Zažijte absolutní výkon a přesnost, která vás uchvátí, s Razer Nommo V2 Pro – plně nabitým, širokopásmovým reproduktorovým systémem a bezdrátovým kombinovaným subwooferem. Zesílený o THX® Spatial Audio a Razer Chroma™ RGB, připravte půdu pro filmový audiovizuální zážitek připravený pro vaši bitevní stanici. 3” širokopásmové měniče s hliníkovými fázovými zástrčkami pro přirozenou, křišťálově čistou akustiku. Užijte si přesnou reprodukci zvuku a optimální čistotu s párem výkonných 3” širokopásmových... Celý popis
Koupit za 10 165 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
RAZER NOMMO V2 PRO/2.1/Černá
Doprava:
69 Kč
Skladem
10 165 Kč
Koupit za 10 165 Kč
95 %
Razer Nommo V2 Pro Reproduktory 2.1
Doprava:
zdarma
Skladem
8 394 Kč
Koupit za 8 394 Kč
86 %
Razer Nommo V2 Pro
Doprava:
89 Kč
13 747 Kč
Koupit za 13 747 Kč
96 %
RAZER NOMMO V2 PRO
Doprava:
zdarma
Skladem
13 322 Kč
Koupit za 13 322 Kč
95 %
RAZER Nommo V2 Pro 7.1 PC reproduktory Bluetooth® černá
Doprava:
zdarma
Skladem
11 375 Kč
Koupit za 11 375 Kč
Popis
Zažijte absolutní výkon a přesnost, která vás uchvátí, s Razer Nommo V2 Pro – plně nabitým, širokopásmovým reproduktorovým systémem a bezdrátovým kombinovaným subwooferem. Zesílený o THX® Spatial Audio a Razer Chroma™ RGB, připravte půdu pro filmový audiovizuální zážitek připravený pro vaši bitevní stanici.
3” širokopásmové měniče s hliníkovými fázovými zástrčkami pro přirozenou, křišťálově čistou akustiku.
Užijte si přesnou reprodukci zvuku a optimální čistotu s párem výkonných 3” širokopásmových měničů – oba jsou vybaveny hliníkovými fázovými konektory pro minimalizaci odrazů zvuku v každém reproduktoru.
Bezdrátový subwoofer Down-Firing pro reprodukci hlubokých basů a bezproblémové připojení.
Subwoofer systému je vybaven 5,5” měničem, který poskytuje bohaté a silné basy pro působivé basy, zatímco jeho bezdrátový design zajišťuje čisté a bezproblémové nastavení, které minimalizuje kabely.
Razer™ Wireless Control Pod
Připraveno pro plnou kontrolu na dosah ruky. Ovládání Razer Nommo V2 Pro je ještě jednodušší, když ho spárujete s přiloženým bezdrátovým ovládacím modulem Razer™. Upravte nastavení, jako je hlasitost, zvukový ekvalizér a další, snadněji a pohodlněji.
Zadní projekce Razer Chroma™ RGB osvětlení pro větší ponoření a přizpůsobení.
Zesilte atmosféru své bitevní stanice pomocí světelných zón pro zadní projekci na obou reproduktorech. Vyberte si z bezpočtu vzorů a vylepšete své ponoření pomocí dynamických světelných efektů ve hře.
Prostorový zvuk THX® pro širokou, věrnou zvukovou scénu.
Náš pokročilý prostorový zvuk 7.1 poskytuje zvuk s výjimečnou přesností, což umožňuje realističtější a podrobnější zvukovou scénu, díky níž vaše filmy, hry a hudba ožijí.
Kompatibilita mezi platformami se zařízeními USB a Bluetooth.
Vychutnejte si výkonný poziční zvuk na různých platformách – od vašeho PC, PlayStation 4 a 5 přes USB nebo spárování s vaším mobilním zařízením nebo Nintendo Switch přes Bluetooth.
• Razer Chroma™ RGB (zóny zadní projekce)
• Prostorový zvuk THX®
• Bluetooth 5.3
• USB audio vstup
• Bezdrátový subwoofer
• Přizpůsobitelný EQ
• Frekvenční odezva: 40 Hz – 20 kHz
• Max SPL: 99 dB na 1 metr
• Vstupní napájení: Externí napájecí adaptér
• Typ měniče: měniče s plným rozsahem s hliníkovými fázovými zástrčkami a měničem pro subwoofer
• Specifikace ovladače:
• Měniče s plným rozsahem: 2 x 3,2” / 83 mm
• Subwooferový měnič: 1 x 5,5” / 140 mm
KONEKTIVITA
• Bluetooth připojení
• USB typu C na USB typu A
• Přepínání zvukových zařízení PC (podporováno prostřednictvím Razer Synapse)
Délka kabelu:
• Kabel USB typu C na USB typu A: 2 m
• Kabel reproduktoru: 2m
• Napájecí kabel pro reproduktory: 2m
• Napájecí kabel pro subwoofer: 2m
PŘIBLIŽNÁ VELIKOST A HMOTNOST
Reproduktory
• Šířka: 130 mm
• Hloubka: 181 mm
• Výška: 184 mm
• Celková hmotnost: 2,65 kg
• Subwoofer
• Šířka: 265 mm
• Hloubka: 265 mm
• Výška: 300,5 mm
• Hmotnost: 4,6 kg
• Razer Wireless Control Pod
• Průměr: 70mm
• Výška: 33,8 mm
• Hmotnost: 95 g (bez baterií), 112 g (s bateriemi)
3” širokopásmové měniče s hliníkovými fázovými zástrčkami pro přirozenou, křišťálově čistou akustiku.
Užijte si přesnou reprodukci zvuku a optimální čistotu s párem výkonných 3” širokopásmových měničů – oba jsou vybaveny hliníkovými fázovými konektory pro minimalizaci odrazů zvuku v každém reproduktoru.
Bezdrátový subwoofer Down-Firing pro reprodukci hlubokých basů a bezproblémové připojení.
Subwoofer systému je vybaven 5,5” měničem, který poskytuje bohaté a silné basy pro působivé basy, zatímco jeho bezdrátový design zajišťuje čisté a bezproblémové nastavení, které minimalizuje kabely.
Razer™ Wireless Control Pod
Připraveno pro plnou kontrolu na dosah ruky. Ovládání Razer Nommo V2 Pro je ještě jednodušší, když ho spárujete s přiloženým bezdrátovým ovládacím modulem Razer™. Upravte nastavení, jako je hlasitost, zvukový ekvalizér a další, snadněji a pohodlněji.
Zadní projekce Razer Chroma™ RGB osvětlení pro větší ponoření a přizpůsobení.
Zesilte atmosféru své bitevní stanice pomocí světelných zón pro zadní projekci na obou reproduktorech. Vyberte si z bezpočtu vzorů a vylepšete své ponoření pomocí dynamických světelných efektů ve hře.
Prostorový zvuk THX® pro širokou, věrnou zvukovou scénu.
Náš pokročilý prostorový zvuk 7.1 poskytuje zvuk s výjimečnou přesností, což umožňuje realističtější a podrobnější zvukovou scénu, díky níž vaše filmy, hry a hudba ožijí.
Kompatibilita mezi platformami se zařízeními USB a Bluetooth.
Vychutnejte si výkonný poziční zvuk na různých platformách – od vašeho PC, PlayStation 4 a 5 přes USB nebo spárování s vaším mobilním zařízením nebo Nintendo Switch přes Bluetooth.
• Razer Chroma™ RGB (zóny zadní projekce)
• Prostorový zvuk THX®
• Bluetooth 5.3
• USB audio vstup
• Bezdrátový subwoofer
• Přizpůsobitelný EQ
• Frekvenční odezva: 40 Hz – 20 kHz
• Max SPL: 99 dB na 1 metr
• Vstupní napájení: Externí napájecí adaptér
• Typ měniče: měniče s plným rozsahem s hliníkovými fázovými zástrčkami a měničem pro subwoofer
• Specifikace ovladače:
• Měniče s plným rozsahem: 2 x 3,2” / 83 mm
• Subwooferový měnič: 1 x 5,5” / 140 mm
KONEKTIVITA
• Bluetooth připojení
• USB typu C na USB typu A
• Přepínání zvukových zařízení PC (podporováno prostřednictvím Razer Synapse)
Délka kabelu:
• Kabel USB typu C na USB typu A: 2 m
• Kabel reproduktoru: 2m
• Napájecí kabel pro reproduktory: 2m
• Napájecí kabel pro subwoofer: 2m
PŘIBLIŽNÁ VELIKOST A HMOTNOST
Reproduktory
• Šířka: 130 mm
• Hloubka: 181 mm
• Výška: 184 mm
• Celková hmotnost: 2,65 kg
• Subwoofer
• Šířka: 265 mm
• Hloubka: 265 mm
• Výška: 300,5 mm
• Hmotnost: 4,6 kg
• Razer Wireless Control Pod
• Průměr: 70mm
• Výška: 33,8 mm
• Hmotnost: 95 g (bez baterií), 112 g (s bateriemi)
Parametry
| Bezdrátový systém přenosu | ano |
| S podporou NFC | ne |
| S Wi-Fi | ne |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Výrobce | Razer |
| Konstrukce | stolní |
| Počet reprobeden | 2+1 |
| Počet kanálů | 2.1 |
| Typ soustavy | aktivní |
| Drátové | ano |
| Cílová skupina | pro běžné použití |
| Citlivost | 99 dB |
| Basové | ano |
| Max. SPL | 99.0 dB |
| Se subwooferem | ano |
| Počet pásem | 1pásmové |
| Frekvence od | 40 Hz |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Typ subwooferu | aktivní |
| Velikost místnosti | do malé až střední místnosti (15–30 m²) |
| Podpora iPod | ano |
| Čtečka karet | ne |
| S dálkovým ovládáním | ano |
| S RGB podsvícením | ano |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| K PC | ano |
| Herní | ano |
| Do bytu | ano |
| Pro domácí kino | ano |
| Pro sledování filmů a domácí kino | ano |
| Na stolní práci a multimedia | ano |
| Pro gaming | ano |
| S Dolby Atmos | ano |
| Stereo | ano |
| Voděodolné | ne |
| Napájení | do sítě |
| Hmotnost reprosoustavy | 7.345 kg |
| Úroveň mobility | stacionární domácí |
| S USB-A vstupem | ano |
| S USB-C vstupem | ano |
| Počet USB | 1 ks |