ASRock Z890 Pro RS WiFi White Deska je vybavena grafickými výstupy pro použití s procesory s integrovaným grafickým jádrem. Základní deska grafickou kartu neobsahuje a bez použití odpovídajícího procesoru, budou tyto výstupy nefunkční. CPU Podpora procesorů Intel Core Ultra série 2 Patice LGA1851 Čipová sada Intel Z890 Paměť 4× DDR5 paměťový slot, podpora až 256 GB Podpora DDR5 až 9066+ (OC) MT/s Dvoukanálová architektura paměti Podpora non-ECC, bez vyrovnávací paměti Podpora Intel Extreme Memory... Celý popis
Koupit za 5 847 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
ASRock MB Sc LGA1851 Z890 PRO RS WIFI WHITE, Intel Z890, 4xDDR5, 1xHDMI, WI-FI
Doprava:
69 Kč
Skladem
5 847 Kč
Koupit za 5 847 Kč
100 %
ASRock MB Sc LGA1851 Z890 PRO RS WIFI WHITE, Intel Z890, 4xDDR5, 1xHDMI, WI-FI EDF_380968
Doprava:
zdarma
Skladem
5 329 Kč
Koupit za 5 329 Kč
100 %
ASRock Asrock Z890 Pro RS WiFi White Intel Z890 LGA 1851 (Socket V1) ATX (90-MXBQC0-A0UAYZ)
Doprava:
zdarma
6 228 Kč
Koupit za 6 228 Kč
86 %
ASRock MB Sc LGA1851 Z890 PRO RS WIFI WHITE, Intel Z890, 4xDDR5, 1xHDMI, WI-FI
Doprava:
89 Kč
Skladem
5 863 Kč
Koupit za 5 863 Kč
98 %
ASRock MB Sc LGA1851 Z890 PRO RS WIFI WHITE, Intel Z890, 4xDDR5, 1xHDMI, WI-FI
Doprava:
zdarma
Skladem
5 849 Kč
Koupit za 5 849 Kč
Popis
ASRock Z890 Pro RS WiFi White
Deska je vybavena grafickými výstupy pro použití s procesory s integrovaným grafickým jádrem. Základní deska grafickou kartu neobsahuje a bez použití odpovídajícího procesoru, budou tyto výstupy nefunkční.
CPU
Podpora procesorů Intel Core Ultra série 2
Patice LGA1851
Čipová sada
Intel Z890
Paměť
4× DDR5 paměťový slot, podpora až 256 GB
Podpora DDR5 až 9066+ (OC) MT/s
Dvoukanálová architektura paměti
Podpora non-ECC, bez vyrovnávací paměti
Podpora Intel Extreme Memory Profile (XMP) 3.0x
Sloty
Intel CPU
1× PCIe 5.0 x16 slot
Intel Z890 čipová sada
2× PCIe 4.0 x4 slot
1× PCIe 4.0 x1 slot
Grafika
1× HDMI port, podporující max. rozlišení 4K při 120 Hz
1× DisplayPort 1.4, podporující max. rozlišení 8K při 60 Hz / 5K při 120 Hz
2× Thunderbolt 4 port, podporující max. rozlišení 8K při 60 Hz / 5K při 120 Hz
Intel Xe LPG architektura
Úložiště
Intel CPU
1× Blazing M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2280 (PCIe 5.0 x4 režim)
1× Hyper M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2280 (PCIe 4.0 x4 režim)
Intel Z890 čipová sada
1× Hyper M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2280 (PCIe 4.0 x4 režim)
1× Hyper M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2230/2242/2260/2280 (SATA a PCIe 4.0 x4 režim)
4× SATA 6Gb/s port
Podpora Intel Volume Management Device (VMD)
Podpora RAID 0, RAID 1, RAID 5 a RAID 10 pro SATA i M.2 NVMe jednotky
USB
2× Thunderbolt 4 (USB-C) port na zadním panelu
1× USB-C 3.2 Gen2×2 port dostupný přes interní USB konektor
1× USB 3.2 Gen2 (USB 3.1) port na zadním panelu
6× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) port (2 porty na zadním panelu, 4 porty dostupné přes interní USB konektory)
8× USB 2.0 port (4 porty na zadním panelu, 4 porty dostupné přes interní USB konektory)
Audio
Realtek ALC897 Codec
7.1kanálové High Definition Audio
Nahimic audio
LAN
1× Dragon RTL8125BG 2,5Gb LAN řadič
WLAN/ Bluetooth
Wi-Fi 6E
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/axe
Dual-Band 2×2 320 MHz (2,4 GHz, 5 GHz)
Podpora MU-MIMO
Bluetooth 5.3
Interní konektory
1× konektor SPI TPM
1× konektor reproduktoru a Power LED
1× konektor RGB LED pásku
3× konektor adresovatelného LED pásku
2× 4pin konektor ventilátoru CPU
5× 4pin konektor ventilátoru skříně
1× 4pin konektor ventilátoru AIO
1× 24pin ATX hlavní napájecí konektor
2× 8pin 12V napájecí konektor
1× audio konektor předního panelu
2× USB 2.0 konektor (podporuje 4× USB 2.0 port)
2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) konektor (podporuje 4× USB 3.2 Gen1 port)
1× USB-C 3.2 Gen2×2 konektor předního panelu
Porty na zadním panelu
2× konektor Wi-Fi antény
1× HDMI
1× DisplayPort 1.4
2× Thunderbolt 4 (USB-C)
1× USB 3.2 Gen2 (USB 3.1 Gen2)
2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
4× USB 2.0
1× tlačítko BIOS Flashback
1× RJ-45
3× audio jack
Rozměry
30,5 × 24,4 cm
ATX formát
Deska je vybavena grafickými výstupy pro použití s procesory s integrovaným grafickým jádrem. Základní deska grafickou kartu neobsahuje a bez použití odpovídajícího procesoru, budou tyto výstupy nefunkční.
CPU
Podpora procesorů Intel Core Ultra série 2
Patice LGA1851
Čipová sada
Intel Z890
Paměť
4× DDR5 paměťový slot, podpora až 256 GB
Podpora DDR5 až 9066+ (OC) MT/s
Dvoukanálová architektura paměti
Podpora non-ECC, bez vyrovnávací paměti
Podpora Intel Extreme Memory Profile (XMP) 3.0x
Sloty
Intel CPU
1× PCIe 5.0 x16 slot
Intel Z890 čipová sada
2× PCIe 4.0 x4 slot
1× PCIe 4.0 x1 slot
Grafika
1× HDMI port, podporující max. rozlišení 4K při 120 Hz
1× DisplayPort 1.4, podporující max. rozlišení 8K při 60 Hz / 5K při 120 Hz
2× Thunderbolt 4 port, podporující max. rozlišení 8K při 60 Hz / 5K při 120 Hz
Intel Xe LPG architektura
Úložiště
Intel CPU
1× Blazing M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2280 (PCIe 5.0 x4 režim)
1× Hyper M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2280 (PCIe 4.0 x4 režim)
Intel Z890 čipová sada
1× Hyper M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2280 (PCIe 4.0 x4 režim)
1× Hyper M.2 slot, M Key, pro jednotky typu 2230/2242/2260/2280 (SATA a PCIe 4.0 x4 režim)
4× SATA 6Gb/s port
Podpora Intel Volume Management Device (VMD)
Podpora RAID 0, RAID 1, RAID 5 a RAID 10 pro SATA i M.2 NVMe jednotky
USB
2× Thunderbolt 4 (USB-C) port na zadním panelu
1× USB-C 3.2 Gen2×2 port dostupný přes interní USB konektor
1× USB 3.2 Gen2 (USB 3.1) port na zadním panelu
6× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) port (2 porty na zadním panelu, 4 porty dostupné přes interní USB konektory)
8× USB 2.0 port (4 porty na zadním panelu, 4 porty dostupné přes interní USB konektory)
Audio
Realtek ALC897 Codec
7.1kanálové High Definition Audio
Nahimic audio
LAN
1× Dragon RTL8125BG 2,5Gb LAN řadič
WLAN/ Bluetooth
Wi-Fi 6E
Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/axe
Dual-Band 2×2 320 MHz (2,4 GHz, 5 GHz)
Podpora MU-MIMO
Bluetooth 5.3
Interní konektory
1× konektor SPI TPM
1× konektor reproduktoru a Power LED
1× konektor RGB LED pásku
3× konektor adresovatelného LED pásku
2× 4pin konektor ventilátoru CPU
5× 4pin konektor ventilátoru skříně
1× 4pin konektor ventilátoru AIO
1× 24pin ATX hlavní napájecí konektor
2× 8pin 12V napájecí konektor
1× audio konektor předního panelu
2× USB 2.0 konektor (podporuje 4× USB 2.0 port)
2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) konektor (podporuje 4× USB 3.2 Gen1 port)
1× USB-C 3.2 Gen2×2 konektor předního panelu
Porty na zadním panelu
2× konektor Wi-Fi antény
1× HDMI
1× DisplayPort 1.4
2× Thunderbolt 4 (USB-C)
1× USB 3.2 Gen2 (USB 3.1 Gen2)
2× USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
4× USB 2.0
1× tlačítko BIOS Flashback
1× RJ-45
3× audio jack
Rozměry
30,5 × 24,4 cm
ATX formát
Parametry
| Integrované grafické jádro | ano |
| Patice | Socket 1851 |
| Výrobce | ASRock |
| Chipset | Intel Z890 |
| Formát základní desky | ATX |
| Pro procesory | Intel |
| Herní | ano |
| Primární použití | jako herní PC |
| Výkonový profil | pro výkonné použití |
| Určení pro zátěž | pro maximální výkon |
| Náročnost sestavení | pro pokročilé |
| Maximální velikost paměti | 256 GB |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporované pamětí | DDR5 |
| Maximální frekvence operační paměti | 9066 MHz |
| Počet SATA konektorů | 4 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 8 |
| ARGB LED 5V | ano |
| RGB LED 12V | ano |
| Počet slotů PCI | 0 |
| Počet slotů PCI-Express 1x | 1 |
| Počet slotů PCI-Express 4x | 2 |
| Počet slotů PCI-Express 16x | 1 |
| PCIe 5.0 x16 | ano |
| PCIe 4.0 x4 | ano |
| PCIe 4.0 x1 | ano |
| Rozměry základní desky | 305 x 244 mm |
| Velikost desky | běžné |
| Druhy RAID polí | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Integrovaná zvuková karta | ano |
| 3,5 mm Jack | ano |
| Model integrované zvukové karty | Realtek ALC897 |
| Verze DisplayPort | DisplayPort 1.4 |
| Verze HDMI | HDMI 2.1 |
| Bluetooth | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Verze Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Integrovaná síťová karta | ano |
| Maximální rychlost LAN portu | LAN 2.5 Gb/s |
| Počet LAN | 1 |
| RGB podsvícení | ano |
| UEFI BIOS | ano |
| M.2 PCIe 5.0 | ano |
| M.2 PCIe 4.0 | ano |
| Počet M.2 slotů | 4.0 |
| Počet USB 4.0 Type-C | 2.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (USB 3.2) | 1.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-A (USB 3.1) | 1.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0) | 6.0 |
| Počet USB 2.0 Type-A | 8.0 |