smartphone • 6,82" úhlopříčka • AMOLED displej • 3168 × 1440 px • procesor Snapdragon 8 Elite Gen 5 (8jádrový – až 4,6 GHz) • paměť RAM 16 GB • interní paměť 1 TB • optická, elektronická stabilizace • přední fotoaparát 50 Mpx (f/2.45) • počet objektivů zadního fotoaparátu: 4 • fotoaparáty: 200 + 200 + 50 + 50 Mpx (f/1.85) • AI funkce • nano SIM, dual SIM
Koupit za 57 754 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Vivo X300 Ultra 1TB/16GB, Steppe Green (Photo Kit)
Doprava:
89 Kč
Skladem
57 754 Kč
Koupit za 57 754 Kč
86 %
Vivo X300 Ultra 16GB+1TB Photo Kit Steppe Green
Doprava:
zdarma
56 999 Kč
Koupit za 56 999 Kč
96 %
VIVO X300 Ultra Photographer Kit - Steppe Green
Doprava:
zdarma
Skladem
56 990 Kč
Koupit za 56 990 Kč
95 %
Vivo X300 Ultra 16GB+1TB Photo Kit Steppe Green 5673352B
Doprava:
zdarma
Skladem
49 999 Kč
Koupit za 49 999 Kč
Popis
smartphone • 6,82" úhlopříčka • AMOLED displej • 3168 × 1440 px • procesor Snapdragon 8 Elite Gen 5 (8jádrový – až 4,6 GHz) • paměť RAM 16 GB • interní paměť 1 TB • optická, elektronická stabilizace • přední fotoaparát 50 Mpx (f/2.45) • počet objektivů zadního fotoaparátu: 4 • fotoaparáty: 200 + 200 + 50 + 50 Mpx (f/1.85) • AI funkce • nano SIM, dual SIM
Parametry
| Výška telefonu | 163.0 mm |
| Šířka telefonu | 76.8 mm |
| Hloubka telefonu | 8.5 mm |
| Uživatelská paměť | 1024 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Vivo |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | Android 16 |
| Modelový rok | 2026 |
| Produktová řada | Vivo X300 Ultra |
| Nadstavba systému | OriginOS |
| Operační paměť RAM | 16 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | zelené |
| Varianta | Photographer Kit (s externím teleobjektivem a gripem) |
| Hmotnost | 237.0 g |
| Materiál těla | kovový rám se skleněnými zády |
| Kapacita baterie | 6600 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| S vyměnitelnou baterií | ne |
| S rychlým bezdrátovým nabíjením | ano |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 100 W nabíjením W |
| S nabíječkou v balení | ano |
| Výdrž baterie | s výdrží na více dní |
| Max. výkon bezdrátového nabíjení (W) | s 40 W nabíjením W |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Typ SIM karty | nanoSIM |
| 5G | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| S Wi-Fi 6 nebo vyšším | ano |
| S eSIM | ano |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | 3168 x 1440 |
| Velikost displeje | 6.82 " |
| Typ displeje | AMOLED |
| Poměr stran displeje | 20:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 510 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 144 Hz |
| S HDR 10+ | ano |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou v průstřelu |
| Tvar výřezu displeje | kruhový průstřel |
| S GPS | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 200 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 120 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 objektiv |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.45 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.85 |
| Maximální rozlišení videa | 2160p (4K) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S teleobjektivem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| Kvalita fotoaparátu | s profesionálním fotoaparátem |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Frekvence procesoru | 4.6 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Model procesoru (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Úroveň výkonu | vlajkové úrovně |
| Výrobce procesoru (CPU) | Qualcomm |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| Se stereo reproduktory | ano |
| Pro seniory | ne |
| S termokamerou | ne |
| Pro náročné uživatele | ano |
| Pro profesionály | ano |
| Herní | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| Čtečka otisků v displeji | s ultrazvukovou čtečkou otisků |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | IP68 / IP69 |
| Outdoorové | ne |
| Odolné proti prachu | ano |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | USB-C |
| Sluchátkový konektor | USB-C |
| Obsah balení | telefon, kryt s gripem, telekonvertor ZEISS 400mm, adaptér na stativ,… |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Třída energetické účinnosti | B |