Chytré hodinky Garmin Quatix® 7 - Standard Edition 010-02540-61 v sobě kombinují ty nejlepší funkce sportovních a outdoorových hodinek ve spojení se špičkovým designem, výdrží a odolností. Bezesporu zaujmou na první pohled svým vzhledem i mnoha užitečnými funkcemi, které ocení nejen jachtaři. Právě díky této kombinaci najdou využití jak v náročných podmínkách, tak i v běžném, každodenním nošení Chytré hodinky Garmin Quatix® 7 - Standard Edition 010-02540-61 v sobě kombinují ty nejlepší funkce…
Koupit za 10 945 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Garmin Quatix 7 Standard
Doprava:
55 Kč
Skladem
10 945 Kč
Koupit za 10 945 Kč
100 %
GARMIN Quatix® 7 - Standard Edition
Doprava:
zdarma
16 590 Kč
Koupit za 16 590 Kč
100 %
Garmin Quatix 7 Glass 010-02540-61
Doprava:
zdarma
14 990 Kč
Koupit za 14 990 Kč
86 %
Hodinky Garmin Qutix 7 PRO Glass 010-02540-61
Doprava:
zdarma
14 811 Kč
Koupit za 14 811 Kč
86 %
Garmin quatix 7 3,3 cm (1.3") MIP 47 mm Digitální 260 x 260 px Dotyková obrazovka Modrá Wi-Fi GPS
Doprava:
89 Kč
Skladem
14 330 Kč
Koupit za 14 330 Kč
Popis
Chytré hodinky Garmin Quatix® 7 - Standard Edition 010-02540-61 v sobě kombinují ty nejlepší funkce sportovních a outdoorových hodinek ve spojení se špičkovým designem, výdrží a odolností. Bezesporu zaujmou na první pohled svým vzhledem i mnoha užitečnými funkcemi, které ocení nejen jachtaři. Právě díky této kombinaci najdou využití jak v náročných podmínkách, tak i v běžném, každodenním nošení Chytré hodinky Garmin Quatix® 7 - Standard Edition 010-02540-61 v sobě kombinují ty nejlepší funkce…
Parametry
| Výrobce | Garmin |
| Hybridní s ručičkami | ne |
| Produktová řada | Garmin Quatix |
| Určení | pánské |
| Značka kvality | ano |
| Typ zapojení řemínku | 22mm Garmin QuickFit |
| Velikost úložiště | 16 GB |
| S interním úložištěm | ano |
| Úhlopříčka displeje | 1.3 palce |
| Typ displeje | Transflektivní MIP |
| Se senzorem okolního světla | ano |
| S barevným displejem | ano |
| S funkcí Always-on displej | ano |
| S vlastními ciferníky | ano |
| Tvar ciferníku | kulaté |
| Rozlišení displeje | 260 x 260 px |
| Hmotnost | 79 g |
| Velikost pouzdra | 47 mm |
| Výška pouzdra | 47.0 mm |
| Šířka pouzdra | 47.0 mm |
| Tloušťka pouzdra | 14.5 mm |
| S Bluetooth | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| S NFC | ano |
| eSIM | ne |
| S WiFi | ano |
| S ANT+ | ano |
| Typ NFC platby | s Garmin Pay |
| S GPS | ano |
| S GLONASS | ano |
| S Galileo | ano |
| S navigací | ano |
| S integrovanými mapami | ano |
| Se záznamem trasy | ano |
| Sledování polohy | přes GPS v hodinkách |
| Snímač tepové frekvence | ano |
| S akcelerometrem | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S výškoměrem | ano |
| S barometrem | ano |
| S krokoměrem | ano |
| S pulzním oxymetrem | ano |
| S kompasem | ano |
| S mikrofonem | ne |
| S reproduktorem | ano |
| S fotoaparátem | ne |
| S vibracemi | ano |
| S přehrávačem hudby | ano |
| S ovládáním hudby v mobilu | ano |
| Způsob ovládání | kombinované |
| S budíkem | ano |
| Se stopkami | ano |
| S datem | ano |
| Operační systém | vlastní OS výrobců |
| Kompatibilní s Androidem | ano |
| Kompatibilní s iOS | ano |
| S OTA aktualizací | ano |
| Materiál pouzdra | nerezová ocel |
| Vhodnost pro vodní aktivity | pro plavání na otevřené vodě |
| Voděodolné | ano |
| Vodotěsné | ano |
| Materiál sklíčka | Gorilla Glass |
| Materiál lunety | s ocelovou lunetou |
| S vodotěsností do | 100 m (10 ATM) |
| S odhadem hodnoty VO2Max | ano |
| S měřením regenerace těla | ano |
| S virtuálním trenérem | ano |
| S měřením vystoupaných pater | ano |
| S měřením převýšení | ano |
| S měřením vzdálenosti | ano |
| S intervalovým tréninkem | ano |
| Připravenost k tréninku | ano |
| Frekvence nabíjení | pro dlouhé výpravy |
| Se solárním nabíjením | ano |
| Běžná výdrž baterie | 18 dní |
| Výdrž baterie ve dnech | 14-30 dní |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Platby hodinkami | s univerzálními platebními systémy |
| S voláním | ano |
| S přijetím hovoru | ano |
| S odmítnutím hovoru | ano |
| S SMS notifikacemi | ano |
| S notifikacemi kalendáře | ano |
| S e-mail notifikacemi | ano |
| S kalendářem | ano |
| S obchodem s aplikacemi | ano |
| S bezkontaktní platbou | ano |
| Možnosti volání | přes spárovaný telefon |
| Sportovní | ano |
| S vyměnitelným řemínkem | ano |
| Outdoorové | ano |
| S detekcí pádu | ano |
| S měřením spánku | ano |
| Chytrý budík | ano |
| Analýza fází spánku | ano |
| Se saturací kyslíku | ano |
| S měřením tělesné teploty | ano |
| S měřením tepu | ano |
| Měření variability srdečního tepu (HRV) | ano |
| S měřením stresu | ano |
| S měřením kalorií | ano |
| Na chůzi | ano |
| Na chůzi na pásu | ano |
| Na běh na pásu | ano |
| Na halový běh na dráze | ano |
| Na virtuální běh | ano |
| Na běh | ano |
| Na venkovní běh na dráze | ano |
| Na běh v terénu (Trail) | ano |
| Na ultra běh | ano |
| Na OCR závody | ano |
| Na rucking | ano |
| Na jógu | ano |
| Na fitness | ano |
| Na kardio trénink | ano |
| Na pilates | ano |
| Na trénink mobility | ano |
| Na funkční trénink | ano |
| Na plavání | ano |
| Na veslování na vodě | ano |
| Na surfování | ano |
| Na veslování uvnitř | ano |
| Na plavání v bazénu | ano |
| Na plavání ve volné vodě | ano |
| Na pádlování vestoje (SUP Paddleboarding) | ano |
| Na jízdu na kajaku | ano |
| Na kiteboarding | ano |
| Na windsurfing | ano |
| Na plavbu na lodi | ano |
| Na jachting | ano |
| Na vodní lyžování | ano |
| Na wakeboarding | ano |
| Na wakesurfing | ano |
| Na tubing | ano |
| Na šnorchlování | ano |
| Na divokou vodu | ano |
| Na lezení | ano |
| Na horolezectví | ano |
| Na pěší turistiku | ano |
| Na indoorové lezení | ano |
| Na bouldering | ano |
| Na stoupání (mountaineering) | ano |
| Na lov | ano |
| Na rybolov | ano |
| Pro jízdu na motocyklu | ano |
| Na overlanding | ano |
| Na motokros | ano |
| Na jízdu na čtyřkolce | ano |
| Na chůzi na sněžnicích | ano |
| Na tenis | ano |
| Na golf | ano |
| Na badminton | ano |
| Na squash | ano |
| Na stolní tenis | ano |
| Na padel | ano |
| Na platform tennis | ano |
| Na racquetball | ano |
| Na triatlon | ano |
| Na plavání a běh (Swimrun) | ano |
| Na inline bruslení | ano |
| Na běžky | ano |
| Na snowboarding | ano |
| Na snowboarding ve volném terénu | ano |
| Na běžky (klasický styl) | ano |
| Na běžky (bruslení) | ano |
| Na skialpinismus | ano |
| Na bruslení | ano |
| Na alpské lyžování | ano |
| Na telemark | ano |
| Na sjezdové lyžování | ano |
| Na posilování | ano |
| Na HIIT trénink | ano |
| Na eliptický trénink | ano |
| Na stoupání do schodů | ano |
| Na skákání přes švihadlo | ano |
| Na CrossFit | ano |
| Na jízdu na kole | ano |
| Na silniční cyklistiku | ano |
| Na horskou cyklistiku | ano |
| Na cykloturistiku | ano |
| Na dojíždění na kole | ano |
| Na dálkovou cyklistiku | ano |
| Na e-cyklistiku | ano |
| Na jízdu na horském elektrokole | ano |
| Na indoor cyklistiku | ano |
| Na cyklokros | ano |
| Na BMX | ano |
| Na gravel biking | ano |
| Obsah balení | hodinky, nabíjecí kabel, voucher na Topo Czech PRO |