Xiaomi Redmi 15C 8/256GB je chytrý telefon střední třídy, určený pro uživatele, kteří hledají vyvážený poměr cena/výkon se zaměřením na větší displej, dostatek paměti a slušnou výbavu. Jeho EAN je 6932554455361. Jedná se o model s konfigurací 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště v barvě „Moonlight Blue“. Technické parametry Úhlopříčka displeje: 6,9″ Rozlišení displeje: 1600 × 720 pixelů Obnovovací frekvence displeje: až 120 Hz Procesor: MediaTek Helio G81 Ultra (8 jader, až 2,0 GHz) Operační... Celý popis
Koupit za 2 890 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Xiaomi Redmi 15C 8GB/256GB Moonlight Blue 69190
Doprava:
49 Kč
Skladem
2 890 Kč
Koupit za 2 890 Kč
95 %
Smartphone Xiaomi Redmi 15C 8/256GB Dual SIM LTE NFC Modrá Moonlight Blue
Doprava:
zdarma
Skladem
2 906 Kč
Koupit za 2 906 Kč
94 %
Xiaomi Redmi 15C 8GB/256GB Moonlight Blue (69190)
Doprava:
zdarma
Skladem
2 890 Kč
Koupit za 2 890 Kč
95 %
Smartphone Xiaomi Redmi 15C 8/256GB Dual SIM LTE NFC Modrá Moonlight Blue 6932554455361
Doprava:
55 Kč
Skladem
2 799 Kč
Koupit za 2 799 Kč
0 %
Xiaomi Redmi 15C/8GB/256GB/Moonlight Blue
Doprava:
zdarma
Skladem
5 849 Kč
Koupit za 5 849 Kč
Popis
Xiaomi Redmi 15C 8/256GB je chytrý telefon střední třídy, určený pro uživatele, kteří hledají vyvážený poměr cena/výkon se zaměřením na větší displej, dostatek paměti a slušnou výbavu. Jeho EAN je 6932554455361. Jedná se o model s konfigurací 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště v barvě „Moonlight Blue“.
Technické parametry
Úhlopříčka displeje: 6,9″
Rozlišení displeje: 1600 × 720 pixelů
Obnovovací frekvence displeje: až 120 Hz
Procesor: MediaTek Helio G81 Ultra (8 jader, až 2,0 GHz)
Operační paměť (RAM): 8 GB
Interní úložiště: 256 GB
Paměťová karta: podpora microSD
Zadní fotoaparát: 50 Mpx (hlavní, f/1.8) + pomocný senzor
Přední fotoaparát: 8 Mpx
Baterie: kapacita 6000 mAh
Rychlé nabíjení: 33 W
Operační systém: Android 15 s nadstavbou HyperOS
Další výbava: čtečka otisků prstů, port USB-C, 3,5 mm jack, podpora Dual SIM, krytí IP64
Rozměry: přibližně 173,16 × 81,07 × 8,2 mm, hmotnost kolem 211 g
Shrnutí zboží Tento telefon nabízí výrazně velký displej s plynulým zobrazením díky obnovovací frekvenci 120 Hz, dostatečně výkonný hardware pro běžné použití, velmi dobré úložiště 256 GB i solidní výdrž díky baterii 6000 mAh. Navíc je obohacen o výhodu rychlého nabíjení a odolnější provedení s krytím IP64.
Výhody zboží
Velké úložiště 256 GB a 8 GB RAM umožňuje pohodlné ukládání aplikací, fotografií i videí a náročnější běh aplikací.
Obrazovka 6,9″ s vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje velmi plynulý vizuální zážitek.
Baterie 6000 mAh s podporou rychlého nabíjení 33 W zajistí delší výdrž i rychlé dobíjení.
Zadní fotoaparát 50 Mpx přináší vyšší kvalitu snímků v dané kategorii.
Krytí IP64 znamená vyšší odolnost proti prachu a stříkající vodě, což je nadstandard v této cenové hladině.
Technické parametry
Úhlopříčka displeje: 6,9″
Rozlišení displeje: 1600 × 720 pixelů
Obnovovací frekvence displeje: až 120 Hz
Procesor: MediaTek Helio G81 Ultra (8 jader, až 2,0 GHz)
Operační paměť (RAM): 8 GB
Interní úložiště: 256 GB
Paměťová karta: podpora microSD
Zadní fotoaparát: 50 Mpx (hlavní, f/1.8) + pomocný senzor
Přední fotoaparát: 8 Mpx
Baterie: kapacita 6000 mAh
Rychlé nabíjení: 33 W
Operační systém: Android 15 s nadstavbou HyperOS
Další výbava: čtečka otisků prstů, port USB-C, 3,5 mm jack, podpora Dual SIM, krytí IP64
Rozměry: přibližně 173,16 × 81,07 × 8,2 mm, hmotnost kolem 211 g
Shrnutí zboží Tento telefon nabízí výrazně velký displej s plynulým zobrazením díky obnovovací frekvenci 120 Hz, dostatečně výkonný hardware pro běžné použití, velmi dobré úložiště 256 GB i solidní výdrž díky baterii 6000 mAh. Navíc je obohacen o výhodu rychlého nabíjení a odolnější provedení s krytím IP64.
Výhody zboží
Velké úložiště 256 GB a 8 GB RAM umožňuje pohodlné ukládání aplikací, fotografií i videí a náročnější běh aplikací.
Obrazovka 6,9″ s vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje velmi plynulý vizuální zážitek.
Baterie 6000 mAh s podporou rychlého nabíjení 33 W zajistí delší výdrž i rychlé dobíjení.
Zadní fotoaparát 50 Mpx přináší vyšší kvalitu snímků v dané kategorii.
Krytí IP64 znamená vyšší odolnost proti prachu a stříkající vodě, což je nadstandard v této cenové hladině.
Parametry
| Výška telefonu | 173.16 mm |
| Šířka telefonu | 81.07 mm |
| Hloubka telefonu | 8.2 mm |
| Uživatelská paměť | 256 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Xiaomi |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | s Androidem 15 |
| Modelový rok | 2025 |
| Produktová řada | Xiaomi Redmi 15C |
| Nadstavba systému | s HyperOS |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | modré |
| Hmotnost | 211.0 g |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
| Pohotovostní doba | 48.0 hodin |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 33 W nabíjením W |
| Výdrž baterie | s výdrží na více dní |
| Bez nabíječky v balení | ano |
| S reverzním kabelovým nabíjením | ano |
| S Bluetooth | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.4 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM |
| 5G | ne |
| Počet SIM | Dual SIM (2x SIM) |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| S možností paměťové karty | ano |
| Frekvence procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Max. kapacita paměťové karty | 1000 GB |
| Model procesoru (SoC) | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Úroveň výkonu | střední třídy |
| Výrobce procesoru (CPU) | MediaTek |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | HD |
| Velikost displeje | 6.9 " |
| Typ displeje | s IPS displejem |
| Poměr stran displeje | 20:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 254 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S HDR 10+ | ne |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou ve výřezu |
| Tvar výřezu displeje | kapkovitý výřez |
| S GPS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 30 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 2 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.0 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.8 |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 (Full HD) |
| S optickou stabilizací | ne |
| S bokeh efektem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | bez stabilizace |
| S hloubkovou kamerou | ano |
| Kvalita fotoaparátu | se solidním fotoaparátem pro každý den |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S FM rádiem | ano |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | s IP64 |
| Odolné proti prachu | ano |
| Pro seniory | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků na těle |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s 3,5mm Jackem |
| Obsah balení | mobilní telefon, USB-C kabel, nástroj pro vyjmutí SIM, ochranné pouzd… |
| S 3,5mm jackem | ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Výdrž baterie na jeden cyklus | 48 h 0 min |
| S AI úpravou fotografií | ano |