ASUS PRIME B850M-A WIFI CPU: AMD Socket AM5 pro stolní procesory AMD Ryzen™ řady 9000 & 8000 & 7000 Chipet: AMD B850 Chipset Paměť: 4 x DIMM sloty, max. 256 GB, DDR5 Podporuje až 8000+ MT/s (OC) s procesory Ryzen™ řady 9000 & 8000 & 7000, ECC a Non-ECC nebufferované DIMM Dvoukanálová paměťová architektura Podporuje AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO™) ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) Grafika: 2 x DisplayPort 1 x HDMI™ port Rozšiřující sloty: Desktop procesory AMD Ryzen™ řady 9000... Celý popis
Koupit za 3 651 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Asus PRIME B850M-A WIFI 90MB1LN0-M0EAY0
Doprava:
zdarma
Skladem
3 651 Kč
Koupit za 3 651 Kč
0 %
ASUS PRIME B850M-A WIFI
Doprava:
zdarma
Skladem
5 892 Kč
Koupit za 5 892 Kč
96 %
ASUS PRIME B850M-A WIFI 90MB1LN0-M0EAY0
Doprava:
zdarma
Skladem
4 092 Kč
Koupit za 4 092 Kč
96 %
Asus PRIME B850M-A WIFI 90MB1LN0-M0EAY0
Doprava:
zdarma
Skladem
3 959 Kč
Koupit za 3 959 Kč
95 %
ASU ASUS PRIME B850M-A WIFI AMD B850 Zásuvka AM5 Micro ATX
Doprava:
zdarma
Skladem
3 934 Kč
Koupit za 3 934 Kč
Popis
ASUS PRIME B850M-A WIFI
CPU: AMD Socket AM5 pro stolní procesory AMD Ryzen™ řady 9000 & 8000 & 7000
Chipet: AMD B850 Chipset
Paměť:
4 x DIMM sloty, max. 256 GB, DDR5
Podporuje až 8000+ MT/s (OC) s procesory Ryzen™ řady 9000 & 8000 & 7000, ECC a Non-ECC nebufferované DIMM
Dvoukanálová paměťová architektura
Podporuje AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO™)
ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP)
Grafika:
2 x DisplayPort
1 x HDMI™ port
Rozšiřující sloty:
Desktop procesory AMD Ryzen™ řady 9000 & 7000
1 x PCIe 5.0 x16 slot (podporuje režim x16)
Desktop procesory AMD Ryzen™ řady 8000
1 x PCIe 4.0 x16 slot (podporuje režim x8/x4)
Čipset AMD B850
1 x PCIe 4.0 x16 slot (podporuje režim x4)
Úložiště: Podporuje 3 x M.2 sloty a 4 x SATA 6Gb/s porty
Ethernet: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet, ASUS LANGuard
Wireless & Bluetooth:
Wi-Fi 6E
2x2 Wi-Fi 6E (802.11ax)
Supports 2.4/5/6GHz frequency band
Bluetooth® v5.3
USB:
Zadní USB (celkem 8 portů)
2 x USB 10Gbps porty (2 x Type-A)
2 x USB 5Gbps porty (2 x Type-A)
4 x USB 2.0 porty (4 x Type-A)
Přední USB (celkem 7 portů)
1 x USB 5Gbps konektor (podporuje USB Type-C®)
1 x USB 5Gbps header podporuje 2 další USB 5Gbps porty
2 x USB 2.0 headery podporují 4 další USB 2.0 porty
Výstup napájení USB Type-C®: max. 5V/3A
Audio: Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
Zadní panel I/O porty:
2 x USB 10Gbps porty (2 x Type-A)
2 x USB 5Gbps porty (2 x Type-A)
4 x USB 2.0 porty (4 x Type-A)
2 x DisplayPort
1 x HDMI™ port
1 x Wi-Fi modul
1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port
3 x audio konektory
1 x tlačítko BIOS FlashBack
Interní panel I/O porty:
Chlazení a ventilátory
1 x 4-pinový konektor pro CPU ventilátor
1 x 4-pinový konektor pro CPU OPT ventilátor
1 x 4-pinový konektor pro AIO pumpu
3 x 4-pinové konektory pro ventilátory skříně
Napájení
1 x 24-pinový hlavní napájecí konektor
1 x 8-pinový +12V napájecí konektor pro CPU
1 x 4-pinový +12V napájecí konektor pro CPU
Úložiště
3 x M.2 sloty (Key M)
4 x SATA 6Gb/s porty
USB
1 x USB 5Gbps konektor (podporuje USB Type-C®)
1 x USB 5Gbps header podporuje 2 další USB 5Gbps porty
2 x USB 2.0 headery podporují 4 další USB 2.0 porty
Různé
3 x Gen 2 adresovatelné RGB konektory
1 x Clear CMOS konektor
1 x konektor pro detekci otevření skříně
1 x COM port konektor
1 x přední audio konektor (F_AUDIO)
1 x S/PDIF výstupní konektor
1 x SPI TPM konektor (14-1 pin)
1 x 10-1 pinový systémový konektor předního panelu
BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
FormFactor: mATX Form Factor, 9.6 inch x 9.6 inch (24.4 cm x 24.4 cm)
CPU: AMD Socket AM5 pro stolní procesory AMD Ryzen™ řady 9000 & 8000 & 7000
Chipet: AMD B850 Chipset
Paměť:
4 x DIMM sloty, max. 256 GB, DDR5
Podporuje až 8000+ MT/s (OC) s procesory Ryzen™ řady 9000 & 8000 & 7000, ECC a Non-ECC nebufferované DIMM
Dvoukanálová paměťová architektura
Podporuje AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO™)
ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP)
Grafika:
2 x DisplayPort
1 x HDMI™ port
Rozšiřující sloty:
Desktop procesory AMD Ryzen™ řady 9000 & 7000
1 x PCIe 5.0 x16 slot (podporuje režim x16)
Desktop procesory AMD Ryzen™ řady 8000
1 x PCIe 4.0 x16 slot (podporuje režim x8/x4)
Čipset AMD B850
1 x PCIe 4.0 x16 slot (podporuje režim x4)
Úložiště: Podporuje 3 x M.2 sloty a 4 x SATA 6Gb/s porty
Ethernet: 1 x Realtek 2.5Gb Ethernet, ASUS LANGuard
Wireless & Bluetooth:
Wi-Fi 6E
2x2 Wi-Fi 6E (802.11ax)
Supports 2.4/5/6GHz frequency band
Bluetooth® v5.3
USB:
Zadní USB (celkem 8 portů)
2 x USB 10Gbps porty (2 x Type-A)
2 x USB 5Gbps porty (2 x Type-A)
4 x USB 2.0 porty (4 x Type-A)
Přední USB (celkem 7 portů)
1 x USB 5Gbps konektor (podporuje USB Type-C®)
1 x USB 5Gbps header podporuje 2 další USB 5Gbps porty
2 x USB 2.0 headery podporují 4 další USB 2.0 porty
Výstup napájení USB Type-C®: max. 5V/3A
Audio: Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
Zadní panel I/O porty:
2 x USB 10Gbps porty (2 x Type-A)
2 x USB 5Gbps porty (2 x Type-A)
4 x USB 2.0 porty (4 x Type-A)
2 x DisplayPort
1 x HDMI™ port
1 x Wi-Fi modul
1 x Realtek 2.5Gb Ethernet port
3 x audio konektory
1 x tlačítko BIOS FlashBack
Interní panel I/O porty:
Chlazení a ventilátory
1 x 4-pinový konektor pro CPU ventilátor
1 x 4-pinový konektor pro CPU OPT ventilátor
1 x 4-pinový konektor pro AIO pumpu
3 x 4-pinové konektory pro ventilátory skříně
Napájení
1 x 24-pinový hlavní napájecí konektor
1 x 8-pinový +12V napájecí konektor pro CPU
1 x 4-pinový +12V napájecí konektor pro CPU
Úložiště
3 x M.2 sloty (Key M)
4 x SATA 6Gb/s porty
USB
1 x USB 5Gbps konektor (podporuje USB Type-C®)
1 x USB 5Gbps header podporuje 2 další USB 5Gbps porty
2 x USB 2.0 headery podporují 4 další USB 2.0 porty
Různé
3 x Gen 2 adresovatelné RGB konektory
1 x Clear CMOS konektor
1 x konektor pro detekci otevření skříně
1 x COM port konektor
1 x přední audio konektor (F_AUDIO)
1 x S/PDIF výstupní konektor
1 x SPI TPM konektor (14-1 pin)
1 x 10-1 pinový systémový konektor předního panelu
BIOS: 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
FormFactor: mATX Form Factor, 9.6 inch x 9.6 inch (24.4 cm x 24.4 cm)
Parametry
| Integrované grafické jádro | ano |
| Patice | Socket AM5 |
| Výrobce | Asus |
| Chipset | AMD B850 |
| Formát základní desky | micro ATX (mATX) |
| Pro procesory | AMD |
| Primární použití | jako běžné PC |
| Výkonový profil | pro vyvážený výkon |
| Určení pro zátěž | pro běžnou zátěž |
| Náročnost sestavení | pro začátečníky |
| Maximální velikost paměti | 256 GB |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporované pamětí | DDR5 |
| Maximální frekvence operační paměti | 8000 MHz |
| Počet SATA konektorů | 4 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 6 |
| Počet slotů PCI | 0 |
| Počet slotů PCI-Express 1x | 0 |
| Počet slotů PCI-Express 16x | 2 |
| PCIe 5.0 x16 | ano |
| PCIe 4.0 x16 | ano |
| Rozměry základní desky | 244 x 244 mm |
| Velikost desky | běžné |
| Druhy RAID polí | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Integrovaná zvuková karta | ano |
| 3,5 mm Jack | ano |
| Verze DisplayPort | DisplayPort 1.4 |
| Verze HDMI | HDMI 2.1 |
| Počet externí COM | 1 |
| Multi GPU | ano |
| RGB podsvícení | ano |
| UEFI BIOS | ano |
| Aura Sync | ano |
| Bluetooth | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Verze Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Integrovaná síťová karta | ano |
| Maximální rychlost LAN portu | LAN 2.5 Gb/s |
| Počet LAN | 1 |
| M.2 PCIe 5.0 | ano |
| M.2 PCIe 4.0 | ano |
| Počet M.2 slotů | 3.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-C (USB 3.1) | 1.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-A (USB 3.1) | 2.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0) | 4.0 |
| Počet USB 2.0 Type-A | 8.0 |