ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT – grafická síla, na kterou je spolehnutí Grafická karta ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT je navržena pro hráče a náročné uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy stran výkonu nebo odolnosti. Je připravena odvést maximální výkon, ať už se pustíte do moderních her nebo práce s náročným softwarem. Díky architektuře AMD RDNA 4 a 16GB paměti typu GDDR6 podporuje vysokou snímkovou frekvenci a zobrazení ve vysokém rozlišení až 4K. Tento model se vyznačuje konstrukcí s 2,5 slotem,... Celý popis
Koupit za 22 342 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT O16G / 16GB GDDR6 / PCI-E / 3x DP / 1x HDMI 90YV0L71-M0NA00
Doprava:
75 Kč
Skladem
22 835 Kč
Koupit za 22 835 Kč
95 %
Asus PRIME Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6 90YV0L71-M0NA00
Doprava:
zdarma
Skladem
22 543 Kč
Koupit za 22 543 Kč
89 %
ASUS VGA AMD Radeon RX 9070 XT PRIME OC 16GB, RX 9070 XT, 16GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
Doprava:
89 Kč
Skladem
22 463 Kč
Koupit za 22 463 Kč
80 %
Asus PRIME Radeon RX 9070 XT OC 16GB GDDR6 90YV0L71-M0NA00
Doprava:
30 Kč
Skladem
21 771 Kč
Koupit za 21 771 Kč
90 %
ASUS VGA AMD Radeon RX 9070 XT PRIME OC 16GB, RX 9070 XT, 16GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI
Doprava:
zdarma
Skladem
21 541 Kč
Koupit za 21 541 Kč
Popis
ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT – grafická síla, na kterou je spolehnutí
Grafická karta ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT je navržena pro hráče a náročné uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy stran výkonu nebo odolnosti. Je připravena odvést maximální výkon, ať už se pustíte do moderních her nebo práce s náročným softwarem. Díky architektuře AMD RDNA 4 a 16GB paměti typu GDDR6 podporuje vysokou snímkovou frekvenci a zobrazení ve vysokém rozlišení až 4K. Tento model se vyznačuje konstrukcí s 2,5 slotem, který umožní kompatibilitu i s malými PC sestavami.
Pokročilý systém chlazení s trojicí axiálních ventilátorů zajistí zvýšení tlaku vzduchu směrem dolů, což vede k nižším teplotám i menší hlučnosti. Dvojitá kuličková ložiska ventilátorů podpoří odolnost a delší životnost oproti klasickým ložiskům. Grafická karta ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT je na zadní straně opatřena odvětrávací deskou, která výrazně zvyšuje odvod tepla a udržuje GPU v ideálních provozních teplotách i při vysoké zátěži.
ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT OC 16 GB GDDR6
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafický čip: AMD Radeon RX 9070 XT
Takt paměti: 20 000 MHz - 256bit
Velikost paměti: 16 GB GDDR6
Typ sběrnice: PCI Express 5.0 x16
Konektory: 1× HDMI, 3× DisplayPort
Rozměry: 312 × 130 × 50 mm
Napájení: 3× 8pin PCIe
Podporované technologie
AMD RDNA 4 architektura
64 výpočetních jednotek (3. generace RT + 2. generace AI akcelerátorů)
AMD HYPR-RX
AMD FidelityFX Super Resolution 4
AMD Radiance Display Engine
AMD Fluid Motion Frames 2 technologie
AMD Radeon Anti-Lag technologie
AV1 Encode/Decode
AMD FidelityFX technologie
Microsoft DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
AMD Noise Suppression
AMD Freesync
AMD Smart Technologies
AMD Software: Adrenalin Edition aplikace
Podpora rozlišení max. 7680 × 4320 px
HDCP 2.3
HDMI 2.1b, DisplayPort 2.1a
Grafická karta ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT je navržena pro hráče a náročné uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy stran výkonu nebo odolnosti. Je připravena odvést maximální výkon, ať už se pustíte do moderních her nebo práce s náročným softwarem. Díky architektuře AMD RDNA 4 a 16GB paměti typu GDDR6 podporuje vysokou snímkovou frekvenci a zobrazení ve vysokém rozlišení až 4K. Tento model se vyznačuje konstrukcí s 2,5 slotem, který umožní kompatibilitu i s malými PC sestavami.
Pokročilý systém chlazení s trojicí axiálních ventilátorů zajistí zvýšení tlaku vzduchu směrem dolů, což vede k nižším teplotám i menší hlučnosti. Dvojitá kuličková ložiska ventilátorů podpoří odolnost a delší životnost oproti klasickým ložiskům. Grafická karta ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT je na zadní straně opatřena odvětrávací deskou, která výrazně zvyšuje odvod tepla a udržuje GPU v ideálních provozních teplotách i při vysoké zátěži.
ASUS PRIME Radeon RX 9070 XT OC 16 GB GDDR6
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Grafický čip: AMD Radeon RX 9070 XT
Takt paměti: 20 000 MHz - 256bit
Velikost paměti: 16 GB GDDR6
Typ sběrnice: PCI Express 5.0 x16
Konektory: 1× HDMI, 3× DisplayPort
Rozměry: 312 × 130 × 50 mm
Napájení: 3× 8pin PCIe
Podporované technologie
AMD RDNA 4 architektura
64 výpočetních jednotek (3. generace RT + 2. generace AI akcelerátorů)
AMD HYPR-RX
AMD FidelityFX Super Resolution 4
AMD Radiance Display Engine
AMD Fluid Motion Frames 2 technologie
AMD Radeon Anti-Lag technologie
AV1 Encode/Decode
AMD FidelityFX technologie
Microsoft DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
AMD Noise Suppression
AMD Freesync
AMD Smart Technologies
AMD Software: Adrenalin Edition aplikace
Podpora rozlišení max. 7680 × 4320 px
HDCP 2.3
HDMI 2.1b, DisplayPort 2.1a
Parametry
| Grafický čip | Radeon RX 9070 XT |
| Výrobce | ASUS |
| Výrobce grafického čipu | AMD |
| Rozhraní | PCI Express x16 5.0 |
| Série | AMD Radeon RX |
| Modelová řada | AMD Radeon RX 9000 series |
| Typ chladiče | aktivní |
| Počet ventilátorů | 3 |
| Velikost chladiče | dvouslotové |
| OpenGL | 4.6 |
| DirectX | 12 Ultimate |
| Frekvence jádra | 2480 MHz |
| Frekvence jádra (Boost clock) | 3030 MHz |
| Šířka paměťové sběrnice | 256 bit |
| Typ grafické paměti | GDDR6 |
| Velikost grafické paměti | 16 GB |
| VR Ready | ano |
| Herní | ano |
| Doporučený výkon zdroje | 750 W |
| FreeSync | ano |
| Přídavné napájení | 3x 8pin |
| Počet HDMI výstupů | 1 |
| Počet DisplayPort výstupů | 3 |
| Šířka | 312 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 50 mm |