Mibro Z5 4G LTE Chytré Hodinky pro děti, modré Videohovory HD 2.02MP Duální fotoaparáty Dvojité fotoaparáty na přední i boční straně snadno zachytí nezapomenutelné okamžiky dětství. Během videohovorů mohou fotoaparáty plynule přepínat, což vám umožňuje průběžně kontrolovat, co vaše dítě dělá a v jakém prostředí se nachází, a poskytuje tak efektivnější ochranu pro vaše dítě. Zvýšená bezpečnostSoukromý bezpečnostní pracovník Když dítě nosí hodinky při vstupu nebo výstupu z bezpečných zón, jako... Celý popis
Koupit za 2 246 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
85 %
Mibro Z5 4G LTE (blue)
Doprava:
39 Kč
Skladem
2 246 Kč
Koupit za 2 246 Kč
86 %
Chytré hodinky pro děti Mibro Z5 4G LTE modré
Doprava:
89 Kč
Skladem
2 246 Kč
Koupit za 2 246 Kč
89 %
Mibro Z5 4G LTE (blue)
Doprava:
39 Kč
Skladem
2 246 Kč
Koupit za 2 246 Kč
97 %
ZTE Mibro Z5 4G LTE
Doprava:
67 Kč
2 129 Kč
Koupit za 2 129 Kč
95 %
Chytré Hodinky pro děti Mibro Z5 modré
Doprava:
55 Kč
2 023 Kč
Koupit za 2 023 Kč
Popis
Mibro Z5 4G LTE Chytré Hodinky pro děti, modré
Videohovory HD 2.02MP Duální fotoaparáty
Dvojité fotoaparáty na přední i boční straně snadno zachytí nezapomenutelné okamžiky dětství. Během videohovorů mohou fotoaparáty plynule přepínat, což vám umožňuje průběžně kontrolovat, co vaše dítě dělá a v jakém prostředí se nachází, a poskytuje tak efektivnější ochranu pro vaše dítě.
Zvýšená bezpečnostSoukromý bezpečnostní pracovník
Když dítě nosí hodinky při vstupu nebo výstupu z bezpečných zón, jako je domov nebo škola, nebo nebezpečných zón, jako jsou vodní plochy, rodiče dostávají upozornění.
Tlačítko SOS
V případě nouze stiskněte a podržte tlačítko napájení, abyste rodičům odeslali SOS signál spolu s aktuální polohou hodinek.
Bílá nabídka volajícíchOdmítá hovory od cizích lidí
Funkce bílého seznamu umožňuje kontakt s dítětem pouze členům rodiny a blízkým přátelům, což zaručuje bezpečnou komunikaci pro mladší uživatele.
Péče bez přerušení
Je vybaven akumulátor o kapacitě 900 mAh s vysokou energetickou hustotou, která spolupracuje s nízkoproudovým čipem a algoritmy pro úsporu energie a zajišťuje vynikající životnost baterie.
Životnost baterie:
Znamená dobu provozu hodinek od plného nabití s pravidelným provozem a s dobrým dosahem, měřeno při průměrném používání, dokud se hodinky nevypnou kvůli prázdné baterii.
Režim ve tříděZajistěte si nepřerušované učení
Bezprostředně po stanovení času výuky pomáhají hodinky dítěti soustředit se na učení a eliminují rozptylovače během vyučování.
Různorodé tapety na obrazovce, barevné a pěkné
Díky vestavěnému obchodu s ciferníky si můžete volně vybírat a stahovat své oblíbené, personalizované ciferníky hodinek.
Mini-chat v reálném časeBližší komunikace mezi rodiči a dětmi
V hodinkách Mibro můžete snadno sdílet hlasové zprávy, fotografie, texty a emotikony, což prohlubuje vztahy mezi rodiči a dětmi a posiluje přátelství. Díky funkcím, jako je skupinový rodinný chat, jednoduché přidávání přátel a soukromé chaty, se komunikace stává osobnější a poutavější.
Ochrana soukromíChraňte své dítě každý den
Mibro bere soukromí svých uživatelů vždy velmi vážně. Budeme neustále investovat do produktových inovací, abychom našim uživatelům zajistili plnou ochranu.
Dedikovaný systém Lokální šifrování dat
Mibro zajišťuje, že hodinky Mibro Kids neposkytují žádná systémová oprávnění neoprávněným osobám, což účinně chrání údaje uživatelů před neoprávněným přístupem.
Aplikace využívá šifrování AES256-bit a jedinečná hesla pro každé zařízení, což zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti dat uživatelů.
Šifrování přenosu dat
Datový server splňuje požadavky GDPR
Používáme pokročilé metody šifrování, jako jsou HTTPS a WSS, abychom zajistili bezpečnost přenášených dat. Mibro má servery v Číně, Německu, Rusku a Singapuru.
- Podporované operační systémy: Android, iOS
- Úhlopříčka obrazovky: 1,69''
- Rozlišení: 240 x 280
- Typ snímače: TFT LCD
- Fotoaparát: Ne
- Konektory: Žádné
- Funkce: Alarm Krokoměr Vzdálenost Předpověď počasí Monitorování fyzické aktivity Různé sportovní režimy Fotografie Album v cloudu Plán aktivit Svítilna Dlouhá výdrž baterie Video Budík Seznam hovorů a SMS Dostupné sportovní režimy: Běh venku Skákání na švihadle Jízda na kole Procházka Dřepy
- Baterie: 900 mAh
- Doba provozu na baterii/baterie: 5 dnů
- Doba pohotovostního režimu (max. ): 12 dní
- Bezdrátová komunikace: Bluetooth, LTE
- Barva: Modrá
- Rozměry: 56,9 x 43,6 x 15,6 mm (bez pásku) 247,4 x 43,6 x 15,6 mm (s páskem)
- Hmotnost: 59 g
- Další parametry: Fotoaparát: Přední kamera: 2MP Posuvná kamera: 2MP Senzory: Akcelerometr Navigace: GPS A-GPS Beidou Úroveň odolnosti: 2ATM Síť 4G: GSM 900: 35,5 dBm GSM 1800: 32,5 dBm WCDMA B1, B8:25,7 dBm LTE Band B1, B3, B7, B8, B20, B28A (703 MHz733 MHz),B38, B40: 25,7 dBm Materiál provedení: Obálka: Plast,PC Řemínek:Silikon Kompatibilita se systémem: Android iOS
Videohovory HD 2.02MP Duální fotoaparáty
Dvojité fotoaparáty na přední i boční straně snadno zachytí nezapomenutelné okamžiky dětství. Během videohovorů mohou fotoaparáty plynule přepínat, což vám umožňuje průběžně kontrolovat, co vaše dítě dělá a v jakém prostředí se nachází, a poskytuje tak efektivnější ochranu pro vaše dítě.
Zvýšená bezpečnostSoukromý bezpečnostní pracovník
Když dítě nosí hodinky při vstupu nebo výstupu z bezpečných zón, jako je domov nebo škola, nebo nebezpečných zón, jako jsou vodní plochy, rodiče dostávají upozornění.
Tlačítko SOS
V případě nouze stiskněte a podržte tlačítko napájení, abyste rodičům odeslali SOS signál spolu s aktuální polohou hodinek.
Bílá nabídka volajícíchOdmítá hovory od cizích lidí
Funkce bílého seznamu umožňuje kontakt s dítětem pouze členům rodiny a blízkým přátelům, což zaručuje bezpečnou komunikaci pro mladší uživatele.
Péče bez přerušení
Je vybaven akumulátor o kapacitě 900 mAh s vysokou energetickou hustotou, která spolupracuje s nízkoproudovým čipem a algoritmy pro úsporu energie a zajišťuje vynikající životnost baterie.
Životnost baterie:
Znamená dobu provozu hodinek od plného nabití s pravidelným provozem a s dobrým dosahem, měřeno při průměrném používání, dokud se hodinky nevypnou kvůli prázdné baterii.
Režim ve tříděZajistěte si nepřerušované učení
Bezprostředně po stanovení času výuky pomáhají hodinky dítěti soustředit se na učení a eliminují rozptylovače během vyučování.
Různorodé tapety na obrazovce, barevné a pěkné
Díky vestavěnému obchodu s ciferníky si můžete volně vybírat a stahovat své oblíbené, personalizované ciferníky hodinek.
Mini-chat v reálném časeBližší komunikace mezi rodiči a dětmi
V hodinkách Mibro můžete snadno sdílet hlasové zprávy, fotografie, texty a emotikony, což prohlubuje vztahy mezi rodiči a dětmi a posiluje přátelství. Díky funkcím, jako je skupinový rodinný chat, jednoduché přidávání přátel a soukromé chaty, se komunikace stává osobnější a poutavější.
Ochrana soukromíChraňte své dítě každý den
Mibro bere soukromí svých uživatelů vždy velmi vážně. Budeme neustále investovat do produktových inovací, abychom našim uživatelům zajistili plnou ochranu.
Dedikovaný systém Lokální šifrování dat
Mibro zajišťuje, že hodinky Mibro Kids neposkytují žádná systémová oprávnění neoprávněným osobám, což účinně chrání údaje uživatelů před neoprávněným přístupem.
Aplikace využívá šifrování AES256-bit a jedinečná hesla pro každé zařízení, což zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti dat uživatelů.
Šifrování přenosu dat
Datový server splňuje požadavky GDPR
Používáme pokročilé metody šifrování, jako jsou HTTPS a WSS, abychom zajistili bezpečnost přenášených dat. Mibro má servery v Číně, Německu, Rusku a Singapuru.
- Podporované operační systémy: Android, iOS
- Úhlopříčka obrazovky: 1,69''
- Rozlišení: 240 x 280
- Typ snímače: TFT LCD
- Fotoaparát: Ne
- Konektory: Žádné
- Funkce: Alarm Krokoměr Vzdálenost Předpověď počasí Monitorování fyzické aktivity Různé sportovní režimy Fotografie Album v cloudu Plán aktivit Svítilna Dlouhá výdrž baterie Video Budík Seznam hovorů a SMS Dostupné sportovní režimy: Běh venku Skákání na švihadle Jízda na kole Procházka Dřepy
- Baterie: 900 mAh
- Doba provozu na baterii/baterie: 5 dnů
- Doba pohotovostního režimu (max. ): 12 dní
- Bezdrátová komunikace: Bluetooth, LTE
- Barva: Modrá
- Rozměry: 56,9 x 43,6 x 15,6 mm (bez pásku) 247,4 x 43,6 x 15,6 mm (s páskem)
- Hmotnost: 59 g
- Další parametry: Fotoaparát: Přední kamera: 2MP Posuvná kamera: 2MP Senzory: Akcelerometr Navigace: GPS A-GPS Beidou Úroveň odolnosti: 2ATM Síť 4G: GSM 900: 35,5 dBm GSM 1800: 32,5 dBm WCDMA B1, B8:25,7 dBm LTE Band B1, B3, B7, B8, B20, B28A (703 MHz733 MHz),B38, B40: 25,7 dBm Materiál provedení: Obálka: Plast,PC Řemínek:Silikon Kompatibilita se systémem: Android iOS
Parametry
| Výrobce | Mibro |
| Hybridní s ručičkami | ne |
| Určení | dětské |
| Značka kvality | ano |
| Velikost úložiště | 0.128 GB |
| Operační paměť RAM | 0.0625 GB |
| Úhlopříčka displeje | 1.69 palce |
| Typ displeje | TFT LCD |
| Se senzorem okolního světla | ne |
| S barevným displejem | ano |
| S vlastními ciferníky | ano |
| Tvar ciferníku | hranaté |
| Rozlišení displeje | 240 x 280 px |
| Hmotnost | 59 g |
| Velikost pouzdra | 56.9 mm |
| Výška pouzdra | 56.9 mm |
| Šířka pouzdra | 43.6 mm |
| Tloušťka pouzdra | 15.6 mm |
| S Bluetooth | ano |
| Slot pro SIM | ano |
| S NFC | ne |
| eSIM | ano |
| S LTE | ano |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| S GPS | ano |
| S GLONASS | ano |
| S BeiDou | ano |
| S navigací | ano |
| Se záznamem trasy | ano |
| Sledování polohy | přes GPS v hodinkách |
| Snímač tepové frekvence | ne |
| S akcelerometrem | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S výškoměrem | ne |
| S barometrem | ne |
| S krokoměrem | ano |
| S pulzním oxymetrem | ne |
| S mikrofonem | ano |
| S reproduktorem | ano |
| S kamerou | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| S budíkem | ano |
| Materiál pouzdra | plast |
| Voděodolné | ano |
| Vodotěsné | ano |
| S odhadem hodnoty VO2Max | ne |
| S měřením vzdálenosti | ano |
| Frekvence nabíjení | pro vícedenní používání |
| Běžná výdrž baterie | 5.0 dní |
| Kapacita baterie | 900 mAh |
| Výdrž baterie ve dnech | 3-7 dní |
| Kompatibilní s Androidem | ano |
| Kompatibilní s iOS | ano |
| S voláním | ano |
| S přijetím hovoru | ano |
| S odmítnutím hovoru | ano |
| S SMS notifikacemi | ano |
| S předpovědí počasí | ano |
| Sportovní | ano |
| S rodičovským dohledem | ano |
| S SOS tlačítkem | ano |
| Na chůzi | ano |
| Na běh | ano |
| Na fitness | ano |
| Na posilování | ano |
| Na skákání přes švihadlo | ano |
| Na jízdu na kole | ano |