Zažijte nový level herní výkonnosti s herní základní deskou B850 s WiFi 6E. Tato deska je vybavena špičkovými funkcemi, které potěší každého nadšence. Tryb X3D Turbo: Odhalte plný potenciál svojí herní sestavy a připravte se na nové výzvy. Podpora DDR5 OC: Taktování paměti až na 8200 MT/s pro maximální výkon. AMD Socket AM5: Kompatibilní s procesory AMD Ryzen série 9000, 8000, 7000. Digitální VRM řešení: 12+2+2 fáze pro stabilní a efektivní napájení. Dual Channel DDR5: 4 * DIMM sloty s podporou... Celý popis
Koupit za 4 746 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
GIGABYTE MB Sc AM5 B850 GAMING X WIFI6E, AMD B850, 4xDDR5, 1xDP, 1xHDMI, WiFi, ATX EDF_1706058
Doprava:
zdarma
Skladem
4 746 Kč
Koupit za 4 746 Kč
100 %
Gigabyte GIGABYTE B850 GAMING X WIFI6E základní deska AMD B850 Zásuvka AM5 ATX (B850 GAMING X WIFI6E)
Doprava:
zdarma
5 286 Kč
Koupit za 5 286 Kč
98 %
GIGABYTE MB Sc AM5 B850 GAMING X WIFI6E, AMD B850, 4xDDR5, 1xDP, 1xHDMI, WiFi, ATX
Doprava:
zdarma
Skladem
4 979 Kč
Koupit za 4 979 Kč
96 %
GIGABYTE B850 GAMING X WIFI6E/AM5/ATX B850 GAMING X WIFI6E
Doprava:
zdarma
Skladem
4 956 Kč
Koupit za 4 956 Kč
86 %
GIGABYTE MB Sc AM5 B850 GAMING X WIFI6E, AMD B850, 4xDDR5, 1xDP, 1xHDMI, WiFi, ATX
Doprava:
89 Kč
Skladem
4 942 Kč
Koupit za 4 942 Kč
Popis
Zažijte nový level herní výkonnosti s herní základní deskou B850 s WiFi 6E. Tato deska je vybavena špičkovými funkcemi, které potěší každého nadšence.
Tryb X3D Turbo: Odhalte plný potenciál svojí herní sestavy a připravte se na nové výzvy.
Podpora DDR5 OC: Taktování paměti až na 8200 MT/s pro maximální výkon.
AMD Socket AM5: Kompatibilní s procesory AMD Ryzen série 9000, 8000, 7000.
Digitální VRM řešení: 12+2+2 fáze pro stabilní a efektivní napájení.
Dual Channel DDR5: 4 * DIMM sloty s podporou paměťových modulů AMD EXPO.
WIFI EZ-Plug: Snadná instalace antény pro vaše WiFi připojení.
EZ-Latch Plus a EZ-Latch Click: Bezšroubové a rychlé mechanické řešení pro PCIe a M.2 sloty.
Přátelské uživatelské rozhraní: Možnost změny témat, ovládání ventilátorů a automatická Q-Flash v BIOSu.
Ultraschnelle úložiště: 3 * M.2 sloty včetně PCIe 5.0x4.
Efektivní chlazení: Pokročilé chlazení VRM a M.2 s Thermal Guard Extension.
Rychlé připojení: 2,5 GbE LAN a Wi-Fi 6E s vysoce výkonnou anténou.
Rozšířená konektivita: Podpora HDMI a DisplayPort.
Tato základní deska je ideální volbou pro ty, kteří požadují vysokou výkonnost a maximální možnosti rozšíření.
Tryb X3D Turbo: Odhalte plný potenciál svojí herní sestavy a připravte se na nové výzvy.
Podpora DDR5 OC: Taktování paměti až na 8200 MT/s pro maximální výkon.
AMD Socket AM5: Kompatibilní s procesory AMD Ryzen série 9000, 8000, 7000.
Digitální VRM řešení: 12+2+2 fáze pro stabilní a efektivní napájení.
Dual Channel DDR5: 4 * DIMM sloty s podporou paměťových modulů AMD EXPO.
WIFI EZ-Plug: Snadná instalace antény pro vaše WiFi připojení.
EZ-Latch Plus a EZ-Latch Click: Bezšroubové a rychlé mechanické řešení pro PCIe a M.2 sloty.
Přátelské uživatelské rozhraní: Možnost změny témat, ovládání ventilátorů a automatická Q-Flash v BIOSu.
Ultraschnelle úložiště: 3 * M.2 sloty včetně PCIe 5.0x4.
Efektivní chlazení: Pokročilé chlazení VRM a M.2 s Thermal Guard Extension.
Rychlé připojení: 2,5 GbE LAN a Wi-Fi 6E s vysoce výkonnou anténou.
Rozšířená konektivita: Podpora HDMI a DisplayPort.
Tato základní deska je ideální volbou pro ty, kteří požadují vysokou výkonnost a maximální možnosti rozšíření.
Parametry
| Integrované grafické jádro | ano |
| Patice | Socket AM5 |
| Výrobce | Gigabyte |
| Chipset | AMD B850 |
| Formát základní desky | ATX |
| Pro procesory | AMD |
| Herní | ano |
| Primární použití | jako herní PC |
| Výkonový profil | pro vyvážený výkon |
| Určení pro zátěž | pro běžnou zátěž |
| Náročnost sestavení | pro pokročilé |
| Maximální velikost paměti | 256 GB |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporované pamětí | DDR5 |
| Maximální frekvence operační paměti | 8200 MHz |
| Počet SATA konektorů | 4 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 6 |
| ARGB LED 5V | ano |
| RGB LED 12V | ano |
| Počet slotů PCI | 0 |
| Počet slotů PCI-Express 1x | 2 |
| Počet slotů PCI-Express 16x | 3 |
| PCIe 5.0 x16 | ano |
| PCIe 4.0 x8 | ano |
| PCIe 4.0 x4 | ano |
| PCIe 3.0 x1 | ano |
| Rozměry základní desky | 305 x 244 mm |
| Velikost desky | běžné |
| Druhy RAID polí | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
| Integrovaná zvuková karta | ano |
| 3,5 mm Jack | ano |
| Model integrované zvukové karty | Realtek ALC897 |
| Verze DisplayPort | DisplayPort 1.4 |
| Verze HDMI | HDMI 2.1 |
| Počet externí PS/2 port | 1 |
| Bluetooth | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Verze Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Integrovaná síťová karta | ano |
| Maximální rychlost LAN portu | LAN 2.5 Gb/s |
| Počet LAN | 1 |
| RGB podsvícení | ano |
| UEFI BIOS | ano |
| M.2 PCIe 5.0 | ano |
| M.2 PCIe 4.0 | ano |
| Počet M.2 slotů | 3.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (USB 3.2) | 1.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-C (USB 3.1) | 1.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 Type-A (USB 3.1) | 1.0 |
| Počet USB 3.2 Gen 1 Type-A (USB 3.0) | 5.0 |
| Počet USB 2.0 Type-A | 7.0 |