Odolné chytré hodinky se solárním nabíjením a širokou nabídkou funkcíGarmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar vynikají svým odolným designem, fitness funkcemi pro sledování vašeho zdravotního stavu, měřením pohybových aktivit a solárním dobíjením. Díky vodotěsnosti 10 ATM můžete s chytrými hodinkami vyrazit do náročných podmínek bez obav z poškození. Hodinky Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar využívají řemínky QuickFit, které můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky... Celý popis
Koupit za 18 490 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Garmin Fenix 7X PRO - 51 mm, Sapphire, Solar, Carbon Gray DLC Titanium / Black 010-02778-11 + možnost výměny do 90 dní
Doprava:
zdarma
Skladem
18 490 Kč
Koupit za 18 490 Kč
97 %
Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium 010-02778-11
Doprava:
zdarma
Skladem
18 490 Kč
Koupit za 18 490 Kč
98 %
Hodinky s GPS Garmin fenix 7X Pro – Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium Black
Doprava:
69 Kč
17 190 Kč
Koupit za 17 190 Kč
Popis
Odolné chytré hodinky se solárním nabíjením a širokou nabídkou funkcíGarmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar vynikají svým odolným designem, fitness funkcemi pro sledování vašeho zdravotního stavu, měřením pohybových aktivit a solárním dobíjením. Díky vodotěsnosti 10 ATM můžete s chytrými hodinkami vyrazit do náročných podmínek bez obav z poškození. Hodinky Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar využívají řemínky QuickFit, které můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky ladily se sportovním i formálním oblečením či jinými módními doplňky. 1,4" MIP displej hodinek chrání unikátní a odolné sklíčko Sapphire Glass se solárním dobíjením. Pro přesné určení polohy nabídnou hodinky přesnou GPS. Zabudovaná baterie udrží chytré hodinky Garmin v provozu až 28 dní používání v režimu chytrých hodinek a 63 hodin v režimu GPS záznamu. Díky solárnímu nabíjení se výdrž prodlouží až na 37 dní. V hodinkách naleznete celou řadu navigačních map a využít lze i funkci navigace...
Parametry
| Výrobce | Garmin |
| Produktová řada | Garmin Fenix |
| Určení | pánské |
| Značka kvality | ano |
| Typ zapojení řemínku | 26mm Garmin QuickFit |
| Úhlopříčka displeje | 1.3 palce |
| Typ displeje | Transflektivní MIP |
| Se senzorem okolního světla | ano |
| S barevným displejem | ano |
| S vlastními ciferníky | ano |
| Tvar ciferníku | kulaté |
| S Bluetooth | ano |
| S NFC | ano |
| eSIM | ano |
| Typ NFC platby | s Garmin Pay |
| S GPS | ano |
| S GLONASS | ano |
| S navigací | ano |
| S integrovanými mapami | ano |
| Se záznamem trasy | ano |
| Sledování polohy | přes GPS v hodinkách |
| Snímač tepové frekvence | ano |
| S akcelerometrem | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S výškoměrem | ano |
| S barometrem | ano |
| S krokoměrem | ano |
| S pulzním oxymetrem | ano |
| S kompasem | ano |
| S mikrofonem | ano |
| S přehrávačem hudby | ano |
| Způsob ovládání | kombinované |
| S budíkem | ano |
| Se stopkami | ano |
| S datem | ano |
| Operační systém | vlastní OS výrobců |
| Kompatibilní s Androidem | ano |
| Kompatibilní s iOS | ano |
| Velikost pouzdra | 51 mm |
| Materiál pouzdra | titan |
| Vhodnost pro vodní aktivity | pro plavání na otevřené vodě |
| Voděodolné | ano |
| Vodotěsné | ano |
| Materiál sklíčka | se safírovým sklíčkem |
| Materiál lunety | s titanovou lunetou |
| S vodotěsností do | 100 m (10 ATM) |
| S odhadem hodnoty VO2Max | ano |
| S měřením regenerace těla | ano |
| S virtuálním trenérem | ano |
| S měřením převýšení | ano |
| S měřením tempa | ano |
| S měřením rychlosti | ano |
| S měřením vzdálenosti | ano |
| S intervalovým tréninkem | ano |
| Připravenost k tréninku | ano |
| Typ využití | pro aktivního sportovce |
| Sportovní | ano |
| S vyměnitelným řemínkem | ano |
| Outdoorové | ano |
| Frekvence nabíjení | pro dlouhé výpravy |
| Se solárním nabíjením | ano |
| Běžná výdrž baterie | 28.0 dní |
| Výdrž baterie ve dnech | více jak 30 dní |
| Platby hodinkami | s univerzálními platebními systémy |
| S SMS notifikacemi | ano |
| S notifikacemi soc. sítí | ano |
| S e-mail notifikacemi | ano |
| S obchodem s aplikacemi | ano |
| S předpovědí počasí | ano |
| S bezkontaktní platbou | ano |
| S interním úložištěm | ano |
| S detekcí pádu | ano |
| Detekce autonehody | ano |
| S měřením spánku | ano |
| Chytrý budík | ano |
| Analýza fází spánku | ano |
| Se saturací kyslíku | ano |
| S měřením tělesné teploty | ano |
| S měřením tepu | ano |
| S měřením tepu hrudním pásem | ano |
| S měřením stresu | ano |
| S měřením kalorií | ano |
| Na jógu | ano |
| Na fitness | ano |
| Na kardio trénink | ano |
| Na plavání | ano |
| Na surfování | ano |
| Na plavání v bazénu | ano |
| Na plavání ve volné vodě | ano |
| Na golf | ano |
| Na HIIT trénink | ano |
| Na běh | ano |
| Na běh v terénu (Trail) | ano |
| Na ultra běh | ano |
| Na pěší turistiku | ano |
| Na jízdu na kole | ano |
| Na horskou cyklistiku | ano |
| Na snowboarding | ano |
| Na snowboarding ve volném terénu | ano |
| Na skialpinismus | ano |
| Na alpské lyžování | ano |
| Na sjezdové lyžování | ano |
| Obsah balení | hodinky, nabíjecí kabel, příručka, topo mapy |