
| Hi-Fi | ano |
| Na poslech hudby | ano |